Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 16

  • 17 592
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 213
Момичета, вече вмъквам линкове, напредвам  Wink Така горе-долу става  Crazy
Iou, това е бижуто от кристал, което си взех за Коледа  Peace
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1071/420864052.JPG

Мери   bouquet

# 47
  • Мнения: 4
Здравейте всики!Минавам да ви пожелая весела Коледа и прекрасна новогодишна нощ!
Бъдете здрави и сплотени с всики които обичате!
Ние стягаме багажи за БГ.Живот и здраве да е пък ще си пишем догодина!!!
Нека дядо Коледа да донесе на всики ви това което сте си поръчали и още куп приътни изненади

 santa2 santa2 santa2
ps:знае ли някойкакво става по границата?

# 48
  • Мнения: 213
ps:знае ли някойкакво става по границата?

Снощи е имало километрови опашки от двете страни на Кулата-Промахонас, като по-големи са били от гръцка страна заради скорошната стачка на фермерите. Посъветваха да се минава през Илинден  Peace Ние пътуваме утре за Гърция, но по въздух  Flutter Лек път!

# 49
  • Мнения: 2 786
Калиспера, момичета  Hug
Слънчеви поздрави от България.
Много красиви снимки сте постнали!
Ние през уикенда ще се разходим до Драма и Кавала, дано времето е хубаво   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Момичета вие спазвате ли си днес постните нечетни ястия?
ThracianLina  много ефектно бижу,и на мен дядо Коледа с подобно се кани да ме изненада Wink
Весело посрещане на Коледа,много усмивки и прекрасни моменти със семействата ви. Hug

# 51
  • Мнения: 2 786
мери, в нашето семейство ги спазваме тези традиции, да Simple Smile
А вие постите ли днес?

# 52
  • Мнения: 213
Шастлива, много поздрави от нас на Кавала особено, оттам е бащата на мъжа ми  Wink Ние сме решили скоро да предприемем пътуване натам, не сме ходили заедно, а и той отдавна не е бил в Кавала и се е затъжил Rolling Eyes Пожелавам ви да си изкарате чудесно!
Аз Кавала си го спомням с един случай, при който майка ми се подхлъзна на бордюра до едно кафене, всички мъже наизлязоха възкликвайки "Оппаааааас" и едвам не ми я взеха майка ми, ама аз спокойно бих я оставила там  Wink

Мери, значи изненадата ще е супер!  Peace Днес спазваме постите. В Истанбул няма почивни дни за Коледните празници, но ние сме си взели няколко дена, и си празнуваме като на официален празник  Simple Smile Моят все ме пита дали много се различават традиционните гръцки и български ястия за Бъдни вечер, аз съм приготвила неща, които и двамата обичаме - жито с канела и бисквити, боб за гарнитура, сармички със стафиди, ориз и гъби, сушени плодове, пресни, ядки, соленки, сладки. Събират се към 9  newsm78 Довечера е питката, с две парички за всеки по една  Wink
В Чехия съм чувала, че приготвят риба за Бъдни вечер, тази година няма да е, но догодина може да разчупя традицията  Wink

Целувки и да ви е сладка празничната трапеза   chef

# 53
  • Мнения: 1 372
Привет в новата тема и от мен! Връщах се да наваксам, че доста бях изтървала. Ние ходихме три дни на Велинград цялата рода и си изкарахме много хубаво, имаше и малко сняг, качихме малката на шейна. Голяма радосост падна. Вуйчо й играеше роля на еленче! В общи линии беше много забавно. Малката се държа супер прилично и беше много добро бебе- даже не очаквах да е толкова добричка!
ThracianLina прекрасно бижу!
iou аз на твое място бих си поговорила с половинката и не бихпредприела пренебрежително поведение към въпросния индивид! Все едно не съществува човек!
Мери ние спазваме традициите с 9 ястия, но преди празниците не постим! Даже ставам да приготвям чушки пълнени с боб!
Весели празници и от мен!

# 54
 smile3525 Моми4ета ,ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА КОЛЕДА И НОВОГОДИШНИТЕ ПРАЗНИЦИ!!! newsm51ПОЖЕЛАВАМ НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА МНОГО ЗДРАВЕ И КЬСМЕТ!!!! santa2 santa2 santa2 baloni

# 55
# 56
  • Мнения: 85
 Close-mas: Привет и от мен, макар и не от България или Гърция!

 Желая ви само приятни мигове със семействата и най-близките. Здраве и късмет!

 Nature SnowmanВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! santa2

# 57
  • Мнения: 108
Весела Коледа! santa2
Нека е благословена и изпълнена с много любов , здраве и щастливи мигове!

На 22.12 нащият малък сина навърши 3 години.Черпя скромно  на патерица за повода- Wine Glass Popcorn cook(поради липса на Нет).

# 58
  • Мнения: 2 149
Честито рождество Христово.
Весела Коледа момичета,забавлявайте се,усмихвайте се,много топлина в очите на близките ни  love001
Ние след малко потегляме,ще празнуваме при свеки newsm10

# 59
  • загубено
  • Мнения: 6 513
Честита Коледа!
Момичета,да сте много здрави,щастливи и усмихнати!
Красиви мигове с хората които обичате!


Общи условия

Активация на акаунт