С шапка, шал и ръкавици закичиха се вече Юнските мъници

  • 12 436
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 28
Ауу каква тишина във форума...юнчетата май са поизтощили мамите.

Ох,тази вечер моя хубостник се изтърси от спалнята ,не се удари много,но поне си поревахме двамката здраво  Cry

Маристута, кажи къде живеете да ги зблъскаме твоята красива Деа с моя палавник  Wink

Бюти, честито за намереното топче,че и аз ви мислих.

За плюшените играчки- аз ги слагам за 24 часа във фризера,понякога ги пера.Все пак са развъдник за акари...

Орхид,браво на Боянчо, че пълни бузки пу-пу .

Веси21 ами специализирам дерматология ,но кога ще взема специалност кой знае  newsm78 Нали знаеш как е ...100 години учене и то за какво? Но сега  съм си просто майка и нищо друго не ме вълнува  baby_neutral Grinning

Лека нощ сладки бебчета и майки  Heart Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 37
Е ама голям съм специалист, само как съм ги подредила, много съм горда със себе си. Чак забравих да напиша, че снимките са : морето - Маги не това, миналото лято, а снега миналата зима по Коледа на вилата с баща и си направиха снежен човек. Не смея да редактирам да не пипна нещо. 

  Плюшени играчки не искам повече в къщи, снимката пак е от миналата година, а играчките са много повече пера ги на порции но пак са мръсни

# 287
  • варна
  • Мнения: 256
Здравейте мамчета Hug
Аз доста темички изпусканах и сега ...едвам успях да  мина по диагонал всичко Crazy

Първо искам да благодаря на mimchence, че е актуализирала снимката на Мирко в колажчето Heart Eyes.....Само се чудя от къде ли я е открила Thinking........сега качих и една прясна прясна която само вие сте виждали Flutter /крием от другите за да е изненада/

Ми..какво ли да кажа newsm78...много теми сте подхващали и повечето със сложен  край Mr. Green..Остава да си нахваля детенце...Мнгооо е послушно....Вече ядем всичко, дори от понеделник сме на кухня..Дано да си хапва тамошните маджички Crazy
На последната консултация много ме зарадва - вече цели 6500 /с памперса Mr. Green/ и 64 см!
Аз иначе често вися във форума, но в едни други теми ровя / че живо се интересувам от обзавеждане сега/. Предстои ни да влизаме в нашето семейно жилище  Party и общо взето освен дундуркането на Мирко, бачкането и ученето си имам и още едно занимание Mr. Green...Та такива ми ти работи....

Поздрави и многоо мляски на всички бебчовци от нас  bouquet
А ето и обещаната снимка Mr. Green

# 288
  • Мнения: 657
Оле, какъв сладур е Мирко! Heart Eyes Hug Задължително ще го добавя в колажа с тази снимка. Wink А, Майче, не е трудно да се намерят новите ви снимки, нали си включила в подписа си неговото албумче. Simple Smile

Малко по-късно ще обменя и снимките на тези, които са качили наскоро и имат нови мерки.  Hug

Хайде всички в НОВАТА ТЕМА

# 289
  • Мнения: 92
maichenceto моля те кажи от каде го купихте този хубав костюм?  Simple Smile
аз се убих да търся тука в Бс но никаде няма  Cry

# 290
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
FoxMamma, задай въпроса си в новата тема... Peace

Общи условия

Активация на акаунт