Гоблени-50

  • 51 625
  • 430
  •   1
Отговори
# 360
  • Плевен
  • Мнения: 143
"venchita"  магазини 2-3,но няма голям избор.
коте - прочети за тази програма на гоблени 47 стр.13 обяснението на Хипатия newsm10

# 361
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Това същото обяснение го има отдавна на първа страница,няма нужда да се връща толкова назад.

# 362
  • Мнения: 0
Благодаря Кетри, да ще го изпера първо.  Утре ще търся готова рамка. Сега го премерих с по 3 см е по широко от  оригинала, може да се наложи да го разширя с някой ред за да стане на стандартна рамка. Сега се връщам на фара,че по4иваше няколко дена.

# 363
  • Мнения: 634
Момичета ,помогнете-търсих ДМС 3779 в магазина -но нямат и немога да намеря на коя Ариадна отговаря  ooooh!

# 364
  • Мнения: 643
Секретната градина 2 , има и 1 , и други пауъли :

http://slim-mari.gallery.ru/watch?ph=EWR-9sR0#feature=mainlist

Не помня дали Лейдито я търсеше или Прасчо   Grinning

Абе забелязвам, че в галери. ру вече има много нескрити работи.

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 19:49 от ina.

# 365
  • Мнения: 2 927
Момичета ,помогнете-търсих ДМС 3779 в магазина -но нямат и немога да намеря на коя Ариадна отговаря  ooooh!
на 679
 Но най-близък до нюанса е 2503 от Мадейра.
После следва 868 на Анкор.
Само Ариадна ли имат в магазина?

# 366
  • Мнения: 1 436
Схема и ключ на старата карта в pdf-формат: тук (32 страници  Laughing)

# 367
  • София
  • Мнения: 316
Виждам ,че обсъждате стари карти ,може да видите тук каква красота
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2292659/page/0/fpart/3/vc/1
И аз боцкам цветята,когато мога Simple Smile

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, девойки  Hug
Съхнат ли, съхнат.... орхидейките на простора  Mr. Green  Бях си обещала да ги свърша до края на месеца и успях!!!  smile3521
утре, като ги изгладя, ще се хваля  Blush
Лека вечер на всички  Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 59
Добър вечер и от мен!  smile3502
Билкова на твоя простор съхнат орхидейките, а на моя скоро няма да съхне нищо  Tiredтолкова бавно   Animal Snailнапредвам с ангелчето, че чак ме е срам  Embarassed утре ще снимам да ми видите резила  Crossing Arms
Хубава вечер!  newsm46 smile3524

# 370
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,чета ви редовно и се възхищавам на сръчните ви ръце.Моите най-искрени поздравления.От дълго време търся схема на веселите музиканти и на кръчмата,но на целия,а не на двата по отделно,ако ме разбрахте. Laughing.както и ключ,много бих се радвала ,ако някой можеда ми помогне .Лека вечер

# 371
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз не питах как се инсталира програмата Wink А и вече писах в същия пост, че съм намерила обясненията, пак да благодаря на ina. Simple Smile
geniko, ще ме изкушиш и ти с тая карта, онази вече я запланувах за близко и далечно бъдеще, ама да видим кога ще стигна до нея, особено с тоя дименшън... Simple Smile
А наскоро се коментираше, че като се спомене друга фирма, освен дим, е като глътка въздух - е, аз шия и едно Ланарте, дишайте спокойно, скоро ще показвам Mr. Green

# 372
  • Мнения: 3 622
Добро утро момичета  Hug
Бела не се вижда на хоризонта така че тази сутрин кафето е от мен

 

# 373
  • Мнения: 439
Добро утро и от мен Grinning
Tasha,благодаря за кафенцето имам нужда,че с това "ново" време ooooh!
geniko,благодаря,че сподели тези красоти...отдавна не бях влизала там...невероятно хубава е тази карта Hug
желая ви спорна седмица момичета Heart Eyes

# 374
  • Мнения: 434
Добро утро и от мен.Давам отчет каква съм я свършила и веднага отивам да чета,че през почивните дни сте писали много.

Една малка бродерия,която ще става на торбичка



Процеса на "Париж"



И първи опит във фъкането,който ще пусна в другата тема.Няколко дини под една мишница и съм до под кривата круша с всички.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт