Тихо се сипе първият сняг, учудено гледа Юнският юнак

  • 10 877
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 388
galika81 от зъбките ще да е най-вероятно. И аз се чудех какво му става на моето бебче последните две седмици- много неспокойни нощи изкарахме, буди се много често и мрънка и аз по цяла нощ играя ролята на биберон- залъгалка  Mr. Green, а то взе че се показа зъбче  Laughing. Е, след като проби е доста по-спокойна нощем - както преди, само че докога ли?   Mr. Green

mimma честита месечинка, да сте здрави и весели!

# 301
  • Мнения: 510
 Ееее,Бъни Joy твойта мома щом си гука и се смее докато се преспи си за завиждане...И аз не ставам веднага,ама той като обърне скимтенето на вик или готовност за рев(щото и още може) и мъж ми ме сръга да ставам вече hahaha няма на къде..
 И аз работих само до 3-я месец, почивах си цяла бременност,но не съм била в облаците от щастие защото преди това имах една злополучна бременност и все бях на тръни тоя път всичко наред ли ще е и все се борех с разните му там страхове..Ама  fingerscrossed за сега ми е добричко детето..Все пак е дете,не е кукла да го контролирам с дистанционно..Ето сега пак циври,че му се спи 2 не вижда, ама съм настроена позитивно и по 1000 пъти на ден го целувам и му казвм,че го обичам..То си е до темперамент на детето Wink

# 302
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Здравейте,ние вече сме си вкъщи  Grinning .

И моята бременност премина много леко и спокойно,въпреки че работих до средата на 8 - ия месец,Йоана наистина е много спокойно и лъчезарно дете.Наистина,понякога проявява характер и се инати,но с гушкане всичко се оправя.
 Винаги се стремя да бъда позитивна,дори ,когато ми е много криво. А съм забелязала ,че когато се ядосвам за нещо и говоря по-високо,Йо се изнервя  Peace.

 
А и не искам да го лишавам от близост и гушкане. Докато мога ще гушкам. Това време много бързо отлита.
И аз съм на това мнение  Peace

Честити месечинки на имащите повод бебоци   bouquet  Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 37
   Роси започна с украсата като гледам има последователи и аз ще украсявам, ама ми се искаше първо да изчистя предколедно, само че времето не ми достига и ще търся помощ отнякъде. Мъжа ми вече взе от Метро 2 кутии топки и един връх и съм ги оставила на видно място, да ме провокират да се нагласям положително.

# 304
  • Мнения: 10
 Mr. Green

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 14:49 от geneva2008

# 305
  • Мнения: 5 713
geneva2008, доколкото съм забелязала из форума, един определен човек отговаря за отварянето на такива поредни теми. Мимченце беше приготвила и нов колаж. Естествено ще го направи, когато може. Не ни е длъжна. Пък като е възпрепятствана, ще сложат ключ на тази и форумът временно ще си почине от нас.  Joy Не е болка за умиране. Нищо лично. Просто споделям каквото съм видяла.

# 306
  • Мнения: 10
geneva2008, доколкото съм забелязала из форума, един определен човек отговаря за отварянето на такива поредни теми.
oops   не съм разбрала, простете ако можете!
Явно и само определени хора имат право и да пишат newsm78

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:34 от geneva2008

# 307
  • Мнения: 657
Ще ме извините, мацки, имах малко проблеми с пускането на новата тема.. (бях записала всичко на едно .тхт и текста беше през ред един свободен, та досега си играх да трия свободните редове Tired)

Ами, хайде заповядайте в ПЪРВА ЗИМНА КОЛЕДНА ЮНСКА ТЕМА!

Дано ви хареса! Пожелавам много положителни емоции на всички! Hug

# 308
  • Мнения: 5 713
geneva2008, простено ти е, разбира се.  Wink
Сега виждам, че си се редактирала. Много бързо се засягаш. Нещо криво се разбираме. Сигурно пак се заяждам... Confused

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 12:48 от Вери

Общи условия

Активация на акаунт