Отговори
# 60
  • Мнения: 488
Здравейте!
Дъщеря ни се казва ИВайла-родена е на 28.06.08.
Относно захранването-според мен колкото по-късно, толкова по-добре! Няма,разбира се, да караме до първи клас само на кърма де... Wink
Реших на рожденния си ден да я захраня-ще я почерпя с варено картофче.
Засега беба се чувства прекрасно,кърмя я на нормални интервали и не мисля,че все още е готова за захранване!
Освен това за мен захранване е даване на други храни да се опитват,а не да заместват хранене,поне до годинката Wink
Та така!
Ако не успея да пиша -ВЕСЕЛИ КОЛЕДА на всички!Не ка всеки да получи своето чудо!

# 61
  • София
  • Мнения: 388
mamadjanka и Дани се роди на 28.06 ! Аз споделям същите възгледи относно захранването и сега на 28 ще ядем картофче! Чакам с нетърпение, а и бебка също предполагам, защото когато ядем ние на два-три пъти съм поднасяла лъжицата и към нейната устичка да видя как ще реагира - и то, милото, си я отваря и чака , ама няма  Mr. Green.  И ние сме само на кърма , само че се кърмим доста честичко денонощно.

А големия ни подарък е стол за хранене- направо нямам търпение да го употребим  smile3508- майтапим се , че на Нова Година ние ще ядем пържолите, а за бебка - картофеното пюре  newsm62.

Ей, сега излизахме на разходка- ми то голям студ навън, особено като задуха, много гадно- искаше ми се повече да се разхождаме по празниците (по-малко хора и коли ще има в София) ама май няма да го бъде в тоя студ!

# 62
  • Мнения: 5 713
mamadjanka, и аз така мисля. Ясен направи преди 5 дена 6 месеца, но аз още се услушвам. Отделно, че и нямам време точно сега да се концентрирам около захранването.

Трънче, wheat е пшеница. Иначе това, което ти е казал около захранването съм го чела като препоръки на СЗО. Беше една таблица, от която помня, че се дават някакви си 30-40гр твърда храна след кърмене.

Мег, аз не съм почнала да захранвам, но щом кърмиш на посикване, си го представям до 30мин след това да дадеш другата храна т.е. няма режим. Ние сме на същия хал.

Цвета, кой като вас. Вече купени и опаковани подаръците. Аз още не съм отишла да ги купя.  Laughing

Весели празници, момичета!  Hug   bouquet

# 63
  • Мнения: 33

Мег, аз не съм почнала да захранвам, но щом кърмиш на посикване, си го представям до 30мин след това да дадеш другата храна т.е. няма режим. Ние сме на същия хал.


Ами точно това се надявах да чуя! За мое успокоение... Че имам чувството, че я карам много през просото. То детето ще стане на 7 месеца и аз още ще се чудя какво да правя.  newsm78 Понеже кърмата й стига и след кърмене почти не яде пюре, но ако й го дам преди кърмене, пада голямо лапане и много й харесва! Преди кърмене съм й го давала, когато до 3-4 следобяд не съм сколасала да й го дам, т.е. твърде често е искала да суче. Абе имам чувството, че и седмия месец можехме да си изкараме само на кърмене, ама нейсе!

Иначе вечер, на вечеря, много й харесва, като докопа къшей хляб - и аз я оставям да дъвче коричката, може да се каже, че и с глутен съм я захранила.

# 64
  • Мнения: 5 713
Ми то до годинката са за опитване нещата, а не за наяждане. Аз затова не си и давам много зор, защото виждам, че и интерес няма от другата страна. С кърмата му е добре. Като го взема с нас на масата дърпа чинии и чаши, но съм опитвала да му дам примерно картоф, банан, плюе го. Другото, което ми се върти из главата е, че все още няма зъбчета т.е. зъбите са за дъвчене и още малко можем да продължим с кърменето.

# 65
  • Мнения: 24
ЗдрАвейте


Влизам само да ви пожелая весели празници!!!

Много усмивки и положителни емоции в Коледната нощ!



НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА Simple Smile

# 66
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Весели празници и от мен, момичета!
Незабравими мигове, много любов и безброй усмивки през настъпващата Нова година!

# 67
  • Мнения: 6
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Желая на вас и семействата ви, много здраве, късмет и щастие!
А бебоците да слушкат много  Grinning

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 17:31 от kris_ty4

# 68
  • Мнения: 15
Весели празници на всички!

Пожелавам ви здраве и много щастливи мигове!

# 69
  • Мнения: 657
Весела Коледа на всички мами, татковци и бебоци! Много здраве, щастие и обич да изпълват домовете и сърцата ви!


# 70
  • Мнения: 3
Здравеите момичета,Весели праэници и от мен,пожелавам на всички много весело иэкарване,и эдрве щастие и много приятни емоции в коледната нощ

# 71
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 057
Здравейте и от мен!
Весела Коледа.Здраве, щастие,любов и разбирателство желая на всички от сърце  Heart Eyes

Почерпете се,защото днес Станислав стана на 6 месеца, утре стават 2 години от романтичното предложение за брак, което ми на прави Емо на 25.12.2006, а на 27.12 Славито има имен ден  Heart Eyes  - Misc Baby Bottle - за бебетата и по  beer2 за всички мили майчета  Party

# 72
Весела Коледа на всичкиНека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече да се обичаме,
на себе си да приличаме,
нека бъдем по-добри
не само в такива дни!
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

 
Поздрави от нас  Hug и приемете малка почерпка от нашата трапеза   chef

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 20:55 от _ALISA_

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 347



Пожелавам Ви най-красивата и истинска Коледа.
Нека всяка снежинка,която пада от небето е една ваша сбъдната мечта.
И още Честита Нова година!
Посрещнете я с радост,
живейте я в щастие,
изпратете я със здраве
!



# 74
  • Мнения: 36
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МИЛИ МОМИЧЕТА !

НЕКА ВСИЧКИ ВАШИ ЖЕЛАНИЯ,БЪДАТ НАШИ ПОЖЕЛАНИЯ !
ЖЕЛАЕМ СВЕТЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ВАС И СЕМЕИСТВАТА ВИ !
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ВСИЧКИ И МНОГО ТОПЛИНА В СЪРЦАТА НА ВАС И ВАШИТЕ БЛИЗКИ !


НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ И ВСИЧКИ ДЕЧИЦА - lovekiss

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 23:11 от silviyd

Общи условия

Активация на акаунт