С шапка, шал и ръкавици закичиха се вече Юнските мъници

  • 12 435
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Miami
  • Мнения: 412
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС   bouquet   bouquet   bouquet

Времето е просто страхотно   Nature Sunny Имам чувството, че не идва Коледа, ами пръва пролет  Mr. Green

Слънчев и усмихнат ден  Hug

Забравих да кажа, че елхата на мимченце е страхотна, а Кристиян на abv супер много ме изкефи Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 11:04 от Kory

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Честит Никулден !!!
Честити месечинки на празнуващите.
Ние вчера станахме на половин година и си хапнехме тортичка  Laughing
И аз украсих елхата, сложих сметещи лампички навсякъде и Марти много им се радва.
Тези дни нямах никакво време за четене и писане, но ще си наваксам.
А да попитам за термосите -  аз си купих, обаче много гадно мирише вътре - нещо като метален мирис, даже по-гадно. Мих, мих го ама си мирише. Помирисах и другите в Метро, и те миришат. Вашите миришат ли, и не се ли вмирисва водата така?

# 47
  • Мнения: 11
Честит празник на всички много здраве и късмет     bouquet

Vanesssa- аз не съм усетила да ми мирише моя термус  Rolling Eyes

ТОНИ-благодаря за отговора гледах в състава на пюретата и пише че спанак след 4месец аз реших да го направя с морков и картоф за тиква още се чудя  newsm78.

За подарък още не съм мислила но Диди каза че в нейното писмо ще поръча нещо и за Вики пък ще видим  Crazy

Отиваме на разходка дано се задържи хубаво времето че нещо е мрачно Praynig

# 48
  • Мнения: 510
               Почерпете се за здравето на моя мъж!


             

           А всички именници и моряци да са живи и здрави! Късмет и попътен вятър!

# 49
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета,
Съжалявам,че не съм писала тези 2 дни,но ни никнат зъби и почти не спим. Ние днес сме именяци и бихме искали да Ви почерпим.

http://www.laguna-bg.com/catalog/cake-17-9.html

Оставям Ви,че  чакаме гости.
Честит празник на всички именяци.Да слушат мама и тати,да са живи и здрави и много щастливи.

# 50
  • Мнения: 616
abv, супер ти е малкия дядо коледа... от къде такъв костюм? тук из тоз казанлък няма такива, та сме си поръчали да ни търсят из стара загора...
mimchence, елхичката ти е много хубава! и малката джуджанка също Wink
хемоглобина, и аз мисля, че 102 си е добре, за 107 да не говорим. така ми каза лекарката. естетвено, каза, че е добре да е повече, но и това не е лоша стойност, все пак караме я само на запаси от коремния период  Crazy
мен вече ме сърбят ръцете да украсявам, ама нали обещах да чакаме тате... може да купя днес топки и лампички, и да мисля къде да ги слагам...
на митачко подаръка мисля да бъде някаква играчка, която произвежда звуци... дето като натиснеш нещо и тя свири. ама незнам каква точно, много са ми светещи и стряскащи повечето. снощи му дадох една такава играчка, която ни е наследство от братовчеда по американско... миташки много бързо се усети, че като я удря с ръка, и тя свири, и много се радва, макар че е доста сложна за него засега.

За заместването на хранене не мога да кажа нищо. Вероятно зависи от всяко едно дете.  Peace

ПП: Разбира се - Честит празник на всички!!!

# 51
  • Мнения: 3 743
Честит празник на имениците, на моряците и на банкерите Wink

Мимченце, като от списание е вашата елхичка. Аз уж навих мъжо за коледна украса, та другата седмица може и да купим нещо скромничко, че аман от теснотия ooooh!
За Диди ще вземем някаква празнична рокличка, но още не съм решила каква. Трябва да пообиколя още малко. Някой ако има инфо, къде мога да купя хубава рокличка във Варна за 6мес мома без да ми изпразнят джобовете да свирка Hug

За изследванията, и доки каза, че са ОК.

Роси, много вкусна почерпка. Аз май ще взема готова опечена риба, че не ми се занимава Whistling

# 52
  • Мнения: 1 404
Честит празник на всички именници  bouquet
И ние днес празнуваме-Виан става на половин годинка Heart EyesПочерпката е скромна,така и не разбрах откъде намирате другите красоти. smile3510
абв,ако искаш да заместиш хранене,даваш първо твърдата храна,после млякото.Аз с Ния така правих и доста бързо заместихме храненето.
Vanesssa ,остави го един ден отворен и ще се отмирише Peace
Подарък за бебето ние още не сме мислили EmbarassedНа каката вече е поръчан и го чакаме с нетърпение Simple Smile

# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Здравейте!

Честит имен ден на всички.   bouquet Честити месечинки.   bouquet Честит празник и на моряците и техните семейства.   bouquet А и на банкерите(вярно, че и те празнуват днес)

Елхичката съм я украсила, но ще чакам сестра ми да дойде да ми я доизкусури, защото тя я прави по-хубава от мен.Трябва да купя и лампички и може би венец или метличка за входната врата.После може да я снимам и аз.

За подарък на малчо му купихме надуваем детски басейн и ще го опънем в хола, че нещо ваната май вече му е малка, а и той много обича да си играе във водата.А от баба и дядо ще има столче за хранене.

Това за майчинството мен не ме засяга, защото почнах да се осигурявам от края на януари 2008, т.к. до последно не бяхме сигурни дали ще задържа този път бебето или пак ще има реки от сълзи.Но все пак ще стискам палци с тези , които би ги устроило. Peace Сега взимам 330 лв. и се надявам все пак ако "ни огрее" да не ми го намалят, защото Емо много ще е разочарован-нали той плащаше осигуровките ...

Е, желая на всички хубав ден.Тук нещо стана мрачно , но се надявам да не завали, защото ми се иска да поизлезем.

# 54
  • Мнения: 3 743
Били, а няма ли вариант да давам пюрето преди ядене и пак да не заместим хранене. Логиката ми е, като не се дава цялата порция пюре, а например 50-60мл и после си суче, пак няма да се стигне до заместване на храненето или нещо бъркам newsm78

# 55
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честит имен ден на Николчо на Трънче! Със здраве да си носи името!
Честит имен ден на всички именници и на всички моряци!



Мимченце, страхотна елха. И ние направихме украсата, която е в пъти по-скромна от вашата. Снимах я, но снимките си стоят още във фотоапарата. По-късно ще ги кача и покажа!

Ивайло написа писмото до Дядо Коледа. И редом със своя подарък "избра" подарък и на сестра си - дрешка и дрънкалка. Стига й толкова. А за себе си поръча около 5 подаръка - камиони, самолети, писта и още няколко неща... Laughing
Иначе голям подарък на Калина няма да купуваме - може би някоя интересна играчка /за съжаление още не знам каква/ и наистина ще й накупувам дрешки. А, да, и смятам пък аз да си поръчам на Дядо Коледа един пасатор, за пюретата, че старият нещо сдаде багажа...

За проходилките и аз да кажа - не смятам да ползвам. Малко е тесничко вкъщи и само това ми липсва. А Ивайло си проходи и без това чудо.

И мен майчинството не ме вълнува особено, защото ме осигуряваха на минималната заплата и съответно ще си взимам минималната и 9 месеца и година - все е тая... Rolling Eyes

# 56
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Привет и от мен.

Честит Никулден.Честит празник на всички именици и на Никола на Трънче!   bouquet   bouquet   bouquet .

Аз така като чета инфото за майчинството,оставам с впечатление,че и за нас си важи  Peace.

Мира,много сладка малката Калинка,направоо си пълзи детето  Hug

Аз още не съм украсила,днес всички заедно ще я свършим тая работа.
 На mimchence елхата страшно ме впечатли.Браво и Честито първо място,страхотни неща си сътворила   bouquet

За подаръка на Йоана още се чудим  newsm78,ама ще е някакво забавление за нея  Joy .

Весел празник и до после  Hug

# 57
  • Мнения: 3 743
А между другото, според българските обичаи Коледната украса се слага на Игнажден 20 декември и се държи до Йорданов ден 6 януари Peace. Докато в САЩ /ако греша, Трънче да ме поправи/ се започва с Коледните приготовления още след Деня на благодарността Party

# 58
  • Мнения: 9
abv mnogo sladko momchence-djudjence si imate v kashti  Simple Smile I nie vchera kupihme na nashia unak ot Djambo takav gashterizon s shapchica. Ot mnogoto magazini samo tuk namerih, tova koeto tarsih.
Hubav i vesel praznik i da vi e mnoooogo sladka ribkata Simple Smile

# 59
  • Мнения: 92
Vanesssa аз имах същия проблем когато избирах термус - металните първо ми казаха че не са толкова качествени а и да имат тази гадна миризма, бях намерила и един на чико ама той беше 60лв. някаде и се отказах, и реших да търся класиката, ако се сещаш едно времешните термуси със стъкло вътре - нито миришат, нито отдават( както метала) и са по ефтини и по качествени, а даже и по дълго се задържа топлината...  Wink
 

Общи условия

Активация на акаунт