С шапка, шал и ръкавици закичиха се вече Юнските мъници

  • 12 432
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
Здравейте и в новата тема Simple Smile

Днес си направихме изследванията. Хемоглобинът е 107. Близо сме до долната граница Rolling Eyes. Другите неща не ги знам, кое какво е, но при повечето сме в посочените референтни стойности. Ще видим и доки какво ще каже.
Иначе Диди даже пи вода сутринта, за да се изпишка /между другото на мен с шишенцето ми беше много по-лесно, отколкото с колекторчето/
Наобяд си хапна морковче и за още питаше даже, но днес й се полага само 1 ч.л Flutter. Морковчето си беше натюр с малко водичка само и не беше гладко пюрирано, защото го минах само с ръчната преса за картофи, а не с пасатор.
Диди вече смело се обръща от гръб по корем, но в посока наляво предимно Crazy.
И не смея да се похваля Blush, но от няколко дни спи поне до 6часа. Т.е. ако си легне към 21-22 става към 7-8ч, а ако си легне в 20ч, както вчера, днес сутринта запя в 6ч, но после пак заспа до 9ч.
В понеделник пак ще ходим за оченцата. Стискайте палци Praynig

# 16
  • Мнения: 15
Хоп ето ме и мен  запис
Мим4енце браво   bouquet
И  ние се събуждаме о6те през но6та ,понякога я кърмя понякога заспива с бибкерона.Об6то взето спи пове4ко,за разлика от деня.През дена спи 3 пъти по 30 мин  smile3511 докато заспи и се събуди.
Да кажа и ние от 2 седмици запо4нахме захранването.на6ия лекар каза зелен4уков булион и после оризова ка6а с после пиЮре с пиле6ко месо и 4ак накрая да вкарам плодовите пиЮрета.Аз оба4е ре6их след оризовата ка6а да вкарам плодовете.и мисля утре да опитам с тях.
Sleeping Beauty ,о6те сме в Италия
Коон много целувки на малката принцеса ( ако иска6 ми пи6и на ли4ни)
Блу лек път и весело посре6тане на празниците Hug
За  сега това от мен..много целувки за бебоците Heart Eyes

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ето ни и нас.   love001
Мимченце, браво за темичкта, браво и за конкурса.  smile3501

Кори, ама то вярно, че Жорето и Митето на Райан много си приличат.  Wink Сега, мимченце както ги е сложила един до друг, да не вземе някой да каже, защо на тези блузначета сте сложили различни майки.  rotfImbo

# 18
  • Мнения: 23
Мимченце   bouquet Hug - страхотно  Peace
Аз да ви питам - мисли ли сте какво да донесе дядо Коледа на дечицата Grinning Бихте ли споделили идеи  Embarassed

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте, мили момичета.  Hug Доста съм се затъжила за форумчето, но все не ми остава време за писане. Иначе - чета, но винаги много набързо.

Ооох, какво да ви кажа. На няколко пъти ми идваше да изпиша цял ферман тук, та да се поразтоваря, но все още разумът ми ме възпира - не бива да заразявам форумното пространство с "токсични мисли"...
Абе, работата е в това, че вече два месеца живеем заедно със свеки. (Тук се спирам, за да си поема дълбоооко въздух...)

Само ще кажа, че цялата си бременност изкарах без нито веднъж да повиша кръвно (въпреки хилядите рискови фактори за това - от хормони, до наследствена обремененост...) (Нито веднъж - дори при качване на килограми, различни видове притеснения и неизвестности). Елате да ме видите сега, обаче. Имам кръвно като на бабичка!!! Добре, че детенцето ми е добричко.

Издивявааам!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Ох, оплаках се.

Хиляди поздрави и целувки на всички бебчовци - прекрасни са.  Heart Eyes
Мимченце, толкова е мило това, че си отделила време и си успяла да издириш по-актуални мерки на Монката...Благодаря ти!  Hug Страхотна си! Много ме трогна.

Вери, имаш ли нещо против като започнеш захранването - да споделяш какво възнамеряваш да приготвяш (ден за ден) - на мен би ми било много полезно. (Ако се притесняваш, че някой може да се дразни - може и на лични; ако пък нямаш време - тогава недей)

Имаше и още, ама ме викат. Вече ще се опитам да съм по-редовна.
Бъдете здрави и щастливи!  Grinning

# 20
  • Мнения: 92
Мимченце   bouquet Hug - страхотно  Peace
Аз да ви питам - мисли ли сте какво да донесе дядо Коледа на дечицата Grinning Бихте ли споделили идеи  Embarassed

мисля си, че на тази възраст една "активна гимнастика" е много добра идея, и без това сега е периода в който се въртят на всички страни...  Peace

# 21
  • Мнения: 7
Момичета,да ви почерпя   party023 виртуално ,защото Петьо днес става на половин годинка.
Малко късно,но днес използвахме времето за разходки и се прибрахме преди малко.
Сега отивам да се боря в кухнята с един шаран.
По късно може пак да се включа. Днес е имен ден на тези ,които носят името Сава ,от нашета градска тайфичка майчета имахме едно именниче на 3 месеца и се почерпихме по женси и бебешки.
Приятна вечер!

# 22
  • Мнения: 24
МИм4енце     bouquet

Мира,Калинка е супер Simple Smile как пълзи  Shocked браво на нея
стааавам да се къпем

# 23
  • Мнения: 132
Здравйте и от мен, мамчета!

Вчера исках да кажа няколко неща, но покрай тъжната новина забравих повечето...
Имах неблагоразумието да вляза в и подфорума, където Билка е писала за загубата си, и много се растроих. Толкова мъка има по тоя свят, ако трява да перефразирам Моканина...

Мимченце, мерси за темичката и браво за конкурса! Ти си си талант!
Гали, стихчето ти за Диди е много нежно, много ме разчувства!

На всички празнуващи днес и на патерица бебчовци - да са живи и здрави за радост на мама и тати!!!

И Ина се буди нощем да папка, залъгалка по принцип не иска, 1-2 пъти е заспивала с водичка за 3-4 минути и после си иска цицка и това си е. Надявам се, че като започем захранването, малко по малко ще го израсте това с нощните хранения, не искам да предприемам нищо насила, въпреки че едва гледам вече  Tired
За сега кърмата ми стига, малко се тревожех да не намалее като почнем захранванто, но сега като чета, че може и до годинка да не се замества изцяло никое хранене, съм по-спокойна. Много искам да кърмя мишленцето максимално, докато има нужда.
Момичета, коментарите ви за пюренца, кашички и т.н. са ми изключително полезни  Hug, съжалявам, че аз с нищо не мога да съм ви полезна в това отношение. Благодарение на вас трупам значителен теоритичен опит  Mr. Green

Хубава вечер!







# 24
  • София
  • Мнения: 226
Ама къде са фойерверките??? Направо супер - платеното майчинство стана до 1 година. Урааааа!

# 25
  • Мнения: 3 743
Ама къде са фойерверките??? Направо супер - платеното майчинство стана до 1 година. Урааааа!

Марвеле, нали не се шегуваш? Къде я видя тази информация? Аз вече не смея да повярвам Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 256
Споко, още не се знае за нас, т.е. за заварено положение дали ще е факт това. Но мами 2009 ще намажат!


Голямо БЛАГОДАРЯ, на el_vi, която също разпространяваше подписката надлъж и нашир! Заедно можем, това е ясно! Пък и, както обичам да казвам на Коледа се случват чудеса. Сега да стискаме палци и нас да ни огрее, ако не ще спим спокойни, че сме успели да помогнем с каквото можем и ние.

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 21:12 от Инчока с бебешока

# 27
  • Мнения: 3 743
Определено няма да важи за нас, не отговаряме на Условието: бъдещата майка да се е осигурявала на този доход година преди раждането на детето, а не 6 месеца, както е в момента.

# 28
  • Мнения: 616


 Joy

mimchence, темата е супер, ама за днес май хич не е актуална... какви шалове, какви шапки  Crazy Днес пуснах Митака на разходка с боси крака, да събира слънце, такова шаване на пръстчета направи, събра очите на цялото кафе  Crazy То верно, че от всички бебета, с които обикаляме, Митко е най-малък, ама и най-"гол" винаги... бабите все ми го обличат, запасват... аз след тях го разсъбличам  Mr. Green

Поздрави!

ПП: Gali, ами ако сме се осигурявали и повече от година, тогава какво? Вероятно се променя базата за изчисление?

# 29
  • Мнения: 256
Гали, тук мамите разискват подробно.

Общи условия

Активация на акаунт