Роял Айсинг - Семинарна тема

  • 72 242
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
 Wink

# 136
  • София
  • Мнения: 413
Един бърз въпрос- мога ли да сложа в айсинга златна боя на прах за да го оцветя или да оцветя след като пиша с него със смесена със спирт боя?

# 137
Здравейте.
 Преди няколко дни  прочетох всичко написано тук, и реших да направя цветни рисунки, които да използвам за декорация на кексчета. Принтирах, поставих в джоб ,и рисуването започна. Айсинга който използвах небеше нито твърд нито течен. След два дни  когато се опитах да сваля рисунките, всяка една от тях се начупи. Споре  Вас къде греша, и с каква дебелина трябва да бъде рисунката? По какъв начин се свалят от наелона изделията, има ли някаква технология?
Благодаря Ви много:)))

# 138
  • Мнения: 66
направо ми потичат лигите като чета тия вкусотии ,записвам се за да се науча и аз на нещо newsm10 newsm10

# 139
  • Мнения: 211
Момичета, нещата, които видях са направо нереални! Голяма красота! Възхищавам се на всички, които го могат това вълшебство!
За да следя темата се включвам с две неща:

1. Не знам дали някои вече е дал информация, защото все още чета темата, но да кажа и аз. Белтъци на прах мисля, че имат в Пик-Ко. Който пазарува от там ММ, може да провери и за белтъци.
2. Някой беше писал, че няма пош и накрайник. За Коледа украсявах с белтъчна глазура сладки, но с пош и накрайник не ми беше лесно. Накрайника се запушва (тогава не знаех за мократа кърпа), а самия плик ми изпускаше. Затова взех целуфан за цветя и си направих фуния. Многе е лесно да се направи съвсем тъничко отворче на фунията и се работи много лесно. А ако се запуши, просто избутвам част от сместа и пак си потича хубава. 

Благодаря за красотите, които споделяте!

# 140
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Да благодаря на Дими и Тандури за семинара, много полезен и интересен!

Имам обаче един въпрос , на който не можах да намеря отговор или може да съм пропуснала , ако е писано.
Затова моля ви за помощ. предстои  ми да правя торта и си мислех да я покрия с фондан и отгоре да направя дантела  от РА, но се притеснявам дали ще се  разтече  РА като съхранявам тортата в хладилника.

# 141
  • Мнения: 2
Здравейте
Първо поздравления за невероятната тема....
Аз си купих айсинг на прах на една италианска фирма. Много лесно се разбива но когато направих опит за украса върху хартия за печене видях че нещата се напукват отгоре и не можах да ги отделя от хартията. Моля помагайте  Sad

Общи условия

Активация на акаунт