Гоблени-40

  • 64 632
  • 448
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 747
Mомичета, страхотни неща показвате!  bouquet  bouquet Толкова големи и сложни гоблени шиете; като влизам в темата често се чувствам като котарачето, дето и то с големите батковци тръгнало да чука Embarassed Ако не знаете вица, ще ви го пусна, то и без това нямам нищо готово.
Имам 6 започнати гоблена, 3 от тях са дълбоко в килера  Embarassed Wink
Билкова, благодаря за паспартуто! Heart Eyes Щом не улаваш разлика между двете страни на панамата, не му мисли! Иначе аз пак да кажа, че от първата възможна книжарница в която влязох си намерих перящи се флумастери.
Ант, тази пеперуда съм я съзерцавала седмици, и накрая не посмях да я поръчам. Мисля че и Галаксия я получи, ама нещо се спотайва Laughing С нетърпение чакам да видя етапи и резултат!

# 46
  • Мнения: 643

Много красоти ! Peace

Аз като шия тази с кафето на панамата от Доци също съм много доволна, жива и здрава да си !
А ми се иска да я боядисам бежово нещо , с кафе ли , с чай да опитам или да не се пробвам въобще newsm78
При рускините я видях на бежова панама и стои по хубаво.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 610

Много красоти ! Peace

Аз като шия тази с кафето на панамата от Доци също съм много доволна, жива и здрава да си !
А ми се иска да я боядисам бежово нещо , с кафе ли , с чай да опитам или да не се пробвам въобще newsm78
При рускините я видях на бежова панама и стои по хубаво.
ina221 и аз си мисля че в бежово ще е добре иначе бяла ли е?

# 48
  • Мнения: 643
Да, бяла е , много е хубава , но като видях на тази, по-ми хареса.

http://keep4u.ru/full/080422/defdb1c9f9eb516eed/jpg

# 49
  • Мнения: 2 926
poepie,
все още няма да започвам нищо ново, защото шия този


Знам,че ако започна нещо ново, няма да завърша старото. А този гоблен ми харесва много и държа да го видя в рамка.
Аз почти нямам завършени гоблени и тази година реших най-после да стана сериозно бродираща:))
Само дето време нямам.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 610
Да, бяла е , много е хубава , но като видях на тази, по-ми хареса.

http://keep4u.ru/full/080422/defdb1c9f9eb516eed/jpg
ооо на мен определено повече ми харесва така но ти решаваш  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 39
Хипатия този гоблен как го шиеш със хиксчета или гобленовия бод(не знам как се нарича  Embarassed Embarassed)

# 52
  • Мнения: 7 106
Здравейте момичета!
Аз от снощи имам проблеми с нета и докато го оправят вие сте изписали една камара страници. Не мога да ви изчета, но поне оплакнах окото с красотите в началото на тази и края на предишната темичка.
Хипатия, много благодаря за схемата на пеперудите   bouquet!
Аз вече с нетърпение си очаквам гобленчетата от ибея и ще ги започна веднага, нищо че са Коледно-празнични пейзажи  Laughing.
Между другото, докато съм в очакване започнах едно детско семплерче за моята буба, малко ми е останало още :


после ще го покажа оформено, че имам някои идеи, но незнам дали ще успея да ги осъществя .

# 53
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Страхотни неща   bouquet
Зорница, много ми хареса иконата  smile3501

Иначе аз съм дотук:

А имам още доста  Tired

# 54
  • Мнения: 2 926
animari,
това е дизайн на Дименшън и както и всички дизайни на тази фирма се шие и с кръстчета , и с полукръстчета/ май на това се казва гобленов бод/
Малко е досаден, особено листата на дърветата:)

Ето сканирах схемата на ангелчето


# 55
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Алекс, вазата напредва бързо и все по-красива става. Давай в същия дух.
Някой ме беше питал за схемата на детелинката, за съжаление - аз я надрасках вече, винаги така правя, никога не ги сканирам, незнам защо, но предполагам че в нета я има. Съжалявам,че не мога да помогна.

# 56
  • Мнения: 39
Хипатия извинявай за тъпия въпрос ама ако шиеш полукръс4ета как правиш тези контури на гоблена които има

# 57
  • Мнения: 643
Вижте процес на бистрото за 6 дни  ooooh!

http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=541&PN=1&TPN=35

# 58
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Днес няма да показвам нищо ново, защото ще се оплаквам  Sad . На 1 януари си поръчах от goblenite.com конци за един гоблен. Не съм очаквала да изпратят поръчката веднага, но днес е вече 9-ти ден и дори и мейл не са ми писали. Реално за парите, за които съм поръчала, ще си взема 3 готови комплектовки от ибея. Много съм разочарована. Не че нямам какво да шия, но ми липсват и 3 цвята от гобленчето с маковете и него не мога да завърша, за да го подаря.........

# 59
  • Мнения: 59
Показвам нещо старо, но днес го взех от ателието за рамки, за сестра ми  днес има рожден ден

Хипатия благодаря за схемата  bouquet ще я дръпна дано като ми я разпечатят да мога да го ушия, много е красиво.
Александра вазата е великолепна #Crazy
Зори ще ми е интересно да го видя завършено Crazy

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 17:52 от неличка

Общи условия

Активация на акаунт