Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!

  • 12 517
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, момичета! Да се отчета - днес си запазих час за лекар - на 8.12., тогава ще ми е 14-я ден от закъснението. Надявам се тогава да се види точица и да се чуе сърчице.  Praynig Иначе се чувствам добре, само днес по едно време ме сряза остра болка отдясно на корема, но се надявам това да е нормално. Засега и на мен не ми се повдига и като цяло ми е добре, даже съм учудена, че не се чувствам много уморена. Поздрави на всички бремелинки!  Laughing

# 31
# 32
  • Мнения: 9 973
newsm78 това не го разбирам,особено термина до изясняване няма да включа в списъка-може би е 5.08.09г. Thinking

Venivet  добре дошла мила в августката тема,ще те добавя в списъкаЗащо не се регистрираш все пак?

Boiana_P  и аз се чувствам ОК

deedee83   bouquet благодаря,че все пак се записа при нас. CrazyСега ще си лафим в 2 теми PartyА кой ден точно да пишем за термин?

# 33
  • Мнения: 143
Днес така спонтанно реших да отида на лекар с майка ми (тя имаше час) и видяхме точката - 8.4x6.1mm Simple Smile Следващият ми преглед е на 15.12! Нямам търпение!

Усмивки!

# 34
  • София
  • Мнения: 358
Аз имам въпрос - извинявам се ако ви се стори глупав  Embarassed
Та значи теста показа  EFP Реших другата седмица да посетя гинеколог. Та въпросът ми е дали този гинеколог ще ми води ЖК до край? И изобщо малко не съм на ясно с тази ЖК.... като отида при гинеколога за първи път той какво ще направи и как изобщо протичат прегледите в началото? А всеки гинеколог ли води ЖК и как да си го избера?

Мерси предварително  bouquet

# 35
  • Мнения: 9 973
Bagneto  Hug много се радвам за теб.Скоро една по една всички ще се изредим Heart Eyes

` този гинеколог ще ми води ЖК до край?`-да,ти отиваш при него и така
` как изобщо протичат прегледите в началото?`-вагинален преглед с ехограф за бебето и с пръсти за да се види шийката на матката в какво състояние е и дали не е скъсена,тоест да износи плод.
`А всеки гинеколог ли води ЖК и как да си го избера?`-питай джипито като ти дава направление или някоя позната,която е доволна от някое АГ.ЖК се води от 4м. на бременноста,но се ходи когато те викнат WinkНазначават ти изследвание в 12 гс за спин(не е задължително),кръв,урина,кръвна група на майката

нека ме допълват за прегледа

# 36
  • София
  • Мнения: 358
Деси, много благодаря за бързия отговор   bouquet Значи трябва да внимавам много при първоначалния избор, за да не се налага да го сменям после  Thinking

# 37
  • Мнения: 9 973
да,а и не съм сигурна след колко време се сменя
До 4м. не се водим бременни,заради вероятност от аборт ит.н.
в 4м. се издава обменна карта,в която се нанасят изследванията и ти се дава 45дни преди термин.После я носиш с теб в родилното.Това ще го обсъждаме по-нататък,още е рано.

# 38
  • Мнения: 304
Здравейте . На мен на 28.11 видяха точицата и казаха ,че е 5мм.Последния МЦ беше на 27.10.Това нормално ли е ,щото четох ,че на Багнето с термин 03.08 е 8 *6 мм

# 39
  • Мнения: 9 973
няма страшно.Ехото не дава 100% точност.Винаги има разлика в това,което показва ехото.Не се притеснявай kali 61  Wink

# 40
  • Мнения: 1 054
Здравейте мами!
Добре дошли на новодошлите (ма как звучи самоооо)....  Hug Лека бременност и дано си правим тук компания до края Wink !
Благодаря ви момичета за успокоението....
КАто говорите за бременни симптоми май тва ми е основния... супер спокойна съм и след малко най-малкото нещо ме вади от строя за секунди! Направо ужас... ей сега ви гледам какви големи точки имате... а аз с тоя малък сак... направо се притесних какво ли ще видя на 8ми на прегледа  ooooh!
Keit, миличка ти беше казала, че имаш снимка от прегледа... дали мога да я погледна?  Embarassed Ясно ми е, че не е нужно да се сравнявам с другите и бременностите не си приличат ама нещо супер много се сдухах... Уж изчислих, че ако овулацията ми е била на 5ти ноември значи съвпадат и стойностите на кръвните тестове и това, че доки каза че плодното сакче отговаря на 2 седмици бременност ама сега ме хванаха пак лудите  ooooh! Да помоля и всички дето имат снимки на точките си да ги покажат... ако не тук поне на лични, ако може и да споделят кога им е била овулацията и в коя седмица са... Сигурно изглежда супер глупаво от моя страна...
Деси и моето "сутрешно" гадене май си е направо вечерно  Laughing  Hug
Успех на всички  Hug   bouquet

# 41
  • Мнения: 9 973
ми аз вече никакво неразположение нямам  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 97
Добро утро!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
`Деси`, термина ще го уточним като докторката каже със сигурност, така че не го пиши за сега  Simple Smile
А колкото за симптомите малко ми се гади само и се изморявам бързо иначе горе-долу съм добре

# 43
  • София
  • Мнения: 17
Добро утро,момичета! Искам и аз да ви попитам нещо,виждам че определено сте по-компетентни от мен.Последният ми цикъл беше на 28.10,овулацията си я засекох около 14-15.11, а на 25.11 имах положителен тест.Кога според вас трябва да отида на лекар? Говорих с доки по телефона и ми каза , че още е много рано,ама като чета че вие вече сте си видяли точицата,направо вече нямам търпение да си видя мойта.Притесненията са ми големи.Май месец загубихме едно бебче в началото на четвъртия месец и сега направо полудявам от мисълта,че може нещо да не е наред.

# 44
  • Мнения: 9 973
аз съм точно като теб.Ще отида към 10.12

Общи условия

Активация на акаунт