Гоблени-50

  • 51 566
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 542
Bilkova  smile3501 много са красиви!и аэ като тебе исках за новата тема  обаче не можах да изтрая! Simple Smile

# 421
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Хайде момичета ,сложете творбите си в  новата 51-ва тема .. Hug

# 422
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, помогнете ми ако можете, тарся схемата на   ''Воденицата''от Милена Стил изгубих си 1 лист и много ми трябва

# 423
  • Мнения: 3 622
Здравейте момичета, помогнете ми ако можете, тарся схемата на   ''Воденицата''от Милена Стил изгубих си 1 лист и много ми трябва

Върни се малко назад и ще видиш че има нова тема. Там си задай въпроса

# 424
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, помогнете ми ако можете, тарся схемата на   ''Воденицата''от Милена Стил изгубих си 1 лист и много ми трябва

# 425
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте момичета, помогнете ми ако можете, тарся схемата на   ''Воденицата''от Милена Стил изгубих си 1 лист и много ми трябва
Коя е тая воденица ,дай ни картинка или поне пълно име..

# 426
http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html планинско езеро голям модел. Ако някой има схемата, броя и номерата на  конците моля да ми я изпрати на veni888@abv.bg . Предварително благодаря!

# 427
Здравей Bilkova.Много ми хареса старинната карта и скоро ще свършвам момичето на скалата и ми се иска да почна един по различен.Ще ми кажеш ли откъде да го изтегля.Ако го няма ще ми го изпратиш ли.Ел поща ми е niki_7301@dbv.bg.

# 428
  • София
  • Мнения: 9 850
Хайде момичета ,сложете творбите си в  новата 51-ва тема .. Hug
Пишете в новата тема, там ще ви бъде отговорено.

# 429
някои знае ли дали са хубави конците на гоблена Врата към рая че четох някъде 4е са много бледи а искам да си го поръчам

# 430
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
някои знае ли дали са хубави конците на гоблена Врата към рая че четох някъде 4е са много бледи а искам да си го поръчам

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386511.msg10864983;topicseen#msg10864983  Hug

Общи условия

Активация на акаунт