Кафемашина - коя марка ще ми препоръчате?

  • 104 629
  • 377
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Зависи от бюджета! Аз лично ти препоръчвам тази, но моя приятелка е много доволна от тази!

# 16
  • Мнения: 931
Аз също препоръчвам Делонги.Миналата година  като си купувахме кафе машина и аз мн разпитвах и в крайна сметк авсички ни препоръчваха или делонги или саеко. Купихме си делонги ето тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09008408
 изключително доволна съм, прави страхотно кафе.

 А относно въпроса дали си заслужава парите , ако си любител на кафето и искаш да пиеш хубаво кафе тогава разхода си заслужава  Peace

# 17
  • Мнения: 473
Кокетка, хубавото кафе зависи от много фактори, един от които е комбинацията на сортовете кафе. Другото важно нещо е как е смляно, хубава машина и задължително се прави в затоплена чаша. Не случайно професионалните машини имат отгоре сушилник за чаши, на който остават топли. Когато се направи кафето в студена чаша много по-бързо пада каймака. И за да разбереш, че е качествена машината трябва върху каймака да се образуват две бели точки. А като марки кафе според мен едни от най-добрите са ИЛИ и Лаваца.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Горещо препоръчвам и съм много доволна от кафемашините "SAECO"Peace
Правят страхотно кафе, с каймак, с всичките му описания.  Hug

# 19
  • Мнения: 206
За Saeco и аз !!! Невероятно кафе правят !

# 20
  • Мнения: 2 100
Не е само до марката-коя кафемашина какво кафе прави. В нас имаме Делонги, от която сме много доволни вече почти 2 години. В офиса на мъжа ми пак взеха Делонги - подобен модел като нашата, но подобрен. Прави много повече каймак...в началото е добре, но после почва да дразни (така се изказа съпруга ми). Успех каквото и да решиш  Peace

# 21
  • Мнения: 369
Делонги или Saeco -това е въпроса? newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 6 983
Saeco е и нашата, старичка е, на около 10г., но проблеми не е създавала Peace.Прави и капучино и чай.

# 23
  • Мнения: 17 987
Моята е ТСМ, струваше към 40 лв, прави невероятно кафе, а каймака остава по станетие на чашите дълго след като сме изпили кафето. Кафета ползвам различни, най- често Tchibo. Аз определено съм кафеджийка и Делонги за мен не струват.

# 24
  • Мнения: 231
Моята е ТСМ, струваше към 40 лв, прави невероятно кафе, а каймака остава по станетие на чашите дълго след като сме изпили кафето. Кафета ползвам различни, най- често Tchibo. Аз определено съм кафеджийка и Делонги за мен не струват.
Е ти сега ме разби Shocked
Ние даваме толкова пари за кафемашини ти с 40лв. ни подби всички... аз пък все си мислех че в ТСМ само боклуци продават и даже ме срам да влизам вътре Wink

# 25
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Saeco ili Krups.Това са хубавите кафемашини.Иначе за Delonghi   да кажа макар че и аз се набутах с тази машина.Не прави хубаво кафе-каймак да,но кафето под него не е с най-добро качество.а относно автоматите им са пълен боклук нямат нищо общо с рекламата .

# 26
  • Мнения: 5 255
Кокетка, хубавото кафе зависи от много фактори, един от които е комбинацията на сортовете кафе. Другото важно нещо е как е смляно, хубава машина и задължително се прави в затоплена чаша. Не случайно професионалните машини имат отгоре сушилник за чаши, на който остават топли. Когато се направи кафето в студена чаша много по-бързо пада каймака. И за да разбереш, че е качествена машината трябва върху каймака да се образуват две бели точки. А като марки кафе според мен едни от най-добрите са ИЛИ и Лаваца.
Peace също така и колко бара е помпата.

# 27
  • Мнения: 233
Делонги или Саеко.Иот двете марки съм много доволна. Peace

# 28
  • Мнения: 17 987

Е ти сега ме разби Shocked
Ние даваме толкова пари за кафемашини ти с 40лв. ни подби всички... аз пък все си мислех че в ТСМ само боклуци продават и даже ме срам да влизам вътре Wink
[/quote]
Кокетка, и аз така мислех, но рискувах и не мога да спра да и се радвам вече 6-та година. Нашата е от Русе, те го закриха, после много наши познати си купиха, но от Варна за 80 лв. същата. И пак беше наполовина от Делонгитата, които за мен правят чай ,не кафе.

# 29
  • Мнения: 3 830
Delonghi, Saeco, Krups. Peace

Общи условия

Активация на акаунт