Христугенна ефтихисмена/Щастливо Рождество от Елада 16

  • 17 596
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 372
Добър ден!
Тук при нас е ужасна мъгла и за жалост няма да можем да излезем на разходка / а иначе е топло/ Cry Cry Cry
Лаптопът наистина е нещо жизненоважно!
Момичета хайде да си измислим ново заглавие и да си пуснем нова темичка /първа за тази година/. Joy Joy Joy
Хубав ден!

# 286
  • Мнения: 213
Момичета, днес се навършва 1 година откакто мъжът ми се премести в Истанбул, аз пък след него  Wink Черпим със солена торта, направена от него:



Иги, мъгла да, а покрай Босфора имаше голям студ и влага напоследък - все му се карах да си затваря устата като е навън и да не говори много по телефона. те затова българите не говорят толкова много по улиците, обясних му  Joy Joy Joy
Чудесна идея, но заглавие - какво  newsm78 Трябва да сформираме спешен брейнсторм  Peace

# 287
  • Мнения: 85
Здравейте,

Добре, че се сетих да влезна. В офиса съм и съм се развихрила. Ако иска някой да пусне, аз по принцип съм приготвила една. Едно заглавие

Всеки ден с наслада си говорим за Елада – 17

Ще ви следя, имам и една новина да се похваля, но нямам време сега.
Целувки.

# 288
  • Мнения: 57
Момичета, днес се навършва 1 година откакто мъжът ми се премести в Истанбул, аз пък след него  Wink Черпим със солена торта, направена от него:



Иги, мъгла да, а покрай Босфора имаше голям студ и влага напоследък - все му се карах да си затваря устата като е навън и да не говори много по телефона. те затова българите не говорят толкова много по улиците, обясних му  Joy Joy Joy
Чудесна идея, но заглавие - какво  newsm78 Трябва да сформираме спешен брейнсторм  Peace
off..ne znam kakvo kazvate v bulgaria na takiva godisnini.. newsm78
da ste vinagi stastlivi ste kaza as,i se nadiavam da e ok    bouquet

tortata izglezda interesna..ste mi kazes li re4eptata ako ne e taina?

# 289
  • Мнения: 213
Iou  Blush Blush Blush Много ти благодаря за чудесните пожелания, и аз не знам какво казваме  Laughing Laughing Laughing
Ола ендакси   bouquet
Той я прави тайно, да не го гледам да му помагам, но пък ще ти кажа според мен какво имаше (преди да я изядат в офиса Wink)

Сварени картофи, с парченца филе и майонеза за слепване - като руска салата, само че по на едро  Peace Отгоре кашкавал, може и с повече маслинки, и камби за украса, краставичките са тапицерията  Laughing Ще го питам точно и ще ти пиша  Hug

Мелани, пусни темата, много ще се радвам, чудесно заглавие  Hug И казвай новината, аз съм си любопитка  Crazy

# 290
# 291
  • Мнения: 14
Мммммммм Heart Eyes
Страхотна торта, Лина, мъжът ти е чудо Wink
Да ви е честита годишнината, винаги да сте така влюбени и заедно където и да ви отвее вятърът!...

Общи условия

Активация на акаунт