Гоблени-40

  • 64 636
  • 448
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 925
animari,
кои гоблени търсиш?

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз доколкото разбрах търси "Пчеличката Мая"и "Пътека към къщата".. Thinking
Пчелата е  тук.. ,но пътеката..

Аха,ето открих коя е пътеката към къщата на Didorani.. Wink

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318587&pid=9391732

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 610
 Здравейте момичета;

 Grinning Grinning GrinningХипатия много се радвам, че и твоите гоблени вече пристигнаха!Кой гоблен ще почваш първи?

Lady Death, розите ми легнаха на сърце, много нежни  Heart Eyes
Момичета броя, броя и с едно пиленце не ми излизате newsm78.....Каде е Гешчето? Rolling Eyes

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 181
Нищо няма да показвам, щото нямам батерии във фотоапарата,но си седя чинно на коня.
Ама и да си призная , напоследък си намерих друго хоби  Whistling  да се грижа за себе си  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 59
Здравейте, сладурки! newsm51
Страхотни неща сте показали.
Кетри smile3525
Марулче фарчето се получава много красиво, а орхидейката не гледам , че и моето око лакомо ooooh!
Мими Мими страхотен гоблен. Аз си спомням, че май ти беше правила схемата. Като гледам и на мен ми се иска, но едва ли бих се справила да направя схема Sad
Гуди много стилен дракон май не си го показвала. Heart Eyes
Raya USA страхотни гоблени #Crazy
Лейди смърт розите са страхотни. И моята майка шие с такъв бод.
Зорничке страхотна икона. Ще си я поръчам идва 8 март. Дуданка ми каза, че е приятна за шиене Grinning.Детелинката от Кита да ти носи много щастие и късмет.
Доци аз имам още малко от конете ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292481&pid=9893981
Бела йероглифа е супер.
Хипатия честити ти гобленчета  bouquet с здраве да си ги шиеш и да показваш, че съм любопитна предполагам не само аз Embarassed
Сисаче още малко май остава?
Приятен ден newsm03


Донси страхотно хоби.
И извън темата но който иска да погледне истината в очите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361860.0

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен, момичета Hug
Хайде на кафенце...

И....срам не срам - пак да си повторя тъпичкия въпрос - Аида-та има ли лице и гръб, или мога да шия от която страна си искам  newsm78
Зорница, много ми хареса детелинката ти - ще споделиш ли схемичката - иска ми се да я направя с мъниста  Blush Благодаря ти предварително.
Момичета, страхотни неща сте показали отново, браво на вас   bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 12
 Hug
оххх, опитах се да направя нещо и сега не мога да си изтрия поста, извинете ме  Embarassed

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Bilkova, според мен няма лице и гръб панамата, но все пак нека някой по-опитен да каже, аз все пак шия само от 3 години и .........  Wink

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 610
 sissak  даам отдавна те дебна да покажеш до каде си стигнала със Тосканийския гоблен..май май  newsm78 бавно става...
Лейди смърт (като го пиша ника тръпки ме побиват) забравих да те питам на коя фирма са розите?
 На Дирони, също гоблена и е много красив
Билкова и според мен панамата няма лице и опаци, но нека и други по опитни да кажат!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 647
ами няма лице и опако, освен ако не е цветна или тонирана панамата - тогава от едната страна си е по-ярка, но то това няма как да го сбъркаш, много си личи  Wink

да ви покажа и аз до къде стигнах  Flutter

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292555&pid=9895689

И да ви попитам дали имате някакви схемички като за подарък на зъболекар... някакви зъбчета... единият вариант е патето с четката и пастата за зъби, което в миналата тема показахте като за баня, ако не намеря друго, ще ушия него.

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 11:11 от unchita

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Много ви благодаря за отговорите, момичета!
Панамата ми е бяла, неразграфена и понеже прословутия ми черен молив не се изпира с нищо - ще си я шия от обратната страна и ще се моля да не личат квадратчетата  Thinking

# 41
  • Мнения: 434
Може и по-бързо,но шия само вечер по два часа,че иначе нямам време.А и сега по празниците,по гостита и съвсем не ми спори.

# 42
  • Мнения: 39
благодаря момичета
толкова сте бързи...........  bouquet да на dodorani e който ketri показа. виждала съм го и ушит при една позната но схемата беше надраскана(тя задрасква с химикал върху схемата) и не можеше да се че те и затова не съм я взимала. а конците и нямаха номера. а аз шия в момента "мелницата на буше". останаха ми само облаците ама от 6 месеца нещо не си давам зор защото необи4ам да шия един цвят и ми писва лесно. оби4ам да шия и да излиза из под ръцете ми я лодка, я дънер. тогава направо не мога да спра.
благодаря. ще се постарая скоро да ви кача снимки на моите

# 43
  • Мнения: 62
mimi_mimi -много хубаво е станало,къде си го поръча да ти го направят!аэ като проверявах за проектиране на гоблен по снимка имаше някакви цени от по 200 лева на лице!наистина ли са толкова скъпи?
 

На първата страница има програма за гоблени, чрез неяможеш да си направиш схема по снимка. Иначе наистина са такива цените за  проект по снимка.

# 44
  • Мнения: 7 803
zапис, немам време ни са 4етене, ни zа писане, ни zа 6иене  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт