Какъв интимен гел ползвате? -2

  • 194 543
  • 640
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
Триклобактерът не е за всеки ден. Когато има проблем обаче е незаменим.
Ползвам на Красная линия и зеления на Нивеа.

# 16
  • София
  • Мнения: 139
Аз съм за Лактацид - 100 %. Откакто почнах да го ползвам (вече близо 2 години), се чувствам отлично, а и се справих с популацията на гъбите... Grinning

# 17
  • Мнения: 401
Аз ползвам Флоражин. Няколко гинеколози са ми предписвали глобули и промивки от тази серия, и казват, че формулата била страшно добра. Ето защо се насочих и към интимния гел.

# 18
  • Мнения: 681
Аз ползвам натурален течен сапун    Много е мек, с контролирано рН и не дразни кожата. Ползвам го ежедневно за интимна хигиена. Освен това има антибактериално действие и ми овлажнява много добре кожата долу. След употреба не се усеща сухота или нещо подобно. Доволна съм много  Hug

# 19
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Lactacyd и Nivea

# 20
  • Мнения: 0
Vagisan-розовия,много съм доволна Hug

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз използвам някакъв испански(не знам как се казва),и съм страшно доволна.И дъщеря ми се мие с него,тя е почти на 5г.В къщи му казваме "сапун за дупе" Grinning

# 23
  • Мнения: 1 645
Lactacyd,защото само той се продава навсякъде и свободно. Иначе бих искала да изпробвам нещо друго,по ефикасно но няма избор  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 229
Аз използвам някакъв испански(не знам как се казва),и съм страшно доволна.И дъщеря ми се мие с него,тя е почти на 5г.В къщи му казваме "сапун за дупе" Grinning

 Shocked
Мисля, че е лудост 5 годишно да използва интимен гел. Освен ако не си мие, наистина, само дупето..

Aз използвам Себамед -

от много време, една опаковка, и няма свършване. newsm78 Може да пробвам Лактацид след това, че е в пъти по-евтин..

# 25
  • Мнения: 3 459
Засега най-доволна съм била от Флоражин. Нежно измивно действие и съвсем лек аромат. Остава ми чувство за свежест почти цял ден.
Себамед като че ли повече ми изсушава кожата. Усещам някакво опъване като се измия с него, а при Флоражина не е така.
В момента за разнообразие ползвам розовия на Нивея. Не е кой знае какво, но не ми създава и проблеми. Прави прекаленно много пяна за интимен гел.
Лактацид е най-отвратителното нещо на което можах да попадна. Ползвах го точно 2 пъти и цялата се обринах. То не бяха гъбички, то не бяха сърбежи, течения, абе с две думи пълен кошмар. Тоя гел ми излезе златен. Лечението от всички тия гнусотии ми костваше близо 200 лева.  ooooh!

# 26
  • Мнения: 266
Ползвам интимния гел на Орифлейм,много съм доволна.Купувала съм и други,но получавам ужасен дисконфорт.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моята гинеколожка ми изписа SebaMed. Не е евтин, но пише, че предпазва от микроорганизми, поддържа микрофлорния баланс и предпазва от бактерии и гъбички. Същия като на снимката по горе.

# 28
  • Мнения: 2 229
...Лактацид е най-отвратителното нещо на което можах да попадна. Ползвах го точно 2 пъти и цялата се обринах. То не бяха гъбички, то не бяха сърбежи, течения, абе с две думи пълен кошмар. Тоя гел ми излезе златен. Лечението от всички тия гнусотии ми костваше близо 200 лева.  ooooh!

Ти съвсем ме отказа. Sick А и сред многото хубави мнения, четох, че са го развалили. Rolling Eyes
А на Флоражин-а каква му е цената?

# 29
  • Мнения: 3 459
А на Флоражин-а каква му е цената?
Между 13 и 15 лева му е цената. Аз го взимам за 15 и нещо. Случвало се е да го купувам и за 13. Зависи колко е скъпарска аптеката явно.  Laughing
А относно Лактацид, просто споделих на мен как ми подейства. На някои може и супер много да им харесва, но аз не бих го купила никога повече!

Общи условия

Активация на акаунт