Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 381
Честит празник на всички именници!   bouquet

# 286
  • Мнения: 233
Инче, честито ви кръщене! Да е жив и здрав Бобича!  Hug

Честито и на всички именици - бебчета, мами, татковци, лели, стринки...  Hug

Снощи си изгризах ноктите от яд. Заради една тъпа игра, която играех на компа, си изтървах аукциона (наддаването) и така останахме без бънджи.  Crossing Arms Май ще купувам чисто ново.  Thinking Не че ми свидят парите, ами новото е от немски сайт и сега ще има да чакам, пък то едни митници, ДДС-та и прочие. Бънджитата в тукашните магазини не ми харесват.

Днес бяхме на доки. Всичко ни е 6. Дребното расте. Вече е 6600 кг.  Mr. Green Биха й поредните ваксини. Оф, дано тоя път не се появят пак онези гадни екземи, че едвам се преборихме с тях преди месец.  Praynig

# 287
  • Мнения: 28
ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ! ДА ИМ Е ЗАДРАВО ИМЕТО!

Честито на християнчето Божидарчо!

Ние с бебчо сме добре,от вчера го захранвам с пуешко месо и за сега му харесва.Иначе му давам и сурово манго,авокадо, банан и ябълка.Към края на 6ти месец мисля да захраня и с глутен.
Хриси е станал мнооого палав и неудържим,любимото му занимание е скачане с главата надолу от спалнята и за сега опитите му са за радост стопирани,но докога ли...Опитва се да се задържа седнал,но още не е много стабилен.

За яслите-най-рано от 2 год. възраст не за друго а просто като зная колко "отговорно" ги гледат а и те са си бебета.Естествено ако има опция кой да ги гледа до тогава ако ли не ,не е чак толкова страшно...

За пишките- аз и друг път съм писала,че всякакви манипулации са пълна глупост при условие,че се спазва необходимата хигиена...Ако физиологичната фимоза в последствие не изчезне и се възпали тогава се третира от уролог.

Бюти-браво ма Мишел и стоп на екземите  Stop И Хриси имаше малко атопични лезии,но да чукна на дърво не са се появявали скоро.

А щях да забравя-моя син се очертава много любвеобилно дете.От последно време го обхващат изблици на любов към мен, която се изразява в целуване по лицето тип засукване + скубане и щипане.Вече имам около 6-7 белега от нокти.

Хубав и усмихнат ден  Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 92
Цитат
За яслите-най-рано от 2 год. възраст не за друго а просто като зная колко "отговорно" ги гледат а и те са си бебета.

Именно и аз това имах предвид, не съм против яслите като цяло - против съм да се дава детето преди 2 год. възраст.... Peace

# 289
  • Мнения: 5 713
Честит Имен Ден на всички, които празнуват днес! Нека името им носи много късмет!   bouquet

# 290
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 024
Hi!
Вече сме по-добре.И на мен не ми хареса тази манипулация,дето я направиха на малкия,но мъжа ми не е навит на операция(която слава богу няма да се наложи).
За яслите и градините имам един спомен-сестра ми ходеше от 2-годишна на седммична ясла в Плевен в "Кайлъка"(за тези,които незнаят това е парк в края на града),защото беше с остър бронхит и заради чистия въздух.Била съм 2 клас,когато в една буря се обаждат на мама да и кажат,че малката не е добре -от 2 дни е с висока Т и обрив и незнаят от какво е.Мазали я с алергозан,но се влошила.Оказа се едра шарка и едва не я умориха-тогава беше на 2,5 години.После до предучилищната все на седмична градина.Беше гадно.Аз не съм ходила на ясла, а на градина съвсем малко,на предучилищна не, ама нямаше и смисъл-можех да смятам и чета.И не ми беше интересно.
Иначе ако малкия трабва да ходи на градина ще му избера частна - струва ми се по-добра алтернатива от държавните градини.
Днес му дадох пюре с телешко месо и много му хареса.
Честито кръщене на Божидар на Инчока.Нашето съм решила да е на 28.06-в неделя е.Ще бъде в църквата в Севлиево, където се кръстихме с Емо и където се венчахме, а после в ресторанта от сватбата ни.Само дано има място за всички, защото има много желаещи да дойдат-повече от на сватбата ни Wink
Честито на всички именници и от нас   bouquet да са живи и здрави и много усмихнати и щастливи Simple Smile
Лек и хубав ден на всички.

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
...За яслите-най-рано от 2 год. възраст не за друго а просто като зная колко "отговорно" ги гледат...
Тук пак няма да се сьглася, като всяко нещо и това си има изключения. Сами трьгна на ясла 5 дни преди да направи 1.2г. по сьщите причини като на Гали. Еми трябва да ви кажа, че сьм страшно доволна, гледаха го като свое дете, особенно в началото докато беше най-мальк. И то не защото сьм била с врьзки или познати, просто персонала беше невероятен. За сьжаление и двете ни госпожи в момента вече не са там/едната напусна, а другата излезе в майчинство/, но мисля, че и останалите биха се грижели добре за него.  Сега за Коки сьм склонна да поизчакам до другата пролет, защото есента според мен не е подходящ сезон, а и сегашното майчинство е доста близко до заплата, която получавам.  Close

Днес и ние сме именници. Да се почерпите:


Честито и на останалите, които имат повод.

# 292
# 293
  • Мнения: 7
Честито на именниците от нас със Петьо!
Той също ще ходи на есен на ясла по същите причини,които изтъкнаха някои момичета.И аз си мисля , че за болестите трябва да се подготвяме по отрано.Сега като сме в къщи пак не успях да го опазя от кашлица и хрема, от по сложни неща ме е страх.Пък  то вируси като вируси ли са сегашните #2gunfire .
Ръчичката му от Новогодишния бенгалски огън се оправя, мажем се обилно и голяма мацаница става,но пералнята да му мисли.
И аз ще въвеждам телешкото през този месец.На консултация сме другата седмица за мерки и теглилки, и да ни гледат ваксината от БЦЖ.

# 294
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Със закъснение, да почерпя и аз - Ивайло също е именник!


Честито на всички именници! Да са живи, здрави и много усмихнати през тази година!

Общи условия

Активация на акаунт