Педиатри за изключително кърмене и късно захранване

  • 92 060
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 253
д-р Виолета Христова
22 ДКЦ гр София
Съобразява се с желанието на родителите.
На мен лично когато малката стана на 3 месеца ми каза ако искам да захранвам от 4-ти месец, но като й казах, че ще сме на късно захранване се съгласи.
Не ми е предлагала да давам сокове.

# 16
  • Мнения: 140
Здравейте, мами!
Предтои ни местене в Сливен, бихте ли ми препоръчали добър педиатър? Flutter

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За Карлово да допълня още:
д-р Колева, детски личен лекар. 0888264809
Нямам лични впечатления от нея, но от няколко месеца сондирам мнения на майки, които ползват услугите й. Определено е за късното захранване, препоръчва го на всички, подкрепя кърменето.
д-р Алексиев, също детски личен лекар.  Тел. 0896853453
Отскоро и той е за късното захранване. Подкрепя кърменето също.

И тел. на д-р Цончева 0885519869

# 18
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
допълвам за София:
д-р Х. Наасан, педиатър, ОПЛ
8 ДКЦ, бул. Хр. Силянов, в Надежда

започва захранването на 4-5 месеца, със зеленчуково пюре (или плод ако майката реши). някои от децата започват с оризова каша. сокове досега не е препоръчал. насоките му за кърмене са приемливи, досега никога не е правил контролно кърмене.

# 19
  • София
  • Мнения: 160
За София
д-р Стаменова
Община Подуяне, жк Левски В , бл. 9а

# 20
  • Мнения: 81
За София
др.Мария Димитрова м.ц. Полимед (работи с ЗК)

Подкрепя дълго кърмещите майки и определено е за късно захранване Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 87
И аз се включвам с др. Заимова. Видях че я има на първа страница, но без телефони.
032/ 623917 - регистратура
0888/ 702792
Подкрепяла ме е винаги да кърмя и захранвам от 6ти месец. Само веднъж ми предложи да дам вода със захар, заради жълтеницата на бебо, ако много се притеснявам, но не е настоявала.

Благодаря й от цялото си сърце   bouquet

# 22
  • Мнения: 2
Инфото ще ми бъде поле3гдл Благодоря! Simple Smile Hug Flutter

# 23
  • Мнения: 561
Само да отбележа, че д-р Мариана Стоименова от София не практикува вече като педиатър, а е само хомеопат, и работи в МЦ Хирон. Мобилният телефон е същият, за записване в Хирон: 981 93 10.

# 24
  • Мнения: 1 029
д-р Сотирова, кв.Стрелбище, София. Peace

# 25
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Варна д-р Нелка Николова
поликлиника Христо Ботев до колхозен пазар
В момента, поради здравните промени е личен лекар, но е педиатър с над 30 годишен стаж , който е навременно информиран за новостите.

# 26
  • вкъщи
  • Мнения: 704
д-р Кайрякова  стара  загора
ул.Г. Михайловски 51

# 27
  • Мнения: 8
 Д-р Даниела Вълканова., гр. Търговище, работи в "Медика-9", при болницата,  тел. 6-38-32 (регистратура).
 Не препоръчва биберони, разрешава да дава вода, обаче много малко и само с лъжичка, подкрепя кърменето и захранването само след 4 навършени месеца. Не изписва антибиотици без нужда.
 

# 28
  • Мнения: 51
За гр. Пловдив -
Изключително съм доволна от отношението на д-р Розалина Христова, 2 ДКЦ, 0898601856. Въпреки, че ме посъветва да започна със сокче след 4 тия месец, аз не го направих. Тя нищо не каза, нито направи забележка. Винаги е усмихната и оставя майката да води програмата на детето тя само дава напътствия.


# 29
  • Мнения: 1 085
Защо в този списък виждам името на д-р Шаркова ВМА?

Тя беше човекът, който ме накара да давам на недоносено едномесечно ябълков сок и всячески се опитваше да ме накара да спра да кърмя и да мина на Аптамил, че да не съм пълнеела. Другата и изцепка беше да започна да давам кисело мляко на 6 месеца, защото детето не искало кърмата зради нейната нехранителност.

Ей, за сетен път се убеждавам че тази жена е пазарно много добре ориентирана.

Общи условия

Активация на акаунт