Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 779
ОХ искренно ме разсмяхте. Особено с Кори вижда всичко Joy

Не знам за магнитните бурии, ама мен какъв мързел ме гони. Добре че Марти изпадна в зимен сън - тази нощ спа от 20 до 9, след това през деня 2 пъти по половин час и веднъж час и половина Shocked

Ще взема и аз да се напия, ама през терасата няма да скачам, че на 11 етаж живея.

Инче възхищавам ти се на настроението Wink. Ще взема и аз да се перна по главата, че и на мен да ми дойде Joy

# 16
  • Мнения: 657
Силвия, съжалявам за дечко. Дано да е нещо временно, не би да е от зъбки? newsm78

# 17
  • Мнения: 3 743
Мимченце, адмирации за новата темичка  bouquet

Силви, много целувки и прегръдки за малкото бонбонче и дано скоро да се оправи Praynig

Диди пък сега взе, че пропи от биберон Crazy. Дадох й едно шише да си играе с него, обаче преди това сложих малко от водичката, където беше вряла ябълката за пюрето днес. И тя първо започна да го дъвче. След малко обаче я гледам вече как дърпа hahaha /и то с биберон 0-3 мес, аз други и не съм купувала Joy/.
Та в тази логика да ви питам вие кога давате вода на малчовците?

# 18
  • Русе
  • Мнения: 620
От кога чакам такова заглавие, та да покажа Митенцето в паяка - подарък му е за 8-ми декември  hahaha от сестра ми и нейните малчугани. Като го сложихме тогава в него и той тръгна!!! Бях казала, че такова чудо на техниката няма да ползваме, но не успях да намеря хубаво бънджи в Русе и до сега сме го слагали 5 пъти за макс. 10 мин. и той си тръгва към шезлонга с играчките или тръгва да ме гони  Joy Тук и хубава играчка за прохождане не мога да намеря  ooooh!
Голям хитрушко е станал - прави баща си на луд  Crazy - все ме търси и като ме няма се сърди и реве... поради тази причина няма да ходя на тържеството, което се организира от службата  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 10
 Shocked

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 11:15 от geneva2008

# 20
  • Мнения: 4
  ooooh! Големи сте шемети май хормоните няма да ни пуснат скоро.Толкова барзо си меним настроенията  Cry  Twisted Evil  Laughing Ама със сълзи сам се смяла с последните много изказвания чак  не мога да ги изредя  Joy За паданията и ние имаме 2 едното беше много от ниско и без последствия а второто от повивалника в леглото слава богу и тогава нямаше ама малчо много се уплаши.Сега обаче имаме друг проблем НОКТИ.Направо в чудо се виждам вече режа ги през ден и пак успява да се надере.Даже в момента е като Скар от Цар лъв.И на вашите ли толова барзо растат и как ги режете прави или заоблени отпред (незнам дали ме разбрахте) Другото с което незнам дали да се хваля е че вече имаме 4 зъбчета.  Praynig Дано да са здрави като на тати,защото и на каката много рано избиха и сега са много зле.  Sad Имаме си и първата думичка "АЙДЕ" явно няма да е от търпеливите  Joy Ами това е от нас лека и спокойна вечер на всички  smile3524 Мimchence на теб ти се възхищавам на търпението  smile3501 предполагам че самото оформление ти доставя удоволствие ама как ти се занимава с тоооооолкова много хора незнам . Благодаря за което   bouquet Момичета стига толкова с конфликтите не вярвам ,че на някой му е приятно това  Peace

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 00:06 от lina_viki

# 21
  • Мнения: 24
 Joy
ее тука направо е детска градина  Joy
.
Мимченце    bouquet ,страхотно заглавие ,мн ми харесааааа.И оформлението на темата е както винаги супер Hug Нямам думи  Hug Heart Eyes  bouquet

Айде отивам да лягам че някой да не започне и с мен да се заяжда.лека на всичкииии

# 22
  • Мнения: 5 713
geneva2008, не си права. Знам, че не те интересува...Сега ти се засегна. А ти като пишеш трябва да го приемаме като бъзик. И в тази връзка аз също не разбрах къде трябва да се смея относно случката с Диди на Гали. Казваш " това какво трябва да се пише точно във форума не се определя от никой " а в същото време пляскаш един коментари подигравателно, че имало много пълнеж из последните писания и то горе долу след моя дълъг постинг. Аз също мога да кажа в случая като не те засяга, дразни и т.н., защо четеш...После не си споменавала имена, да, наистина. Но не е трудно човек да се досети. Малко работата стана думам ти щерко, сещай се снахо.
Също така не разбрах къде трябва да ръкопляскам и да казвам браво в предишната тема. Да наречеш някой невеж/а за мен не е смелост. Ти сама казваш имам възпитание и няма да обиждам, а малко по- горе това правиш. Има неща, за които е хубаво 3 пъти да се помисли и тогава да се кажат/напишат. Вече не сме в тийн възраст. Относно триенето на албума, кофти, но станалото- станало. Човек се учи докато е жив и най- вече от грешките си.

темата с която точно ти се занимаваш да правиш със седмици(това го оценявам Mr. Green-определено ти се отдава да си запълваш времето точно с това).
Тук също има доза ирония. Не знам с каква цел го правиш...

Сега пък групата на шаро Simple Smile В темата явно вилнее някоя мистериозна група, която само ти, Бъни, Малта виждате. Така и не изяснихте кои са нейните членове.

И в заключение аз също не съм съгласна с твоите подходи, но тъй като за грижите за детето отговаряш ти като майка, нямам право да ти давам тон в живота.
Всичко това го пиша най- добронамерено. Ни най- малко искам да се заяждам. Не си струва човек да се товари с отрицателни емоции. Излишно е.

Коледа за мен е не само повод да си разменим поредния подарък. Хубаво е да преосмислим изминалата година: какво постигнахме, къде сбъркахме, кого обидихме, кого зарадвахме, върху какво трябва да поработим, за да сме по- добри и толерантни и т.н. Сигурна съм, че всеки е способен да намери грешката в себе си, безрешни хора няма, и да поработи върху това. Някой може да каже айде стига с тия глупости да сме по- добри. Струва си да се опита. Много по- лесно и леко се живее. Simple Smile

# 23
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Grinning

Аз също харесвам директните хора и самата аз съм от тях. Никога обаче не си позволявам да се държа толкова невъзпитано и грубо, особено с хора, които не познавам лично.
geneva2008, всички разбрахме какво има предвид mimchence. Не е нужно винаги да си директен, за да кажеш нещо. Всеки, който има малко пипе в главата си ще схване за какво иде реч. Щом ти си позволяваш да бъзикаш, иронираш и нагрубяваш хората ще трябва да се научиш и ти да приемаш критика и подобна грубост. Както се казва "Каквото повикало-такова се обадило". В тази връзка изобщо НЕ адмирирам твоята директност, защото тя граничи вече с арогантност. Всичко това изобщо не го пиша добронамерено, защото ми писна от твоите груби, арогантни и заядливи постове. Няма друг човек като теб в тази тема, който се държи и изказва толкова просташки директно. Гледай си детето както искаш, но не се подигравай на другите и техните методи за гледане на деца.

# 24
  • Мнения: 23
Добро утро   bouquet
Мимченце браво - много ми хареса заглавието  Hug
Айде да ви почерпя за преполовената ни годинка - Честито и на останалите месечинковци - много здраве им пожелавам и да са послушни  Hug

# 25
  • Мнения: 10
Относно гледането на детето ми май трябва с вас да се запозная, че да ми кажете как става, а? Или да следвам това което вие правите newsm78Тя мойта педиатърка сигурно е невежа, хм! Абе какво ви става?
galika81 честита ви половин годинка! newsm32 newsm67

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 19:14 от geneva2008

# 26
  • Miami
  • Мнения: 412
Генева, не говоря от името на никого. Забелязала съм просто, че хората тук са достатъчно интелигентни и се разбират даже и от намеци, а не само ако им се говори просташки, дебелашки директно(както явно на теб трябва да ти се говори, че да схванеш нещо).
Както виждаш никой нищо не ти е казал как да си гледаш детето, нито пък е казал да не слушаш педиатъра си. Може и невежа да е твоята педиатърка да или поне да не се информира за новостите в медицината и педиатриата, както други педиатри правят.

# 27
  • Мнения: 10
Може и невежа да е твоята педиатърка да или поне да не се информира за новостите в медицината и педиатриата, както други педиатри правят.
Ако искаш мога да ти дам телефона й, за да й споделиш "вещото" си мнение? hahaha

# 28
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Пак прехвърчат искри в темата. ooooh!
Незнам само какво делим, защо винаги има по някой обиден, някой заядлив и някой с кофти настроение?! Thinking
Женева /сори, аз така чета ник-а ти!/ не разбрах кой е Шаро и коя е групата му, ама хайде, да не издребнявам! Според мен вече прекаляваш! Naughty

Честити 6 месеца на всички бебончета празнуващи днес!

# 29
  • Мнения: 10
Женева /сори, аз така чета ник-а ти!/
той така трябва и да се чете  Wink

Общи условия

Активация на акаунт