Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 16

  • 17 595
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 567
... μετά τον γάμο,ο Τάσος διαθέτει τα χρήματα του σε μένα....

IOU, κορίτσι μου... αυτό είναι αυτονόητο...για μία οικογγένεια.... αλιώς θα είστε συγκάτοικοι ... Twisted Evil Twisted Evil

 Hug Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 213
Iou, няма да им плачеш, заради пари или не - макар че дребните душици именно за парите се хващат най-често.

Ти си горда и възможните им мотиви и задни мисли въобще не трябва да те засягат. Най-вероятно нещата са доста простовати, а ти само ги усложняваш в мислите си като им отделяш толкова време  Peace

Аз бих била ужааасно любезна с това момче, истинско предизвикателство е  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Аз като стана много любезна, тогава близките ми знаят, че нещо не е както трябва  Crazy Ставам много сериозна и мълчалива и то си е направо плашещо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Sunglasses

# 32
  • Мнения: 85
Здравейте, smile3525

Почнах да подготвям багажа - всъщност прането и гладенето, а утре подреждането. Полетът ни е чак вечерта.

Лилянчо, доколкото знам официалните празници са си както винаги 25 и 26 декември, 1 януари, така че предполагам и големите супери ще почиват само тогава. 24-ти защо да не работят?

iou, Веси и Лина добре са ти казали. Горе главата. newsm10

Мики не е писала от петък. Или се занимава с родата, или ще ни изненада приятно. smile3503

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 16:52 от Melany

# 33
  • Мнения: 57
момичета какво сте си подарите на себе си?
 аз си избелих зъбите и сте си купувам някаква дреха. Hug


между другото помните ли като ви разказах за едно момиче дето не ми плаwа?имаше час в петък за да ми даде малко пари от останалата сума(която трябваше да ми е платила преди 2 месеца) но ми се обади че няма да дойде и сте дойде понеделник за да ми плати цялата сума..
  преди малко ми се обади за да ми казe че сте дойде да довuрсим зъба,ама за пари след 4-1-2009..

# 34
  • Мнения: 213
Темичката отива надолу  Naughty Как сте, момичета? Надявам се всички в празнично настроение на макс!  Laughing
Iou, за себе си взех бижу, просто ми грабна очите  Wink Мислих да го пост-на тук, но не открих как става фокусът с линковете  Wink Като взема на всички подаръците, идва и моят ред - тогава правя една новогодишна равносметка от какво имам нужда и покрай това си позволявам и някоя глезотия за душата  Mr. Green

Хубави колоритни празници на всички мами и бебчета, техните роднини и гости   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 7
Здравейте !
И ние се подготвяме за празниците. Ще пътуваме днес за Варна. Стегнахме куфарите.
 Simple Smile
Искам да ви покажа, там където нямат елхички как украсяват палми.........

Едно ангелче ,което да пази всички вас !

И един календар на Дани

# 36
  • Мнения: 213
Рали, аз не виждам снимките, може и повредата да е в моя телевизор  Laughing Как става вмъкването на снимки?

# 37
  • Мнения: 7
Май проблема е при мен .... Cry

# 38
  • Мнения: 213
Няма проблем  Wink  Peace Аз си представям една огроооомна кипърска палма 8-10 метрова украсена с помощта на някой кран  Wink Доближавам ли се до снимката  Party

# 39
# 40
  • Мнения: 7
 Grinning
Май ще опитвам доста пъти...........
 hit

# 41
  • Мнения: 213
Браво! А на мен кой ще помогне, тъкмо ми дойде ентусиазмът за вмъкване на картинки  Blush Blush Blush

# 42
# 43
  • Мнения: 2 149
Ако вмъкваш картинка от нета,просто копираш линка й между бутона '' вмъкни изображение''
Ако искаш да копираш снимка от компютъра,първо я качваш в нета,например тук http://www.picvalley.net/,и после копираш линка Peace

# 44
  • Мнения: 213
Благодаря, Мери  Hug Hug Hug
Нещо не ми се получава с вмъкването на кода между бутона, може да не вмъквам правилния код, но ще го налучкам накрая Wink

Общи условия

Активация на акаунт