Слънчице напече пак и готов е за подвизи Юнският юнак!

  • 12 832
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Уууупс и ние в новата тема  Crazy.

Преди обяд,опипвам на Йоана венеца...за проверка, и установявам,че и втория й зъб се е появил на бял свят  bite .

Оф, за броя на децата,аз по-скоро клоня към 2 Blush.
 Аз имам сестра ,която е 2 години по-малка скорпионка,като бяхме малки,много се карахме и биехме,но пък винаги е била моят верен боен другар Heart Eyes. В пубертета се разминавахме малко,но сега нямам по-близък от нея  Hug,много си я обичкам.

Мимченце
   bouquet

П.П. Като излизахме  отидох до ДК и подадох молба да запиша Йоана, много бяха любезни,дано и манджите им да са вкусни   chef.
 2-3 мами ми казаха, че много се чакало 4-5м.  #Crazy и аз отидох.
Там обаче,не останах с впечатление,че ще има проблем,което обърква захранването на госпожицата и сега май ще сме и с кухня и с пюрета  ooooh!.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте. Честити месечинки на всички.
Йо-йо е голяма мацка на снимката.  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 100
имам качена снимкаа вече и аз

# 18
  • Мнения: 233
Йо-йо е голяма мацка на снимката.  Sunglasses
smile3521

Благодарим за поздравленията! Wink
Ей, кога мина това време, кога станаха 9 месеца?  Laughing А като бях бременна, имах чувството, че времето е спряло.  Joy

имам качена снимкаа вече и аз
Къде?  newsm78  Laughing

# 19
  • Мнения: 51
Мимченце   bouquet за новата темичка! Йо е голяма кукла, и Мирела си сключва така крачетата от както започна да седи Simple Smile)) много сладко!!!

Виждам зодиите сте подхванали - айде и ние да не останем по назад Wink -аз и мъжа ми сме Лъвове, каката е Телец, а малката Близнаци/как само исках да я докараме до Рак, ама не! -и аз съм секцио та затова/ У нас е бойно поле -ако сте гледали италиански филми -ей това е ситуацията, говори се високо, каката и без това вика/това е от градината/, а малката засега я гледа с възхищение и само попива, но скоро май ще имаме съперничество.....
Браво на вас все Рачета, аз пък я харесвам тази зодия , май повечето от нас малки и големи са летни рожденници!

Честито и на всички малки месечковци!!!А на днешна дата -така както видях на първа страничка са много:))) да са живи и здрави!!!

# 20
  • Мнения: 51
Ззабравих да ви се похваля -днес като излязохме за малко, нищо че беше студено, бях взела и обувките на Мирела, за първи път повървя навън, много и хареса. И има голяма разлика, в къщи оплита краката и върви на пръсти, а вън дори не стъпваше на цяло стъпало както си му е реда. Околните я похвалиха и ми стана много мило Simple Smile
Сори за отклонението, но само вие сте на тази вълна и ще ме разбере всяка от вас:))) Лек ден!!!

# 21
  • Мнения: 3 743
Знаете ли с какво мляко правят кремчето в детската кухня? Изобщо не се сетих да попитам. Опитах го. Мммного е вкусно!

Във Варна с прясно мляко.

# 22
  • Мнения: 92
Привет и от нас ни е малко се позагубихме, но бяхме на гости на леля ми в Карнобат - да  разнообразим ежедневието...разходихме се, пихме кафе, успях да гледам един филм даже... Mr. Green .... и днес пак се прибираме в Бургас... Simple Smile

Бебинка е добре, чакаме 3-то зъбче май - отгоре.. tooth тези дни ще се записваме на кухня, че да видим как ще е...
кремче за лятото имаме едно на Мустела 50+, но не сме го ползвали, надявам се да е добро.. newsm78
обички няма да слагаме - таткото ни е против и решихме тя като порастне и иска тогава да и пробием ушичките...

Честито на всички порастнали дечица да са живи и здрави.... Hug
мимче страхотна темичката... smile3525

Хайде хубав ден от нас... и хайде най-после да идва това лято..  grinning039

# 23
  • Мнения: 107
Здравейте на всички и от нас аз нещо още немога да се опражя със снимките но съм се заела сериозно newsm78.
За зодиите Марти трябжаше да бъде рак и аз много се раджах но той реши да се появи цял месец по рано и сега е близнаци,аз съм лъв и нашия татко е скорпион
Аз вече записах Марти на ДК и съм доволна поне засега изяда си всичко
Честито на всички месечинки smile3525
Приятен ден на всички

# 24
  • Мнения: 4
Хоп и ние сме тук...
Мимченце   bouquet, виждам, че си сложила нова снимка на Василена.
Честита месечинка на Йо-йо и всички останали дечица, които празнуват  newsm51!
Аз съм зодия Овен /не от лошите/  Simple Smile, мъжа ми телец - близнаци - не знам /21.05/, но определено е инат и то по-голям от мен  smile3503, малката е  близнаци, цирка в къщи е пълен...
И нещо ново при нас - буба започна непрекъснато да се изправя в кошарата, което е малко лошо за мама - вече няма сигурност и там, но нали трябва да се развиват децата.
За ДК ще почакам до 3, че тогава ставаме на 10 месеца, а и за записването тр. да слизам до центъра, сложничко ми е сама с детенце.
Това от нас - Лек ден!

# 25
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас

Мимченце   bouquet и за Йойо   bouquet честита месечинка.
Честито и на другите празнуващи днес месечинки и именници   bouquet

Днес беше кръщенето за което ви говорих мина много добре малката ми кръщелница порева но в кръга на нормалното  Laughing. Ще сложа снимки по късно да ни видите .

Е ама колко раци се събрахме  Laughing и Вики също е рак а каката ни е стрелец.

Това е от мен засега отивам да почивам че днешния ден ще е с продължение довечера сме на ресторант а аз вече съм за реанимация  hahaha.

# 26
  • Мнения: 212
хайде и аз да се цопна Simple Smile

Мимченце супер си! нямаш равна  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 510

 Привет на целия отбор раци!  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 176
Гали, благодаря за отговора. Дадох кремчето и й хареса. Дано да няма неприятин изненади.  baby_neutral
ЧЕСИТА МЕСЕЧИНКА НА ЙО-ЙО И ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт