Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!

  • 12 516
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17
Значи мога спокойно да си запазвам час за към края на седмицата

# 46
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте, момичета кокичета  Heart Eyes! Добре дошли на новите бремелинки deedee 83 и venivet! Лека бременност!
Bagneto, мила, честита ти точица и много да си я пазиш.
Аз да ви се оплача, от вчера имам режещи болки в ляво, не са постоянни, но са сравнително чести. Дали нещо се разтяга или не трябва така да боли? Нищо не помня от предната бременност ooooh!. Като лежа не ме боли нищо, но стана ли или дори да съм седнала, почва да ме наболява. Ама как да лежа на работа, шефа никак няма да е очарован. Дори се обадих на лекаря ми и го питах нормално ли е, той каза, че е нормално да има придърпвания, но не би трябвало да има болки. Много съм притеснена  Sad.
Иначе нямам никакъв апетит и ми се гади леко. Дано всичко да е наред, че вчера ревнах от притеснение, искам си го бебето  Cry.
Пожелавам ви лек ден и само положителни емоции!!!

# 47
  • Мнения: 97
Rosi79, и при мен е така, в петък ходих на лекар защото при мен имаше и леко кървене, изписа ми бусколизин и витамини и ми каза активна почивка, при мен болките са когато се изморя малко повече, така че гледам да не си давам много зор Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 407
При мен, слава Богу, няма кървене, нe че през половин час не ходя до WC да проверявам за това  ooooh!. И аз предполагам, че е от умора, но няма как да не ходя на работа, поне засега. На мен лекарят ми каза да пия Но шпа и бусколизин. Дано всичко се нормализира, пожелавам го и на теб   bouquet.

# 49
  • Мнения: 97
Е, и аз не ходя през половин час да проверявам Laughing Laughing Laughing
ама в петък сутринта се случи, но от тогава слава богу няма нищо Simple Smile
А колкото за работата, и аз нямам друг избор и аз съм на работа Wink

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 11:45 от deedee83

# 50
  • Мнения: 143
Роси, как ще ти каже, че не е нормално, като има хора, които пият но-шпа заради зверски болки...? Спокойно.  Hug
Аз се проверявам... за кървене. Всяка сутрин гледам втренчено, но само толкова не през половин час. Аз мисля, че като видим тупкащите точици, ще се поуспокоим мъничко.   bouquet

# 51
  • Мнения: 97
Bagneto , дано да си права, защото аз почвам да се вманиачавам, прочетох толкова много неща че сега постоянно се притеснявам дали всичко е наред.
Следвашия ми преглед трябва да е края на другата седмица, но до тогава ми се струва цяла вечност Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 407
Не знам, Bagneto, може и аз да не съм го разбрала правилно, че аз като се притесня къде чувам, къде не.. Аз сега съм горе-долу добре, да чукна на дърво, не ме боли кръста. Но ме мъчи една глава и така да ми се гади. Но се радвам, защото знам че щом има признак гадене, плода се развивал добре.
deedee 83, и моя преглед е в края на другата седмица, но ще мине бързо това време, ще видиш, като пишем тук  Grinning

# 53
  • Мнения: 3 372
Днес ходих инцидентно при доктора, защото разбрах, че колегата ми е болен от жълтаница, която в последствие се оказа че е механична и не е опасна, не е заразна. Гледа ме на ехограф ама не видя нищо, на 3 дневно закъснение нямаше и как да се види особено с коремен Crazy На преглед съм на 15.12 #Crazy До тогава незнам как ще преживея.
Вие ходите до WC, а пък аз постоянно си мачкам циците Joy Не било хубаво ако НЕ болят Joy

# 54
  • Мнения: 1 733
Здрасти и от мен и добре дошли на новите бъдещи мами Simple Smile
Честито на всички, които са си видели точиците и стискайте палци и на мен днес следобед да си я видя Simple Smile
Аз имам едно въпросче - макар че това ми е втора бременност, се оказа, че не съм наясно. Гинекологът, който съм избрала да ми следи бременността, не работи със здравната каса. Това означава ли, че ако не се запиша при друг лекар, който да работи със зк, после няма да имам право на направление за раждането и ще трябва да плащам хиляди левове? Изобщо - как да процедирам???

# 55
  • Мнения: 97
Стискам палци за точката, дано всичко е наред  Simple Smile

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Buboleche, трябва да я сканирам снимката и ще ти я пратя или ще я кача някъде, но днес няма да мога.
Daniele, мисля, че раждането не е свързано с лекаря, който ти следи консултацията. Нека някой по-запознат да каже също.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 407
Ice Queen, нормално е да не се види нищо, при мен на 6- дневно закъснение не се видя нищо дори с вагиналех ехограф. Знам, че е трудно  Laughing, но имай още малко търпение.
Daniele, при предната ми бременност съм ходила само на частни прегледи, но си ми издадоха направление за раждането. Само че не помня дали гинеколожката ми го писа, или личната ми лекарка. Успех на прегледа и бързо да споделиш тук Simple Smile

# 58
  • Мнения: 9
Здравейте, мами!
Позволете да се запиша и аз при вас. Вчера след 7 дни закъснение видях  EFP
Още ми е трудно да повярвам дори. На лекар смятам към края на седмицата да отида или в началото на другата. Ще ми бъде приятно да споделяме тук разни неща. Толкова съм притеснена, че не мога да го опиша дори. Надявам се да ме приемете в компанията.   bouquet

# 59
  • Мнения: 97
The SunRise, не се притеснявай, ама май всички сме така  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт