Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!

  • 12 525
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 054
Keit, тъкмо мислех, че никой не е забелязал молбата ми.... благодаря ти  Hug
Миленка, при мен на 12ина дни закъснение се видя само мъъъничко сакче... и още нищо не се вижда в него. Просто трябва да сме търпеливи  Hug
Колкото до тия признаци, ако ти се гади, значи се развива, хубаво е да те болят гърдите... Нищо такова няма Wink Никой признак не е задължителен по никакъв начин и не е нужно да усещаме каквото и да е.
На мен ми се гади всеки ден по малко, до повръщане не съм стигнала още, макар че преди 2 вечери хапвах доматена салатка и като хапнах започна да ми се пълни устата със слюнка и аха, аха да ми изскочат очите... Сега всяка вечер гледам салатата с недоверие  Mr. Green
Гърдите ме болят зверски, а вчера ме сърбяха зърната... ама много... само ходя по улицата и се драпам... какво ли ще си помислят хората  hahaha
Добре дошла СънРайз Simple Smile Лека бременност!   bouquet
Мале все много пиша май! Хубав ден на всички!  Hug

# 61
  • Мнения: 304
Здравейте, Днес пък ме заболя гърлото и се чудя какво да пия.Лекаря каза да смуча трахизан .Да ама има малко антибиотик и се притесних. Дайте съвет.

# 62
  • София
  • Мнения: 17
Миличка,пробвай с топъл чай,аз по принцип за гърло не обичам каквито и да било лекарства и се лекувам с Олипс ( тъмно син) и Голиа Актив. Опитай ако искаш,няма антибиотик в тях,приятни са на вкус и на мен ми помагат.

# 63
  • Мнения: 9
Благодаря за топлото посрещане, момичета.
При мен неразположението е осезаемо - подути и болезнени гърди, придърпвания в корема, а днес и кафето ми бе отвратително на вкус.

# 64
  • Мнения: 0
 EmbarassedЗдравеите и от мен.Предниа път съм си пуснала само линииката,нещо не мога да се справям още добре с изпращане на съобщенията.
Радвам се че ви има и благодаря за информацията в началото.
Пожелаван на всички леко бременеене и нека си помагаме взаимно.
Аз съм на преглед на 4.12.Дано и при мен се види точица.. Praynig

# 65
  • Мнения: 3 372
На съм се притеснила, че не се видя нищо, с тоя праисторически коремен ехограф.... Ще изтърпя до 15.12 и тогава ще се види всичко необходимо Peace
Днес ме боля много главата и пих парацетамол newsm78

# 66
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!  Hug
Малчо спи и аз влезнах да ви понагледам как сте! Надявам се нямате нищо напротив!  Wink
Искам само да ви успокоя, че болките ниско долу са съвсем нормални, взимайте но-шпа или папаверин и всичко скоро ще мине. За прилошаването препоръчвам горещо капки Вомитусхил - хомеопатични са, но са вълшебни. И друго - пробвайте да сложите солета или бисквита в устата още преди да сте станали от леглото - също много помага. За болно гърло - всичко, което се смуче може да се пие. При мен се наложи антибиотик защото от гърлото вдигнах и висока Т.
Леле, ама като черна станция съм, или по-точно като свекърва!  Laughing Ама аз съм си..... Mr. Green
Чао и доскоро!  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 170
Момичета, благородно ви завиждам, че сте си видели точките  Hug Аз се надявам да имам това щастие около 13-тата седмица, защото според процедурите в Англия, тогава е първия видеозон. Дотогава съм в пълно неведение и ми остава само да се моля...  Praynig
Продължавам да си имам менструални болки, но май не са толкова силни колкото преди няколко дни.  Благодаря на мамадона за успокояващите думи    bouquet
Лека вечер на всички  Hug

# 68
  • Мнения: 9 973
beyb_73 , The SunRise  Hugдобре дошли.
АГ трябва да е поЗК за да назначава изследвания и да даде направление за раждане.Хубаво е предварително да се пита самото АГ дали може да прави тия неща

# 69
  • Мнения: 29
Здравейте от мен, момичета! Днес се чувствам малко уморена и ми се гади, но не съм повръщала. Нищо не ме боли, та сега взех да си викам - нормално ли е нищо да не ме боли /за разлика от вчера/, а само гърдите да са ми напрегнати.
Да ви питам дали на някоя от вас се е случвало - тази сутрин като се събудих от носа ми потече кръв, а още преди няколко дни бях забелязала, че след като си издухам носа в кърпичката ми остават кървави следи. Та как мислите - има ли нещо тревожно?
Добре дошли на новодошлите  Hug

# 70
  • Мнения: 9 973
на мен ми се е случвало не е нещо особено.не помня какво обяснение ми даде юаг-то Embarassed

# 71
  • Мнения: 29
Мерси за бързия отговор, Деси! аа, сетих се и за още един мой "бременен"симптом - много забравям!  Joy

# 72
  • Мнения: 0
kolko barzo ste napravili podoben forum!!!! pozdravlenia!

# 73
  • Мнения: 9 973
 Ivanana   bouquet
и ти ли си бременна?

# 74
  • Мнения: 0
nyakoy bi li spodelil kakvo triabva da se planira v tozi ranen moment. GP-to mi kaza predi koledna na AG kabinet ,ne po rano......

Общи условия

Активация на акаунт