Кафемашина - коя марка ще ми препоръчате?

  • 104 623
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 220
Аз имам Делонги този модел
и съм много деволна от нея. С крема диск е и кафето е излиза с дебел каймак.Препоръчвам я!

# 46
  • Мнения: 50
 Simple Smileздр и от мен имам въпросче сдобих се с машината пакозана на предния пост обаче не мога да си намеря крема диска или поне не знам как изглежда ще помоля някой ,който също има такава кафемашина да се включи ,благодаря и весели празници!!! Peace

# 47
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Delonghi Peace

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 384
Simple Smileздр и от мен имам въпросче сдобих се с машината пакозана на предния пост обаче не мога да си намеря крема диска или поне не знам как изглежда ще помоля някой ,който също има такава кафемашина да се включи ,благодаря и весели празници!!! Peace

крема диска е на самата цедка!металната част която се сваля-отдолу Mr. Green
слагай кафето-натисни го-за бял каймак се натиска леко,за по-тъмен каймак се натиска по-силно и ..... Party Party Party

# 49
  • Мнения: 1 305
Първата ни кафемашина беше Делонги лично аз не съм доволна
Сега си купихме Kenwood и сме много доволни
http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/715/product-6368715.jpg    ето този модел

# 50
  • Мнения: 50
Simple Smileздр и от мен имам въпросче сдобих се с машината пакозана на предния пост обаче не мога да си намеря крема диска или поне не знам как изглежда ще помоля някой ,който също има такава кафемашина да се включи ,благодаря и весели празници!!! Peace

крема диска е на самата цедка!металната част която се сваля-отдолу Mr. Green
слагай кафето-натисни го-за бял каймак се натиска леко,за по-тъмен каймак се натиска по-силно и ..... Party Party Party
Благодаря много за бързия отговор.Весели празници!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 2 298
Saeco е и нашата, старичка е, на около 10г., но проблеми не е създавала Peace.Прави и капучино и чай.

И кафето е страхотно, и са много здрави. И нашата Саеко изкара десет години, сменихме я преди две години, защото искахме автомат, и естествено пак се спряхме на Саеко.

# 52
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Момичета,ще използвам темата за да попитам дали някой ще ми каже впечетления за ето тази кафемашина
Доста отдавна съм си я харесала така само на картинката но не се решавам да я поръчвам от "ЛАРЕДУТ-а" просто така,само от пръв поглед Peace
Коледен подарък ми е, при това изненада. И аз си я бях харесала отдавна, но ако бях прочела характеристиките и щях да съм с категорично "не". Сега сигурно ще ще я ползвам само в началото, да не убия ентусиазма на мъжо.
Разочарована съм, защото не е за еспресо, а за филтър кафе. Аз пия само еспресо.Няма налягане и микрон от бара. Миналия ден като ми я подари се зачудих защо кафето е като разредено и днес като седнах на компа и направих едно потребителско проучване истината излезе наяве. Мъжът ми е прочел ревютата за машината и всичко е супер, но хич не се усетил, че англичанин от кафе, още повече еспресо, нищо не разбира. Сега седя дама и си се ядосвам, че е хвърлил пари за нищо.
А аз си бях харесала тази машинка http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargeIma … &jsparm=false

# 53
  • Мнения: 147
Препоръчвам Saeco. Много съм доволна от марката.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 214
Мога ли да използвам темата и да попитам: някой виждал ли е да се продават чашите на Delonghi?

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 23:00 от slanchice

# 55
  • Мнения: 215
Имаме Делонги, но от скоро фаворит са ми Саеко за домашна употреба, пълен автомат.
цената е около 1 000 лв. но за сега не ми е приоритет Simple Smile
Много обичаме кафе в къщи, дори детето ни дебне и тайно си близва кафенце от маминото или татковото.

# 56
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Аз имам Делонги този модел
и съм много деволна от нея. С крема диск е и кафето е излиза с дебел каймак.Препоръчвам я!

И ние сме с нея. Много съм доволна, страхотен каймак прави

# 57
  • Мнения: 4 434
Купихме си скоро кафемашина AEG,не ти препоръчвам...студено кафе и малък каймак Tired

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Делонги Peace

# 59
  • Мнения: 1 186
Момичета,ще използвам темата за да попитам дали някой ще ми каже впечетления за ето тази кафемашина
Доста отдавна съм си я харесала така само на картинката но не се решавам да я поръчвам от "ЛАРЕДУТ-а" просто така,само от пръв поглед Peace
Коледен подарък ми е, при това изненада. И аз си я бях харесала отдавна, но ако бях прочела характеристиките и щях да съм с категорично "не". Сега сигурно ще ще я ползвам само в началото, да не убия ентусиазма на мъжо.
Разочарована съм, защото не е за еспресо, а за филтър кафе. Аз пия само еспресо.Няма налягане и микрон от бара. Миналия ден като ми я подари се зачудих защо кафето е като разредено и днес като седнах на компа и направих едно потребителско проучване истината излезе наяве. Мъжът ми е прочел ревютата за машината и всичко е супер, но хич не се усетил, че англичанин от кафе, още повече еспресо, нищо не разбира. Сега седя дама и си се ядосвам, че е хвърлил пари за нищо.
А аз си бях харесала тази машинка http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargeIma … &jsparm=false
Благодаря ти за инфото Wink....щях да се бумна на нея но и аз като теб искам Еспресо затова отпада като вариант

Общи условия

Активация на акаунт