Отговори
# 30
  • Мнения: 18
Момичета не се изнервяйте допълнително достатъчно нервно е времето в което живеем, а и бебчовците усещат всяко наприжение в майката.Наближават все хубави празници нека бъдем по-добри. Не виждам защо се заяждате няма какво да делим тук нека всеки споделя каквото му е на сърце ,а на който не му харесва даден пост просто да не го чете.
Целувки на всички Hug Hug Hug

# 31
  • Miami
  • Мнения: 412
Може и невежа да е твоята педиатърка да или поне да не се информира за новостите в медицината и педиатриата, както други педиатри правят.
Ако искаш мога да ти дам телефона й, за да й споделиш "вещото" си мнение? hahaha
Laughing о не благодаря ти, не искам да си съсипя детето с вещите й съвети Mr. Green

Повече изобщо няма да се занимавам с подобни постове и изказвания, ще следвам максимата "Убий глупака с мълчание"

# 32
  • Мнения: 10
Може и невежа да е твоята педиатърка да или поне да не се информира за новостите в медицината и педиатриата, както други педиатри правят.
Ако искаш мога да ти дам телефона й, за да й споделиш "вещото" си мнение? hahaha
Laughing о не благодаря ти, не искам да си съсипя детето с нейното вещо мнение Mr. Green
ей шматко, не приказвай за тетето ми така, депресантка такава. Гледай себе си и твоето дете. #Cussing out #Cussing out

# 33
  • Мнения: 657
Хм, радвам се, че и други хора мислят като мен. А един човек в злобата си може да изрече такива простотии като "групата на Шаро". hahaha Повече няма да коментирам нито темата, нито човека, който ни предизвика да изречем подобни откровения. Най-важното е, че разбра какво е нашето мнение. Peace Нека прекратим и моля, за пореден път, нека пишем без ИРОНИЯ И САРКАЗЪМ една към друга.
Правилно каза Кори - "каквото повикало, такова се обадило". Wink




 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Горният пост е страшен! Някой не издържа и си изпусна нервите много яко. hahaha

# 34
  • Мнения: 657
Женева, с най-чисти чувства - да ти е живо и здраво детето!!! Не мисля, че някой иска да го обижда мъничкото създание! На нас са ни чудни методите на твоята педиатърка, и при всичкото това наличие на информация във форума, а и в интернет, защо си решила да я слушаш така безприкословно?! Явно методите й са доста остарели. Не сме казали, че нещо му има на детето ти, успокой се, моля те. Wink

# 35
  • Miami
  • Мнения: 412
Оф, последно ще се включа, щото явно Женева не разбира като не й се говори директно.

Да е жив и здрав Атанас! Изобщо не искам да засегна детето с нещо, не съм дебил някакъв да проявявам грубост и агресия към малки, невинни дeца.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:42 от Kory

# 36
  • Мнения: 3 663
тц тц, голям театър настанал тук Simple Smile никой да не се обижда плс, с хубави чувства го казвам Simple Smile

аз най-нагло ще взема страна обаче  Mr. Green
обаче се чудя кой "клуб" да защитя  Crazy  Mr. Green
женева (и аз най-накрая да разбра как аджеба се чете тоз' ник Simple Smile ) отдавна съм забелязала, че има по-остро чувство за хумор, но пък аз лично не бих се обидила на това, че гали висяла във форума, а детето се "пребива" (образно казано), защото нося на такива неща Simple Smile
обаче пък и не бих казала така на гали, защото знам, че тя е стресната в момента и няма да го приеме като смешно Confused
в общи линии гледам да се съобразявам с хората
вери наистина поства супер много неща, на мен лично са ми (засега) познати и не ми е интересно, обаче пък имам едно по-голямо дете и бая материал съм прехвърлила  Mr. Green а момичетата с първи бебета 100% намират неща, които не знаят
така че зависи от гледната точка

месечинки и подобни не честитя, пак по причината, че вече съм претръпнала на тази тема
с таня всичко чинно следях, мерак ми беше, сега тц... ама то не щото не ме интересуват майките и бебетата, ами защото.. като станат децата на 3-4г ще разберете защо  Mr. Green

от заглавийцата книга можем да издадем  Mr. Green понякога са смешни, понякога са и инфантилни наистина, обаче там им е чара Simple Smile сега с бебетата ако не се държим по-инфантилно и лигаво, то няма кога Simple Smile
така че адмирации на мимченцето за ентусиазма  Hug

избягвам да съдя как другите си захранват децата, кога ги слагат седнали, изправени, в бънджита или проходилки, защото (и преди съм казвала) бъдете сигурни, че след 15-20г пак ще се окаже, че грешно сме си гледали децата
все нови проучвания, всяка държава със собствени експерти и виждания.. като дойде време да помагаме на децата си да гледат техните деца 100% ще неща, които ще предизвикват това  Shocked Simple Smile
ето сега риба се давала след 10 ли колко месеца беше, че и след годинка, а в скандинавските страни дават рибено масло от втория мес, защото повишавал според техните проучвания IQ-то...

та тъй Simple Smile
тедко пак спа цяла нощ  Wink страшен кеф е, само дано да е по-трайно Simple Smile


в улиса да клюкарствам забравих
силви - дано да се оправи детето бързо, много гадно звучи това с повръщането Sad да не е някой вирус и да няма нищо общо с храната...
лина - честити зъбчета Simple Smile
гали - вода давам между храненията, теди започва да мрънка като е жаден Simple Smile обичайно след пюре и каша е жаден повече, но над 50-60мл на ден не е минавал сякаш
някой питаше за зеленчуци, които не запичат - картоф, чушка, тиква, пащърнак (макар да е като моркова, не съм забелязала да запича)... и май това е
спомням си, че някой беше питам и дали може да се захранва с плодове успредно със зеленчуци - плодовете и зеленчуците са от една група и взаимнозаменяеми, та мисля, че може Simple Smile
ох, и още имаше, но после...

# 37
  • Мнения: 13
Аз само не можах да разбера сега Генева или Женева се чете ника ти? Щото в бременни си спомням че каза да го четем Генева Thinking

Иначе и аз не съм видяла много твои постове, в които да не обиждаш някого (чувство за хумор казваш...странно чувство за хумор имаш). А щом като ти си толкова иронична и саркастична в хумора си, защо се обиждаш и ядосваш, когато ти отговарят със същото?

Силве, и аз стискам палци всичко да е наред. Не се притеснявай, ще се оправите Peace

# 38
  • Мнения: 132
Еее, вече има-няма седмица-две и форумът се превръща в кокошарник  Sick
Айде и аз ще съм директна - Генева, според мен ти вече просто прекаляваш! Още в Очакващи се заяждаше с когото ти падне, айде тогава хормони, това-онова, сега продължаваш... Ти си може би  най-дребнава, обидчива и сприхава от всички тук, просто не знам как можеш да говориш за "шеги" и т.н. То не остана мама, с която да не си се скарала  ooooh!
Освен това можеш всичко, което искаш да кажеш на някого, да го напавиш на лични, но не - тогава няма да могат всички да се насладят на остроумните ти забележки... 
Просто много, ама наистина много се излагаш вече  Peace

Мисля, че заради подобни махаленски свади много мами вевч не пишат тук, едва ли ще е заради прекалено многото поздравления  newsm78

Мимченце, мерси!

# 39
  • София
  • Мнения: 779
Добро утро момичета.

Geneva2008 много искаш от форума - като ти е кеф да иронизираш и да се подиграваш, а ако някои направи същото с теб започваш много да се сърдиш. Просто дръж се с хората така както ти искаш да се държат с теб Peace Да знаеш работи.

Аз и преди писах и си навлякох много негативни мнения - всяка майка си решава как да си гледа детето и е много грозно да отхвърляме методите, с които ние сме гледани. Всеки сам решава, на кои да се довери. Форумите за съжаление според мен не са несравнимо най-достоверния източник на информация.

Честно казано не мога да разбера - какви са тези страсти и вълнения. На едни не им отговаряли, на други пък постовете дълги им били. Защо някои не пише, пък после защо пише толкова много. Аз като иманякоя по-дълга статия, която не ме интересува, не я чета. Не виждам проблем. Колкото повече инфо, толкова по-добре smile3521. А всеки избира дали да пише или не и по колко да пише. Форума си има правила и като се спазват всичко ОК.

Имам едно преедложение, да разведрим темата. Искате ли всеки да пише, кои са любимите играчки на бебетата ни и кои са полезни за развитието им. Така ще може да се улесним една друга при избор на играчки за бебчовците.

За нас в момента това е най- любимата играчка http://family-bg.com/prX_1550.htm. Това барабанче наистина е много функционално и занимателно.

Лек ден на всички.

П.П. Toni  много ми харесва как здраво си стъпила на земята Laughing

mimchence благодаря, че се грижиш за темата  bouquet

# 40
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Лелееееее,какво става тука бе мацки?  Ние тука заприличахме на сериал  newsm50 .

Женева, в интерес на истината , аз също съм била доста учудена от естремното захранване на Наско,което аз не бих направила с детето си,нито бих го сложила в паяк на тази възраст  Naughty.
Но това съм аз,а ти решаваш,кое е най-доброто за твоето дете,със сигурност то е най-ценното за теб същество.
А за изказа ти,ами мацка малко прекали,давай го малко по-ведро. На моменти малко злобно звучиш.

Мимченце, трудът ти го оценяваме всички  Hug,не си хаби нервите. Хора,разни.

Галика,да е жив и здрав Вики   bouquet

Силви , бързо да се оправя детенце и дано е нещо моментно  Hug

Гали , аз на Йоана й давам чай,давам й го,когато не иска да заспи...за успокоение  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 779
Eй забравих да ви се похваля. Марти вчера сам се  обади по телефона на баща си и даже и разговор проведоха Joy JoyЩе трябва телефон за коледа да му купуваме Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 743
Eй забравих да ви се похваля. Марти вчера сам се  обади по телефона на баща си и даже и разговор проведоха Joy JoyЩе трябва телефон за коледа да му купуваме Mr. Green

и Диди звъни на тати /нали ми е първият избран номер почти винаги Mr. Green/, но нищо още не му говори. Хич не е от приказливите засега Rolling Eyes

Веси, Диди май няма любима играчка  Thinking, най-много обича да хвърля всички играчки, до които се докопа hahaha. Много обича и да си играе с различни предмети, които не са играчки Naughty - телефон, шишета, лъжички, дистанционно... Joy. Обаче вашето барабанче много ми хареса - ще взема да пиша на Дядо Коледа /свеки/ да й го донесе. Само не знам дали ще го има в Силистра newsm78

# 43
  • Мнения: 3 663
ей сетих се какво имах да казвам + още едно нещо  Mr. Green

за безмлчените каши (май роси питаше) - според мен при положение, че детето суче след това изобщо не би трябвало да е проблем, че кашата е с вода
единствено, ако нещо не я харесва на вкус, но щом я яде...

за играчки - аз като си наблъсках главата с какво ли не вече съм фен на дървени
ей тия са ми от любимите
http://www.simbatoys.de/en/brands__products/eichhorn/constructio … nboard_toys.shtml

а сега да ви кажа (орхид на тебе може да ти свърши работа) как се яде пюре у нас вчера и днес  Mr. Green
та значи първа стъпка - една лъжица АМ в пюрето
втора стъпка - ТВ-то се включва на планета пайнер  Mr. Green
трета стъпка - таткото вади тигана с изглед да го използва като бойно снаряжение  Mr. Green
четвърта стъпка - тв-то се оставя на планета, но звука му се спира
пета стъпка - пуска се жица на двд-то (я мейдън, я хелоуин  Mr. Green )
шеста стъпка - изяждат се едни 150гр за отрицателно време  Mr. Green

веси - то от зазаемяването ми стана такава косата  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 92
здравейте и от мен в новата темичка, все не успявам да се вредя в първите ама нищо ще дерзая  Grinning
Цитат
та значи първа стъпка - една лъжица АМ в пюрето
втора стъпка - ТВ-то се включва на планета пайнер 
трета стъпка - таткото вади тигана с изглед да го използва като бойно снаряжение 
четвърта стъпка - тв-то се оставя на планета, но звука му се спира
пета стъпка - пуска се жица на двд-то (я мейдън, я хелоуин   )
шеста стъпка - изяждат се едни 150гр за отрицателно време 
ей това направо е върха -  супер метод май ще трябва и аз да го пробвам. ние опитахме май всички зеленчукови пюрета и не сме им фенове много, много - освен май на тиквата с картофи, и се чудя дали да я мъча още с тях или напрао да я почвам с плодовите?  newsm78

ааа да и за паяка да ви питам - дали и аз мога да я слагам вече?  Thinking ние още не пълзим дори...  Thinking

ех забравих и аз да удостоя с внимание Женева....ама карай, тя и без това май не заслужава....ако някой ден заслужи...може би... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт