Отговори
# 285
  • Мнения: 389
nasi177, добре дошла   bouquet. Дъщеричката ти има страхотни очи и е родена на същата дата като моята щерка  Grinning

Гали, много сте хубави на снимката. Роднините ще останат очаровани от семейната идилия  Peace


Аз днес ходих до педиатърката да я питам за това подуване на мястото на инжекцията. Каза ми да слагам замразен грах 3 пъти на ден за няколко дни и щяло да мине.

Стреснаха ме за луксация, но се оказа фалшива тревога. Ортопеда каза, че вече мога да я слагам в проходилката.

Сега само ме притеснява, че за НГ ще пътуваме до Мадрид, а това са 500км. Направо не знам как ще го изкараме този път  Rolling Eyes На ръце не мога да я държа, а тя едва ли ще спи  Thinking Ще е чудо  ooooh!


# 286
  • София
  • Мнения: 2 381
Здравейте, от утре пак съм на линия тук. Бяхме на гостиии.  Grinning

# 287
  • Мнения: 616
Да ви почерпя с моите първи в живота Коледни курабийки  bowuu


Dari, ми не е точно това, което търся... имаха преди едни, ама съвсем елементарни, само с едно платче, все едно от старите сгъваеми платнени столове, ама на колелца (как го обясних  ooooh!) Нито имат легнало положение, нито имат гюрук... само едни 4 колелца и платнена седалка. Те са за път колички, тежат по кило, и като се сгънат могат да влязат и в куфарче, дет'се вика  Mr. Green Ама ще си намеря то не е кой знае какво спешно сега!

Митака снощи рев, писъци, зъба аха да се подаде, ма не се подава... дано скоро се покаже, че и неспокойно спа през нощта  Tired
Днес 4-5 часа бяхме навън - голям кеф!

Хайде до скоро  Peace

# 288
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ние днес обикаляхме доктори  ooooh!! Първо дерматолог за обрива по пишката на малкия - лекаря не беше много словоохотлив. Каза че е гъбично, но от какво така и не ми каза! Можело и от урината да е  Thinking! Както и да е, изписани две кремчета и ако не се оправи на 29.12 пак при него. Дано да не се налага  Praynig!
После вечерта бяхме на ортопед. Малко изтървахме 6-я месец, но поне отидохме в 7-я  Wink! Там всичко е наред  Peace!
Днес дерматолога пита "На колко е детето? Година и......?". Аз му казвам "7 Месеца", а той "Значи година и седем месеца"  Shocked! Той и ортопеда потвърди, че бил много голям, но каза че изобщо не било притеснително, защото всичките му стави били големи и самите му кости си отговаряли  Peace!

nasi177, добре дошла!

Гали, много сте хубави  Peace! Ама Диди каква лента има  Peace! Много е сладка!

offioly , ей че си майстор   smile3501! Сега се сетих какво търсиш, ама съм виждала такова АВС само по улиците. Другия път ако искаш ще питам майката от къде са я взели Sunglasses! Че какво, аз бих отговорила  bowuu!

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 22:45 от dari75

# 289
  • Мнения: 83
Много сте мили момичета,благодаря ви  bouquet
Дъщеря ми се казва Станимира,иначе имам и син на 7г.-Ники

# 290
  • Мнения: 33
Ей, момичета все забравям да ви кажа (само да не ви стряскам излишно), че миналата седмица и аз купих елда, произведена в Украйна, та като ме нападнаха, че в Украйна бил много занижен контрола и навсякъде в ЕС предупреждавали да не се купува нищо оттам заради Чернобил, та даже ме накараха и да я изхвърля Sad Та сега сме без елда... Само споделям, не искам да ви плаша, но мен ме стреснаха де.

Офиоли
, и аз много съм си харесала от тия най-малките колички - септември една приятелка дойде от Америка с една такава количка - не знам дали имаше и кило - но изглеждаше супер мъничка, повече като за кукла, и детенцето й на 8-9 месеца се чувстваше много добре в нея. На всичкото отгоре каза, че й струвала 20$. Само нямат багажник, но ние и без това сме с раничка.

Нани
, добре дошла!

# 291
  • Мнения: 75
Честита месечинка на Боян! Да расте много здраво и усмихнато детенце!!! Tada
Гали, страхотна снимка, сигурна съм че много ще ви се зарадват домашните Peace
Джи-джи, интересно съвпадение, ей тия "уж" производители са голяма мафия  Mr. Green, но аз нашата я имам от каката, (значи 2 години) вашата може да е подобрен модел, но аз съм си доволна и много си я харесвам, пък и момичетата ми де Laughing
Наси, привет и от мен!  bouquet
Дари, стискам палци всичко да минава бързо и никакви проблеми повече Hug
Лека и спокойна нощ на всички Praynig

# 292
  • Мнения: 657
НОВА ТЕМА по никое време..  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт