Педиатри за изключително кърмене и късно захранване

  • 92 056
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 154
д-р Папазова- ОБ Варна  Peace

# 46
  • Мнения: 1 175
д-р Вера Сотирова,
София, ул. Коперник, БЛ.255 Peace

# 47
  • Мнения: 319
За 11ДКЦ някой знае ли нещо?
Търся добър педиатър там Praynig

# 48
  • Мнения: 2 837
Напоследък, като започнах да консултирам майки по въпросите за кърменето, разбрах, че съм длъжник на тази тема и греша, като толкова време не съм написала тук името на д-р Тоня Николова, педиатър, който много ме подкрепи аз лично да кърмя, подкрепя и днес младите майки. В Благоевград тя засега е от много малкото  детски лекари, които с  желание увещават майките да кърмят.

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 22:55 от Ana2

# 49
  • Мнения: 311
д-р Гримяна Бельова от САНА в Студентски Град  педиатър ли е? И дали се заплаща прегледа при нея? Аз съм много объркана с избора на педиатър, 15 ДКЦ в Дианабад също е вариант. Чета, питам и все така си оставам без никъв избор, а още по-объркана. А времето за бебенце да се роди наближава, а аз не съм мо подсигурила все още лекар който да се грижи за него Sad Embarassed

# 50
  • Мнения: 347
И аз вече не знам какво да правя, а време не остана никакво. Живея в Младост 2 и не мога да намеря в района педиатър, който да подкрепя изключителното кърмене и късното захранване. Моля, ако някой може да ми помогне, да пише.   bouquet

# 51
  • Мнения: 70
Още едно положително мнение за:

д-р Илвана Поповска
София, ул. "Искър" 22
0889/43 46 03, в кабинета: 980 87 83
Работи със ЗК

Телефонът й на първа страница е сгрешен.

# 52
  • Мнения: 1 219
аз пък искам да попитам има ли педиатри,подкрепящи дългото кърмене(над 2 3 или 4годинки) newsm78

# 53
  • Мнения: 1 219
Защо никой не се включва в темата Rolling EyesСподелете наистина за педиатри,подкрепящи дългото кърмене.

# 54
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
аз не съм говорила с педиатъра за дълго кърмене. просто си кърмя. и не се нуждая нито от неговата, нито от чиято и да е друга подкрепа за това. струва ми се, че подкрепата на педиатрите има смисъл в началото и до годинката. след това, когато детето яде всичко или почти и се развива нормално завщо педиатрите да имат отношение към кърменето.  newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 184
д-р Деница Даскалова с кабинет в кв. Стрелбище  Peace

# 56
  • Мнения: 117
Аз захраних Даная чак след 7 месец и за това ме подкрепи нашата лична лекарка др Ботьова.

# 57
  • благоевград
  • Мнения: 164
Има ли някой педиатър от Благоевград ?

ООО прочетох 4е има ,благодаря.

# 58
  • Мнения: 790
Д-р Даниела Вълканова., гр. Търговище, работи в "Медика-9", при болницата,  тел. 6-38-32 (регистратура).
 Не препоръчва биберони, разрешава да дава вода, обаче много малко и само с лъжичка, подкрепя кърменето и захранването само след 4 навършени месеца. Не изписва антибиотици без нужда.

 Peace

# 59
  • Мнения: 8
д-р Деница Даскалова с кабинет в кв. Стрелбище  Peace

Къде в кв. "Стрелбище"?

Общи условия

Активация на акаунт