Гоблени-36

  • 38 615
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3
Ти си по напред с шиенето...по първа ли го започна ?

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 610
Momi4eta izviniavaite 4e pi6a na latiniza  no ne sam v ka6ti.Molia vi poneje za parvi pat 6te 6ia na Aida16 kak se 6ie krastat bod 1:4 ili 1:1?molia vi otgovorete mi spe6no e  Praynig Praynig Praynig

# 392
  • Мнения: 747
1:1 се шие, т.е. един знак- едно кръстче Hug

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 610
 newsm51 blagodaria Прасчо

# 394
  • Мнения: 7 803
1:1 винаги

# 395
  • Мнения: 643
Уф , аз го започнах на 23 ноември , а Венито - някъде там и тя , ама много е бърза и затова  като сравня и се амбицирам Hug

# 396
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Днес изпратих подаръчето за жертвичката си!

Искам да си изплача "мъката" - пощите са бляк. знаете ли, че: трябва да опаковате в жълта кутия (тяхна), но нямат всички размери? ако е чупливо, за да не се счупи, трябва да се сложи в мехурчесто пликче, но те точно такова нямат. и ако се пребориш някак с първите две препятствия, ти казват, че трябва да е в едноцветна хартия, но и такава не предлагат (даже срещу заплащане)
с една дума - изпратих най-безобразно опакования подарък, който обаче отговаря на (почти) всички изисквания на пощите и на моите щения да стигне невредим до получателя :gipsy:
сега остава само да гризкам нокти, докато жертвичката ми си "признае" за получаването  Mr. Green

Другото е, че четох отзад напред, а после отпред назад и така и не разбрах кои мнения съм прочела и кои не  Blush затова не се обиждайте, че не хваля поименно - от страх да не пропусна някого е  Hug но вие си знаете, че харесвам всичко, в което някой е вложил душа и сърце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 397
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Такааа, аз също мога да споделя, че моят подарък пътува вече към жертвичката ми, силно се надявам да го хареса, с мерак го избирах  Praynig

Иначе и аз уших поредната коледна джаджа и ми остава само една, но като я свърша и нея, тогава ще се хваля.

Чакам неделя с нетърпение, да се видим с варненки, да хапнем, да пийнем, ала бала  Mr. Green

Кетревче, къде си?  Hug

# 398
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Уф...ето ме,дойдех..с   новата 37-ма тема..  Hug

Общи условия

Активация на акаунт