Тихо се сипе първият сняг, учудено гледа Юнският юнак

  • 10 876
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Инчока - моята линия на корема също стои, даже мисля че не е избеляла много, иначе цикъла вече ми дойде.

Купихме на Борис вчера столче за хранене по случай предстоящото захранване, има още време докато започне да яде в него, но сега го ползва като шезлонг, тъй като има различни позиции за гръбчето Simple Smile

Цулувки на всички и приятен ден Grinning

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас  Hug не сме се от4итали скоро ,но ина4е сме добре.На последната консултация Искрен беше 8,250 а за сантиметрите незнам(сестрата не можа да се пребори с него ).Ве4е има 2 зъб4ета и взе да налита на месо  eat (на мама пръстите имам в предвид)Хапва плодови и зелен4укови пюрета ама на вторите хи4 не им се радва  Sick Все още не се обръща на никаде 4ак взех да се притеснявам  Thinking
 Beauty не е задалжително да е по цялото телце,на моята приятелка малката се обриваше по дупето и после по бузките оказа се 4е е алергия ,май така и не разбраха кам какво е .Но това савсем не озна4ава,4е всяка пъпка е алергия  Peace                                   Ето ни и нас как се забавляваме   Честито на всички които са имали повод или са празнували без повод   Wink

# 17
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
И моята линия стои, но избледнява с времето. Сега е бледа, но пак си я има и ме дразни. МЦ нямам още.

На Мартин вчера се появиха две малки червени пъпки на бузката. И аз незнам дали е алергия. Предишния ден въвдеох спанака. Съмнявах се да не е от него, но му давах пак на следващия ден и нищо не му стана  Thinking

# 18
  • Мнения: 220
Имам въпрос! По колко мл АМ изяждат да хранене бебоците ви и по колко пъти на ден  newsm78 Мойта педи ме кара 5 пъти по 150 да му давам, но ми се вижда страшно малко, а той ме гледа едно настървено Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 388
Инчока с бебешока много ми хареса вашето захранване  Joy

# 20
  • Мнения: 65
линия имам
цикъл нямам
скоро обаче и коса няма да имам  smile3511
.................
мами, как се справяте с рязането на ноктите? сякаш порастват за една нощ smile3506

# 21
  • Мнения: 3 663
цвета - на теди подсеченото дупе оправих за една нощ със судокрем
но не знам дали става и за дупета  Hug

линия на корема - имам още малко, но е съвсем бледа
пюрета днес сефте дадох с тиква и картоф, но мисля да давам само без мляко
алергиите май не винаги са с обриви, понякога се появяват и екземки (като петна по-суха кожа) по цялото тяло, не е задължително по коремче да са  Rolling Eyes

инче - снимката гази  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 713
Инче, яка снимка! Simple Smile
Цикъл нямам, линията е бледа, не ме дразни.
Нокти режа докато го къпем.
Защо се притеснявате, че не се обръщат някои бебчета? Ясен се обръща само от корем по гръб, от доста отдавна прави това упражнение. А за Маги вече няколко пъти съм писала, че си беше мързеливичка и почна много по- късно да се обръща.

За форума, вие докато спинкахте сладко сладко, нещо се ремонтираше по него т.е. нямаше форум.

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Здравейте! Hug

Вчера моето малко момче стана на 5 месеца.Благодаря на всички за честитките.Честито и от мен на всички, които са имали повод за празник, а и на всички месечинковци днес.

Вече сме си в София, но никак не ми харесва.ами цялата ни улица е заледена и направо неможе да се върви по нея  #Cussing out  #2gunfire

Линия  нямах изобщо на коремчето, ама за сметка на това  се нацепи, та скоро ще трябва да ходя на някакви процедури да го оправя.
Цикъл-хм, 2 пъти ми дойде през 35 дни, ама този месец още нищо(то и още не са минали 35 дни, но си  мислех, че като родя ще ми стане нормален-през 28 дни).

Инче, много е сладка тази снимка.Ние пък пием кафе сутрин със Станислав(аз и баща му де  Laughing , ама и той гледа в чашите и се облизва  Crazy ).

За алергии-абе май има към тиквата, ама не съм много сигурна, защото само първия ден му се появиха 2 пъпки на лицето, а после изчезнаха, а аз пак му давах  newsm78 .

Към пюрето сипвам и мляко от АМ, който яде и го слагам в шише, защото с лъжичката е абсурд да го накарам да яде...

И на Слави ноктите растат много бързо, но и баща му е така.Аз ги режа като видя, че е успял да се одере някъде.Режа и тези на краката по 1 път на 7-10 дни.

АМ му правя по 180 мл  на 5 приема, но той много рядко ги изяжда всичките.Вече намалих приемите на 4, защото след обяд към 17:30 му давам каша - 150 мл + 50-70 мл мляко-зависи колко е гладен.

Днес Славито се обърна сам от гръб по корем и успя да си извади и двете ръце.Жалко че не видях как точно го направи  Tired ...Аз спях, а той се въртял, въртял и накрая успях да се обърне. Mr. Green

Това е засега от нас.Отивам да го видя, че май заспа отвит.Чао и лек ден!

# 24
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Малта, Боян яде това количество общо към 730мл. /включително каши и пюре/, но той е около 6 кг, за по-едро бебе мисля, че е малко.
 А тя защо казва количество, то не трябва ли колкото иска,толкова да яде.
 Тъкмо щях да пиша, че нямам МЦ и току що се сдобих.Линия и без това нямах.

# 25
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет  Simple Smile

И моята линия беше съвсем бледа, но все още се забелязва. МЦ ми дойде, но беше много кратък само три дни и то само първия ден по така обилно, после съвсеееем лекичко  Rolling Eyes и сега не знам това да го броя ли за Ц или не  newsm78 По принцип продължителността му преди бременността беше около 6 дни.

Вчера сварих тиква, тиквичка, морков и  складирах във фризера в бурканчета от пюрета на Хип. Бюте направо ти се чудя как си натикала пюрето в ония торбички за лед. И аз имам, ама нещо не можах да го натъпча вътре  Simple Smile Но в тези малките бурканчета на Хип 125 гр са ми идеални, защото аз вече слагам повечко за дневната порция.
Днес дадох на Жорко от домашното пюре(тиква+морков+картоф) и мноого му хареса, повече от купешките  Grinning

И Жорето е от плешовците отзад, но пък за сметка на това отгоре какъв перчем вихрииии  hahaha

Тони пробва ли да даваш една лъжица каша на Тедко на последното хранене? Аз един път реших да пробвам, обаче моя човек много гладен беше и въобще не можах да му натикам кашата от ревове.

Ноктите вече му режа и когато е буден. Гледа като отровен ножицата, малко се фъчка, но аз вече се усъвършенствах и успявам.

# 26
  • Мнения: 657
Моята линия все още я има, но е много тъничка и съвсем бледа. Не ме дразни, пък и нали няма кой да ме гледа. Mr. Green

Цикъл още нямам, дано не идва скоро, не ми е затрябвал. Wink

# 27
  • Мнения: 33
Благодаря на всички за хубавите пожелания за Катето! Целувки от нея и от мен!  Heart Eyes

Аз нещо напоследък не успявам да се включвам, малката изисква цялото ми внимание!

Инче
, Бобича е върхът!

Аз кафява линия вече нямам, но още имам кафяво в пъпа...

Да споделя, че цикъл и аз още нямам и вече взема да ми липсва, колкото и странно да звучи. Може би защото тайно се надявам, като ми дойде, да ми се наместят хормоните и да взема поне малко да отслабна...

И ние като повечето си ядем краката, поради което от употреба излязоха всички космати терлици, ама какво сда се прави!

# 28
  • Мнения: 5 713
Мег като каза хормони си мисля, че моята лека закръгленост се дължи на хормонален дисбаланс. Като родих Маги, след 40-я ден спрях да кърмя и ми дойде рано рано. Бях такъв тюфлек. Дълго не можах да си върна кг-тата. Сега кърмя и не ми е дошло. Смея да кажа, че изглеждам много по- добре. Върнах си кг-тата.

И да дам нещо полезно за зърнените храни Амарант и Киноа, на който му е интересно:

http://www.bb-team.org/forums/viewthread/32644/

Киноата не съдържа глутен. Така като чета даже е по- добра храна от ориза. Роси, теб ли те беше страх да захраниш с ориз?

"За хората които не знаят-Киноа (Chenopodium quinoa) житно растение, виреещо основно в Южна Америка(Перу,Боливия,Еквадор,и др.), с много високо съдържание на белтъчини и минерали,което не съдържат глутени.Това е идеален източник на протеини – повече, отколкото която и да е друга зърнена култура.Киноата е страхотен източник на фибри и витамини от B групата..."

Били, ти къде изчезна? Да ти дам линк към една интересна тема.  Wink

# 29
  • Мнения: 3 663
кори, аз забравих да се отчета за кашата  Embarassed
та значи нищо не стана  Crazy идеята всъщност беше да се сложи една лъжица каша в шишето с мляко (преди лягане давам АМ аз), а не да се дава отделно, и го направих, дадох с по-голям номер биба, обаче на тедко явно му стана тежко на корема и се събуди хиляда пъти  Crazy
на следващата вечер се повтори филма
и снощи си му дадох само млякото - е спа по-добре  Crossing Arms така че я прекратих тази практика
2-ката на хипп-ското мляко е по-гъста и явно си е ок, няма нужда от допълнителни добавки Simple Smile

вери, тенкс за инфото за киноата, и аз съм му се зачудила честно казано, но ме спира това, че не вирее по нашите ширини  Rolling Eyes
дали не е по-добре първо да се ядат местни неща, а после чуждоземни... както ситуацията с цитрусите и рибите  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт