Гоблени-36

  • 38 614
  • 398
  •   1
Отговори
# 45
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 venipuh,утре ще ти кажа с точност -да направя справка,
последно като купувах бяха 22-24 лв. метъра двойна ширина.
А ти ми дай приравнения ти ключ на дедо Кольо. Wink

Зори,апа оня ключ на вълците не ми се зарежда,удобно ли е да го качиш другаде. Hug

# 46
  • Мнения: 161
Хайде и аз да се запиша най-после в новата темичка  Heart Eyes
Ама вие не си играете – шиете ли шиете и направо ми напълнихте очите  #Crazy Много обичам началото на темичките, където всеки показва по нещичко – направо приказка – толкова красота... и всичко ми харесва... и всичко искам да ушия... Hug  За всички, които творите   smile3501 smile3501 smile3501

Сега като четох, че искате ключове на някои гобленчета и се сетих, че съм  направила на един лист мостри на конците на гобленчето с колибрито и хибискусите, ама забравих да ви кажа  ooooh! Ето така :

Снимката е лоша, ама се вижда за какво става дума. Ако някой иска да си го комплектова сам, може да му ги пратя с едно писъмце. Аз за вас съм ги правила. Така най-добре могат да се сравнят конците и да се подберат най-близките до оригинала, че екрана на компютъра все дава разлика. А ако има повече желаещи, може да си ги препратите после между вас. На мен няма да ми ги връщате. Ако идеята ви хареса, може и от другите оригинали, които ще шия  да направя пак такива мострички за желаещите.  Hug

Зори може ли схемичката на малите ботушчета - страшно ми харесаха как стават  Praynig Ти на каква панама ги шиеш?

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 19:09 от vvvitality

# 47
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Браво момичета, как само шиете и пишете!   bouquet
Аз през деня нямам интернет и тази вечер като влезнах вече има нова тема и то на четвърта страница.
Аз завърших и молещите ръце в синьо, но още не съм ги снимала за да ги покажа.
Успех на всички!

# 48
  • Мнения: 131

Ето това е ключа който Зори сподели с нас,аз затова се наех да го шия защото видях резултата.А когато Инчето и аз ги завършим ще ги снимаме и ще ги сравним да видим дали има голяма разлика.А когато нямаме парички да ги поръчваме оригинал, ще си ги комплектоваме сами.При вас във София продават ли DMC на метър,защото аз така си ги купувам и ми излиза много изгодно.Кетри, благодаря ти предварително за  проверката!

# 49
  • Мнения: 3
ilinayor -Няма значение от колко време шиеш за да ми дадеш съвет.Благодаря ти че ми разасни,обаче твоя метод е много по-труден...разбрах какво имаш напредвид,но така става много по-бавно.Смятам да пробвам,но да не опъвам панамата,макар че аз си мислех че точно това е целта,да бъде много опънато...пак съм заблудена  newsm12

# 50
  • Мнения: 101
Ей, ама направо сте като фурии, и шиете, и пишете, направо ми скрихте шапката   bouquet. Аз нямам с какво да се хваля, игла не съм хващала не помня откога, ама сега чакам големите почивки, че тогава като се засиля, и ще видите  Laughing.
За варненската среща съм твърдо за, и Маестрото си го бива за целта - широко е и детския кът не е крайно лош. Много ще се радвам пак да ви видя момичета.
Иначе купих подарък за жертвичката, и може би към края на седмицата ще го изпратя. Надявам се да се хареса.
Поздрави на всички за красотите, които показвате, и приятна вечер.

# 51
  • Мнения: 643
Вени, той тоя не е скъп  ,  21 лв ... Аз защото не се наемам да конвертирам и така реших. Правих грешки . Дъмпито да е жива и здрава!

# 52
  • Мнения: 0
Много благодаря на всички за разбирането. Не, че ми става по-леко, но рзлично е когато има кой да те разбере. Продължава да ми е мъчно за каренцатата ми. За да не  е съвссем спам, да ви покажа до къде стигнах с моя гоблен

# 53
  • Мнения: 21
браво момичета!няма да ви изброявам всички, че да не пропусна някой.страхотни красоти показвате!аз зарязах моите "Херинги"
нали стана студено,та не ми е до риболов.обачееееееее благодарение на марулка,която ми изпрати схемите се справих със зеленчуците.не съм ги още изпрала и изгладила но ще опитам да се похваля.ако не се справя ще чакам помощ от приятел.





# 54
  • Мнения: 21
ех,старост нерадост.........правих,струвах и пак не се показаха.я надникнете в  www.liazi.snimka.bg


# 55
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
браво момичета!няма да ви изброявам всички, че да не пропусна някой.страхотни красоти показвате!аз зарязах моите "Херинги"
нали стана студено,та не ми е до риболов.обачееееееее благодарение на марулка,която ми изпрати схемите се справих със зеленчуците.не съм ги още изпрала и изгладила но ще опитам да се похваля.ако не се справя ще чакам помощ от приятел.

големички са  Blush но ако трябва ще ги резна утре  Hug

A искаш ли да направиш място в кутията за ЛС?  Blush Blush




Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 21:27 от Goody

# 56
  • Мнения: 21
благодаря ти мила  newsm51 хубаво е човек да има приятели на които да разчита.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 610
Joy Joy Joy
Винаги успявате да ми влеете добро настроение! Аз май само ви чета и поздравявам, но нямам какво да покажа още. Кефя се на Геш, защото е много оригинална и с чувство за хумор! Кетри винаги успява да зареди първата страничка с много позитивност и топлота! Венипух е мнооого бърза.  Пипи винаги пише в последната страничка от старата тема явно по случайност  Joy Гуди е уникална -...................... Здравчето ги кара на конвеер различни красоти. Не мога да изброя всички ви (моля неспоменатите за извинение), но всички сте много талантливи.   bouquet

Марулка, възможно ли е още веднъж да си покажеш "Оскарите", защото не мога да ги намеря назад? Благодаря


 newsm62  набито око имаш leidi.Имам лош навик понякога да пиша преди да съм дочела всичко Embarassed

# 58
  • Мнения: 172
Здравейте момичата.Не съм писала скоро,но с интерес ви следя и се радвам на красотите.Да ви покажа и аз нещо...последното ушито за сега:
http://media.snimka.bg/1446/009147191-big.jpg

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
сега трябваше да шия, но сърце не трае  Blush

кики-андр -   bouquet обичам импровизациите  Hug даже повече от колкото обичам оригиналите  Blush

пипи + лейди Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт