Слънчице напече пак и готов е за подвизи Юнският юнак!

  • 12 829
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 743
моят мъж е роден на 21.05 та и аз се чудя какъв е-теле или близнак.Според него е второто, според мен и от двете по малко.

Ама какво ги влече зодия Близнаци тези мъже, родени на междинни дати не знам. Нашият тати е на 21.06, но дума не дава да се издума, че не е Близнаци, а Рак. Сигурно има някаква магия в тази зодия, че и дребната и тя Близнаци Flutter Flutter

# 46
  • София
  • Мнения: 226
И нашия тати е на 21. 06 Simple Smile И е чистокръвен Рак. От часа на раждане може да разберете кой къде е.

# 47
  • Мнения: 3 743
И нашия тати е на 21. 06 Simple Smile И е чистокръвен Рак. От часа на раждане може да разберете кой къде е.

Сори за офф-а, ама нашият тати е роден на 21.06.1982г, 14ч; можеш ли да ми кажеш що за "животно" е Thinking.

# 48
  • София
  • Мнения: 226
Близнак, с асцедент Везни. Сигурно е много хармоничен Simple Smile

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 11:51 от marvele

# 49
  • Мнения: 3 743
Близнак, с асцедент Везни. Сигурно е мого хармоничен Simple Smile

 newsm78 не знам дали е хармоничен, но определено литва често "в облаците" Joy

# 50
  • Мнения: 132
Хоп и аз в новата темичка  Mr. Green
Само на бързо, защото ме заинтригувахте с тия зодии, Гали и Марвеле  Crazy
Моята мишка е родена в последния ден на Близнаците, с асцендент Везни.
Аз като едно водно животинче - рак с асцендент Дева, намирам тази комбинация Близнак с асцендент Везни за много "въздухарска"  Confused
Още повече, за момиченце хич не ми се нрави нещо да лети толкова в облаците Rolling Eyes...
Та, Марвеле, защо според теб е хармонична?
Такова тълкувание ми звучи далеч по-успокояващо от моето,  моля те, сподели  Hug

# 51
  • Мнения: 256
Та, Марвеле, защо според теб е хармонична?



Ами, защото си я кръстила Ина, мишле!!!  Party  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 226
Аз съм прост любител по темата зодии, но от опит колкото Везни познавам - все се стремят към мир и хармония и ценят красотата и все хубави работи за тях Simple Smile А колкото до въздухарската близнашка работа - верно си е. Но пък са интелигентни и забавни, с бърза мисъл. На мен ми допадат. Както казваше една позната когато разбра, че бебето ми ще е момиче близначе - за жена зодията е идеална  - винаги ще е различна:) И като се съберат два ефирни знака на едно място според мен само красота и хармония има, е верно и някой да ги приземява от време на време сигурно  Joy
Между другото на деца до 6 годишни хороскопи не се правят. Незнам защо, но на много места съм го чела. Така че има време за нашите отрочета да разбираме подробности.

# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 021
Здравейте!

Тук времето е страхотно и допреди малко се разхождахме с дребния.После го нахраних и сега той доволно спи.

marvele стана ми много интересно това със зодиите.Ако можеш ми кажи моят мъж що за животниче е -роден е на 21.05 някъде около 6 часа сутринта.Според него е близнаци, ама в хороскопа на Алена пише, че е телец.

За подстигването-аз искам да го подстижа, но баба му не дава, че няма да има коса за кръщенето и е права, т.к. неговата расте доста бавно, а и никак не е гъста, така че май ще го оставя за понататък.

Хайде толкова засега от мен.Отивам и аз да дремна малко.Хубав ден на всички!

# 54
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Атина ели, Телец е мъжа ти,
 Боян е роден в 03.ч на 22.05 и по всичко ,което намерих е Близнаци. Дори като се преобразува по някои таблици 3 часа назад попада точно на гранницата между Телец и Близнаци.

# 55
  • Мнения: 18
и ние да се включим в коментара за зодиите Вальо е роден на 21.06 2008 в 5 часа и 6 мин допитахме се до 2 астролога понеже във всеки хороскоп пишеше различно някой Близнаци някой Рак и така и двамата дадоха различни отговори Mr. Green Mr. Green Mr. Green Накрая решихме че ще сме всички у дома Близнаци, а и той си е типичен близнак инат до посиняване Laughing
Успешен ден

# 56
  • София
  • Мнения: 226
Аз ползвам www.astro.com.

# 57
  • Мнения: 389
Дари, що така заклейми мъжете дева  Grinning? Какво им е  Laughing

Ние сме: скорпи - аз  bowuu, мъжа - дева, детето - близначе.
В интерес на истината  не познавам много близнаци и нямам мнение, но пък не може да се каже, че всички хора от една зодия си приличат. Тооолкова много неща оказват влияние върху сформирането на личността.

# 58
  • Мнения: 132
Марвеле, знаех си аз, че ще ми хареса тълкуванието ти  Simple Smile. Благодаря  Hug!
Надявам се двама раци родители да я "приземяваме", когато има нужда  Peace.
И аз знам, че на деца не се прави хороскоп, просто проверих асцендента на Ина, а иначе и аз не съм си правила хороскоп професионално, чета си разни неща по темата като ми попаднат.

Ами, защото си я кръстила Ина, мишле!!!  Party  bouquet
Инче, ще те черпя  Mr. Green  Hug!

# 59
  • Мнения: 5 713
Ние сме: скорпи - аз  bowuu, мъжа - дева, детето - близначе.
Аууу и ние.  Laughing Голям майтап.
Цял живот съм привличана от деви. Момчета, момичета- няма значение. Девите са ми слабост.
Но при нас интересното е, че аз съм с асцедент близнаци, мъжът ми скорпион, Ясен не знам все още, не съм се интересувала.
Каката е лъв с асцедент стрелец. Огнена от всякъде. И с тези сини очички.  Laughing

Сега се заинтригувах за Ясен, но не мога да го изчисля. Дават ми само градовете за България. Обаче проверих нашите асцеденти. И какво ми излиза, че аз никога не съм била в близнаци, а в скорпион. Дали е готино, а? Зодия скорпион с асцедент скорпион.  Joy Луната е в близнаци. Не знам защо така навремето е объркана информацията.  newsm78

На мъжа ми и Маги си е така както писах. Маги не стига, че е зодия лъв с асцедент стрелец, ми луната е в овен. Малиии малии.  Joy

Хахаха, намерих за Ясен. Имах такива подозрения, че асцедентът ще е дева.  Joy

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 18:54 от Вери

Общи условия

Активация на акаунт