Гоблени-50

  • 51 596
  • 430
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3
Писето -
didkin - Много е хубава обувката
danym - Това "фъкане" не ми е много ясно.Видях благодарение на ketri на първата страничка обяснението.Малко объркано ми изглежда.Баба ми преди работеше на стан-тъчеше на него китеници,плачета.Много красиво ставаше и преди години бях пробвала."Фъкането" малко ми напомня на това.Въпреки всичко ще ми е много интересно да видя крайния резултат.
Bilkova - на баща ти.Винаги се възхищавам когато чуя за мъж който шие.Бих казала че изпипват нещата дори повече от жените и старанието им е несравнимо.

# 406
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Освен това се продават на търг, но до сега няма наддаване, търгът изтича утре за първия, а за втория на 01.04.

# 407
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ето я моята Мона Лиза-с пъпетс май съм я шила и имам някъде схемата и ключа.
 Писе, мн хубава е станала богородицата, браво!
 дидкин, пък тези обувки така ги харесвам! Отдавна съм им хвърлила мерака, но първо да довърша едно-две нещица и май ще ги захвана  Grinning
http://images.skorpions.multiply.com/image/21/photos/5/500x500/2 … &nmid=7993161

# 408
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
 Hug аз се заглеждах в обясненията, защото понякога нещата не са каквито изглеждат Wink

ей тоз' кит например 'ич не е кит  Rolling Eyes

# 409
  • Мнения: 6
Здравейте момичета искам да попитам нещо незнам дали мястото му е тук но се надявам на вашата помощ.изпратиха ми едни схеми на гоблени но са в формат " pat"и немога да ги отворя дори пробвах с тази програмка за гоблени но пак нестана.искам да ви попитам имали някакъв вариант да ги преобразувам в "pdf"формат .благодаря ви  Heart Eyes

# 410
  • Мнения: 832
Аз се обръщам към варненки: от къде мога да си купя конци на метър?

# 411
  • Мнения: 207
Здравейте , имали гобленарки от  Добрич тук. Може да разменим  схеми лично и да се опознаем .

# 412
  • Мнения: 747
Схема и ключ на старата карта в pdf-формат: тук (32 страници  Laughing)

Juturna, много благодаря, но не успявам да я изтегля Sad. Аз с този транZит винаги съм имала проблеми; всъщност досега никога нищо не съм успявала да изтегля. Нито нета ми е бавен, нито мисля че не го правя като хората, ама... Та бих помолила- ако може някой който вече е изтеглил таз пуста карта, да я качи някъде другаде Praynig
Билкова, страшен е пъзела; и пак ме хваща яд че не си го взех, беше 7 лева и месеци наред можеше да се намери... Иначе днес е жега, не изсъхна ли вече прането, да гладиш и да гледаме Hug
Писето, браво! Какви големи неща шиете само, срам ме е.
Ина, много са хубави и големи, особено Гетсиманската градина...
Белла, аз като имам колебание между 2 неща, обикновено избирам трето Grinning Виж каква Мона Лиза имам при мен; при това не изглежда толкова сложна, на Куадрос е:



Ще погледна оригинала; раздразни ми се любоптството; толкова различни ми изглеждат тези Мона Лизи...
Сега ще отида да поразгледам намаленията, ама като не мога да се престраша сама да си поръчам...
Дидкин, браво! На кого е този дизайн?

# 413
  • Мнения: 434
Здравейте момичета искам да попитам нещо незнам дали мястото му е тук но се надявам на вашата помощ.изпратиха ми едни схеми на гоблени но са в формат " pat"и немога да ги отворя дори пробвах с тази програмка за гоблени но пак нестана.искам да ви попитам имали някакъв вариант да ги преобразувам в "pdf"формат .благодаря ви  Heart Eyes

Има две основни програми,които отварят схеми,които не са в графичен вид.Pattern Maker и PCStitch.Първата отваря xsd файлове,а втората pat файлове.На първа страница има линкове и към двете програми.

За да прехвърлиш схемата  в графичен вид,нали първо трябва да си я отворила с нещо,а нещото са програмите описани по-горе.

# 414
  • Мнения: 15
Благодаря ти Хипатия.А само да попитам ако нещо си харесам мога да си го поръчам, или не? Как става тази работа? newsm78
за можене можеш, но не доставят извън САЩ.
Ибей е отговора:)
Ти харесай и ще ти го намерим на най-изгодна цена:)

magdalini,
ето ти схемата в pdf формат за Adobe Reader.
http://dump.ru/file/2320440

[/quote
Моите най-искрени благодарности Хипатия.Желая ти лек и спорен ден. Simple Smile

# 415
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Конци на метър последно купувах от магазинчето до Клас Пиле до пощата. Магазинчето е до градинката,където беше пазарчето за мартеници тази година, където разчистиха белите барачки.

# 416
  • Мнения: 6
Благодаря ти

# 417
  • Мнения: 832
Конци на метър последно купувах от магазинчето до Клас Пиле до пощата. Магазинчето е до градинката,където беше пазарчето за мартеници тази година, където разчистиха белите барачки.

Аз като ходих там преди около две седмици, видях, че ще се местят от 01.04 някъде на Колохозния пазар и нямаха даже и панама. Казаха,че ще имат вече на новото място и смятам да отида да ги потърся сега в началото на Април, дано и конци да имат.

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Цитат на: Прасчо Та бих помолила- ако може някой който вече е изтеглил таз пуста карта, да я качи някъде другаде Praynig
[b
Билкова,[/b] страшен е пъзела; и пак ме хваща яд че не си го взех, беше 7 лева и месеци наред можеше да се намери... Иначе днес е жега, не изсъхна ли вече прането, да гладиш и да гледаме Hug
Прасчо, Прасчо  Blush гласях ги за новата темичка, но май ще си ги простна още тук - вече и изгладени  Mr. Green

А Старата карта я дръпнах без проблеми - сега ще пробвам да я кача някъде другаде  Rolling Eyes

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Я да видим какви ги свърших  Rolling Eyes
http://bilkova.gallery.ru/watch?a=JgX-cfx9

Общи условия

Активация на акаунт