Слънчице напече пак и готов е за подвизи Юнският юнак!

  • 12 831
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Мимче    bouquet
 Честито на месечинковците Simple Smile.Ние в4ера навършихме 9 месеца,но аз не успях да
вляза да ви почерпя  Rolling Eyes
За зодийките-аз съм близнаци,Мъжът ми везни,Моника -везни,Алекс -раче Simple Smile

Йойо е голяма сладурана на снимката,мадама    Heart Eyes

офф,Александър е в мен и не мога да пиша повечееееее  Confused
лек ден

# 31
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Цоп

# 32
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 024
Хайде и аз в новата тема!

Мимченце    bouquet

Lili_Vasilena и моят мъж е роден на 21.05 та и аз се чудя какъв е-теле или близнак.Според него е второто, според мен и от двете по малко.
Пък раците вкъщи сме тамън 5 броя Wink И е много весело  Grinning

А мойто дети днес получи благословия и 3 иконки подарък от дядо Григорий-търновския владика.И вече със сигурност си имаме дата и час за кръщенето.Остана само ресорант да си запазим, но първо да видим колко хора ще бъдем.

Хайде хубава вечер!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 535
Да се разпишем и ние набързо  Rolling Eyes

Мимченце   bouquet
Честити месечинки  Hug Много да са здрави и палави дечицата  Heart Eyes

Любчо тренира вече клякане като се държи с една ръчичка и падане по дупе  Crazy
Отивам да спасявам телевизора, че иска да го прегръща  hahaha

# 34
  • София
  • Мнения: 389
В тон с новото заглавие на темичката, прогнозата за този уикенд е за супер време  Nature Sunny
Мацки от София, има ли някой желаещ за разходка в Южния парк в събота или неделя? Нашият тати този уикенд е на работа, така че ние сме на разположение newsm08

# 35
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде набързо и аз да се запиша!
Честит празник на всички, които празнуваха днес!

Честити 9 месеца и на малката Йоанка Бузанка!

# 36
  • Мнения: 92
Привет пак от мен , да ви се оплача само.... Sad Днес следобед видях, че бебинка се е обринала отпред на коремчето, на гърдичките и отзад на цялото гръбче... притесних се да не е алергия или шарка нещо ..... Заведхме я на кожен лекар и се оказа, че сме я претоплили.... Sad изписа ни някакво бяло кремче което се приготвя в аптеката, но за съжаление не можахме да го намерим и се моля до утре да са минали или поне да не са станали повече.... Praynig оплаках ви се.... Tired

Хайде хубава и лека вечер от мен...  Hug  Heart Eyes

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Хоп и ние тук. Вече сме с  нова прическа,

мама е майстора, е има тук там по някоя дупчица, ама от самолет не се забелязва.  Whistling
Сьщо така, много задобряваме в ходенето.  bowuu Паяка вече почти не го ползваме, освен така:
http://vbox7.com/play:f46e73d4(тук още сме с лимбичките  Mr. Green)
Постоянно иска да го разхождам, аз пьк от своя страна го уча това да става само с 1 рька. От време на време, дори се пуска, но само да стои, не и да прави самостоятелни крачки. И това ще стане.  Laughing

Днес вьпреки големия студ, си спретнахме Старозагорска-Казанльшка срещичка. Фото чакайте от Галка.  Mr. Green

Май е това....а да, Честито на месечинковците.   Hug

# 38
  • Мнения: 723
RED FOX  пробвай за кремчето на аптеката на водната палата и тази срещу на колев и колев магазина по богориди

# 39
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Хайде и аз да се разпиша  Wink!

За зодиите - ние и тримата сме различни зодии! Аз съм Лъв  Wink, таткото ни е Дева (ужасна зодия за мъж  ooooh!), а дребния е инат Телец  Crazy! Ама верно много инат  ooooh!!

В този ред на мисли:
 Гале, дано не сме те стреснали и да не искаш повече да дойдеш в Стара Загора и да ни виждаш! Не сме винаги такива, ама често ни се случва  Embarassed Crazy!

Чао за сега!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 83
Запис и от мен

Мимче   bouquet

И ние използваме Виши 50+,а преди това Чико- не ми харесва, изобщо не се размазва добре.
 
Иначе и ние вече сме на 10м и изобщо не се спира Иво.Още не е отворил очи, а ръце и крака вече са в акция. А и през деня не спира.... няма такова палаво дете сигурно....вече навсякъде ни помнят и разпознават по него. От ден два вече пляска с ръце  Peace

# 41
  • Мнения: 100
Най после това лято ще мога да се възползвам от морето пълноцено  В КЪЩИ СЪМ.
МИНАЛОТО БЯХ ДЕБЕЛА. Не че сега не съм нооооооооо, Нема да се ходи на работа.

# 42
  • Мнения: 179
Добро утро!Как е настроението днес?Надявам се добро,като времето навън.
Има ли осмелили се сред вас да си подстригват децата? smile3553самимами ти сама ли се справи?
Препоръчайте ми хубави обувки за прохождане,даже може и да са само за количката,още ни е рано за ходене навън
Пак се връщам към темата за разликата м/у децата.Преди малко като сменях памперса на малкия гледам,че почна да пипа контакта,който е обезопасен и се замислих-ето,единия тъкмо спря да пипа,сега и малкия тепърва ще почне.И не само това ,а куп други неща като пипане тук и там.Имайте и това впредвид майчета искащи второ.Но на мен такава разлика/от 4 г./определено ми допада.Едното вече е самостоятелно,разбира,даже може и да помага стига да иска.А ако са много малки и двете все ще реват/поне майка ми така казва,че е било/
Така или иначе в днешно време трябва да се съобразяваме с какво ли не -работа,осигуровки,здравословно състояние дори.Ако сте готови ще се радвам за вас!

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 10:13 от kris_bo

# 43
  • Мнения: 233
Има ли осмелили се сред вас да си подстригват децата? smile3553
Аз.  Mr. Green 2 пъти вече бретончето, колкото да направя някаква прическа.

самимами, Кокича и той много е задобрял вече!
Фокси, дано се оправи бързо Весито!

Ние днес отпрашваме за Алпите, на ски. Но... аз ще се размина със спусканията, няма кой да гледа дребното. Дано поне времето е приятно, че да се разхождаме навън.  Grinning

# 44
  • Мнения: 100
Не съм постигвала малката още но пробвах с баткото настана война в банята.Бяхме само за снимка. Сножицата взе да си играе, не си даваше косата така че постригах само бритона и пак не беше равен.

Общи условия

Активация на акаунт