Гоблени-36

  • 38 625
  • 398
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 256
Варненски момичета бихте ли искали да се съберем на 13 /събота/ или на 14 /неделя/ към 13-14 часа в някоя пицария - да хапнем, да пийнем и да си побъбрим. Ако се съгласни ще се заема да запазя някъде една масичка според бройката които ще бъдем. Мислех си за пицария Маестро /до бившото кино Република/, защото има и някакъв детски кът и който е с дете ще може да го пусне да си играе. Пишете ми кой иска да дойде и кой ден ви е по удобно да се съберем?
Аз също съм съгласна, засега нямам планове за нито един от дните, ще дойда без деца  Laughing

Дидорани, здравей  Wink

# 61
  • Мнения: 3 622
Варненски момичета бихте ли искали да се съберем на 13 /събота/ или на 14 /неделя/ към 13-14 часа в някоя пицария - да хапнем, да пийнем и да си побъбрим. Ако се съгласни ще се заема да запазя някъде една масичка според бройката които ще бъдем. Мислех си за пицария Маестро /до бившото кино Република/, защото има и някакъв детски кът и който е с дете ще може да го пусне да си играе. Пишете ми кой иска да дойде и кой ден ви е по удобно да се съберем?
Аз също съм съгласна, засега нямам планове за нито един от дните, ще дойда без деца  Laughing


Е май за сега сме четири - Венито, Марулка ти и аз. Чакаме други желаещи  Thinking
Аз ще доведа една приятелка гобленарка, която само ни чете, но не пише и с нея ставаме пет
Хайде момичета не ви ли се излиза на сладка приказка

# 62
  • Мнения: 7 803
абе излиза ми се, ама .........
тези зеленчуци все повече ми харесват, дядо коледа става разкошен със сините очи, обувките са много оригинални на панамата с ламе

# 63
  • Мнения: 24
Цитат
deana-bg, мечовците са много сладурести, чакат гушка   ама нещо не ти виждам вълшебното зимно пейзажче (линкчето не ме пуска, иска парола)
Нямам представа защо се е получило така.От доста време не си бях отваряла сайта и сега набързо качих новите снимки-видях че има някакви промени но нямах време да видя за какво става въпрос.Ето за този гоблен говорех-миналата година Djemma го уши и аз се запалих по него:

И оле-оле- какъв срам Embarassed Embarassed Embarassed.Показвам си аз гоблените и чак когато ги видях публикувани забелязвам , че моята индийка е блондинка, а трябва да е брюнетка.Гледам си аз конците и знаците иииии!-ами объркала съм 2 знака.Те са еднакви, но единия по-голямо квадратче , а другия малко.Ама нали бързааам  да шия,шия ,шия:)
Накой беше казал старост-нерадост Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 9 850
deana-bg, може ли една схемичка и ключ, че аз много си падам по зимни пейзажчета... Simple Smile Събирам си схемите сега и ще отлежават тази Коледа, дано до другата да са готови Wink
Аз почнах да правя още един джуджанко, че тоя много ми хареса, ама нали заминава за Холандия, та... ;]
Момичета, една предколедна/околоколедна среща да си направим? Тоя път ще направя шоко коледни негърчета, обещавам  Mr. Green Само да не ми кажете, че сте на диета  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 434
Добро утро.Ето и моята коледна миниатюрка.Ще я правя на картичка.Имам да шия още 2.После ще покажа наведнъж и оформени.

# 66
  • Мнения: 1 142
БРАВО ,МОМИЧЕТА!!!
ПАК КРАСОТИ СТЕ ПОКАЗАЛИ.НАПРАВО ВИ ЗАВИЖДАМ,КОГА УСПЯВАТЕ И ДА ШИЕТЕ.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 443
За срещата във Варна ще се опитам да дойда и аз, но не обещавам. Малкият има РД на 14.12 и ако дойде свеки (тя е от Ст Загора) няма да е удобно да я оставя да се забавлява сама, така че ще мен ме бройте само на 50%. Ще уточнвам в движение.

# 68
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз също се надявам да мога да дойда.

# 69
  • Мнения: 328
 santa2      Дядо Коледа спря при мен /изпратен от VENIPUH/.
     Сърдечно благодаря за чудесния Пермин.И ми замириса на море…
     С най-голямо удоволствие ще помогна на лодката да заплува,но през 2009.
     Благодаря,Вени!!!
 newsm51

# 70
  • София
  • Мнения: 210
Sissak, много е хубаво човечето!
Поздравявам всички! Много красоти! newsm51
Аз пък харесах една картичка, която се шие на синя аида. Някой да знае в София да продават парчета панама?
Ето за какво става въпрос:
http://goblenite.org/attachment.php?attachmentid=106474&d=1225449081
Лесно и малко!  Mr. Green
И Дъмпер, да знаеш, че ти си виновницата да се разсейвам по Пермин, вместо кротко да си шия невестата.   bouquet

# 71
  • Мнения: 7 106
Кетри, виж сега става ли, ако пак не, дай си мейла на ЛС да ти го метна.



(ама тук се отваря по-малка снимка от оригиналната  Thinking)

Зори, адашчице сладка, пожелавам ти дядо коледа да ти донесе една година пълна със щастие, усмивки и късмет за компенсация на старата  Hug.  Горе главата, нали знаеш че след лошото винаги следва нещо хубаво. Полага ти се   bouquet!

sissak, много сладък снежко!


deana-bg
, този пейзаж е класика! И аз съм му хвърлила око, но ще бъде за другата Коледа.

# 72
  • Мнения: 439
Добро утро!
deana-bg,този пейзаж ми е любимият и аз съм го запланувала след като приключа Мечетата и св.Георги...
даже те поканих за приятел в Мултито,да не се чудиш vaskata съм аз Simple Smile
ето го и крачето на дракона Grinning


sissak,много сладък снежко!
Марулче,мнооооого се кефя на твоите колeдни джаджи...страхотни са! Hug
wesi.i.gogo,наистина лесно и малко,но пък много ефектно!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 09:12 от bella_

# 73
  • Мнения: 7 803
wesi.i.gogo, напоследък в тази тема все съм виновна за нещо  Mr. Green
sissak, това го ших миналата година, много е свежо
bella_ , интересен дракон

# 74
  • Мнения: 1 721
           Да не ви изтърва кой докъде е докарал творенията си. Аз започнах по-усилено да се трудя над Hibiscus Duo , като снимам ще покажа!

Общи условия

Активация на акаунт