Малък Юнчо по пижама вече спинка нощем и не буди мама

  • 18 041
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Ставам да спасявам детето-затрупал се е с възглавница,одеало и най-отдолу се подава книжката му, маха безпомощно с крака,ръце и пъшка  Laughing

 Joy hahaha Joy

Meg_H браво на Катето-  е това е дух  hahaha hahaha hahaha

Ееех развеселихте ме   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 713
Мег, естествено, че ми хареса.  Wink И клипчето също.
Просто аз не съм по ох и ах. Отварям линковете, радвам им се, пускам по една усмивка и това е. Simple Smile

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Добро утро!  Hug
Днес е дьждовно и вярно ще се вихрим из форума. Ама много ми е влязал под кожата, тькмо оня ден разправям на Дари, че и по скайпа като пиша си представям, коя форумска емотиконка ще сложа... Crazy Даже по някога се хващам, че и докато говоря си ги представям.  Blush
ins_dimitrova, честита ви месечинка!  Heart Eyes
Atina_Eli, аз честитя само когато така или иначе ще пиша нещо друго, само заради една честитка рядко пускам пост/освен вместо "запис"  Embarassed/, но това не означава, че на ум не се радвам за празниците на всяка една от вас.  Peace
rozi_ozi, и на мен ми се е случвало да си помисля, че никой не ме чете, а предполагам и на всяка една от нас. Но истината е, че тези, които в момента са го прочели не са имали какво да кажат/или темата е била многократно нищена и ни е омрьзнало да се дьвчат едни и сьщи неща, това сьщо е вариант/, а после вече поста е бивал "затрупан" и  така...
mimchence, пробиването на уши с пистолет/от тези дето се слагат направо мед.обици/ мисля, че е доста хигиенично и не води до инфекции. Аз лично имам 3 дупки/от общо 5  Blush / напаравени по този начин и бих казала, че дори не боли. Имам и 2 пробити по старомодния начин, но тогава сьм била на 7-8месеца и нямам никакви спомени.  Wink
За сега това се сетих, после сигурно ще се включа пак.  Laughing



Ей, че сьм заплес  ooooh! mimchence, благодаря за прекрасната темичка и заглавието е страхотно.   bouquet За сьжалени за нас важи само часта за нощничката.  Laughing

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 11:07 от samimami

# 18
  • Мнения: 657
Еми ето, то все нещо ще пропусне човек..

Честита месечинка на Бобо! Heart Eyes Hug

Вери, мерси за линка! Много интересно, наистина как не го бях чувала досега.. Wink Аз си мисля, че колкото по-малко е детето, толкова по-лесно ще преживее болката от дупченето и бързо ще забрави. То сега колко ушенца има, имат нямат 5-6 милиметра дебелина. Mr. Green Ще ревне, ще дам цица и ще забрави. Laughing Не помня дали ви казах, но на Кристиан му се роди племенница на 10 юни и още в родилния дом й пробиха ушите и оттогава е с обеци. Ето и снимка да я видите, автентична малка перуанка Simple Smile Само че снимката е стара, не ми пращат често да я видя колко е порастнала..



На мен са ми пробили ушите на 2 годинки и нещо. После като бях тийн си пробих сама още две дупки на едното ухо, с игла и кубче лед.  Crazy Замразявам ухото да стане безчувствено и бода. Доста садистично, ама кво да прайш, минало-бешело вече. Mr. Green

Мег, браво на Катето! Веселушка  Heart Eyes Hug И на мен ми хареса песничката, пропуснала съм да го отразя. Embarassed

Самимами, и аз така с емотиконите в скайпа. Най ми липсва ей тоя -  Mr. Green или пък  Hug

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 11:14 от mimchence

# 19
  • София
  • Мнения: 388
mimchence много е сладка темичката, за съжаление не важи за нас. Всъщност не ми пречи, че ме събужда нощем.

Вече сме добре, не качихме повече температура, снощи заспа чак в 1ч. , затова пък спа чак до 6,30, яде и пак сън до 9,30 заедно с мама  Mr. Green . Явно всичките ми притеснения за тази ваксина са били излишни.

Честити месечинки на всички празнуващи!

mimchence много сладки бузки има Йо-йо!

# 20
  • Мнения: 389
Еее, Мимченцеее, голяма изненада си ми направила   bouquet Сега видях, че си ми сменила снимчицата на детето  Party. Аз знам, че не съм пращала снимка за смяна и предполагам, че си я взела от онази страница с конкурса  Grinning. Златна си ей   bouquet Много благодаря, супер е  Peace


Да се похваля: От вчера имаме обициииии  bowuu
Плака малко като щракна пистолета, но после я гушнах и бързо забрави за стреса миличката ми.

От утре започваме с оризова каша. По-точно ще сложа една, две лъжички в млякото и и ще увеличавам докато стане да се яде с лъжица.

Нищо не съм видяла и чела, отивам да чета и пак ще пиша. Цунки на бебоците  baby_neutral


# 21
  • Мнения: 33
Така е, всеки пропуска по нещо, няма как, много сме...

И аз сега забравих най-важното - че Катето е наддала има няма 250 гр. този месец и на дължина само 1 см. Но мойта докторка е катергорична - стига й кърмата, да не я заахранвам още, за нея било изключително важно да е колкото се може повече само на кърма и въобще кърменето... Та ще я слушам, макар да ми се искаше, като станем на 5 месеца и половина да започнем да се захранваме.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Е добре, че някой се разписа след мен, да не ги реда пост след пост.  Laughing
Така, да ви се уплача. Тоя моя младеж от 2-3 дни започна да ме хапе. И преди както е засмукал зьрното е дьрпал като ластик, ама сега директно "хрус" и ми се хили насреща. Добре, че няма зьби ама пак болииииииииииии  Crazy Дали пьк не е готов за мрьвка, да я прибавя кьм богаааатото му меню от кьрма и оризова каша?!  Mr. Green Моля, ако някой има инфо по вьпроса да ме светне.

# 23
  • Мнения: 17
mimchence,за фонтанелата ами док. ми каза, че е малка, но няма нищо притеснително и да и давам вигантола, но аз се разчетох тук и реших да отида при друга докторка и тя я проследяваше през 15 дни  дали расте главата, за рахит нещо пипаше ребрата, главата и също така спрях вигантола. В началото като и я пипах беше около 1 на 1см и взе да намалява, сега е съвсем малка, но пък на ехографа казаха че всичко е ок. Мисля, че на Йойо и е ок.
После ще се включвам пак, че ще се пробвам да и правя картофено пюре Crazy

# 24
  • Мнения: 389
Честита месечинка на Бобо   bouquet

Не съм знаела това за пробиване на ушичките на Благовещение, но и аз исках по-рано да го направя от тази възраст. Спомням си като водихме племенницата ми да и пробиваме ушичките, беше на 10 месеца и само щом видя човека с престилката,.. рев, гърчене, не можахме да и ги пробием и се върнахме. За това исках да е по-рано, преди да е започнала да разбира всичко.


Купих и едни златни обички с меченце и с камъче в тумбачето му, но сега е с медицинските, които никак не са грозни - белички като сребро, във форма на цвете, и с камъче в средата.

Иначе и аз си направих една дупка на лявото ухо сама с игла и лед в тийн годините  Mr. Green

Зъбчетата ни се подават все повече и повече и вече боли като захапе с тях  Mr. Green

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз пък да питам само златни ли обички се препоръчва да се сложат на бебето? Ами сребърни?

# 26
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Цоп и аз в новата тема Simple Smile
честито на месечинковците.Да са здрави и щастливи дечица!!!

# 27
  • Мнения: 657
Кити, ей сега ги мятам снимките за подмяна, че и без това се насъбраха. Hug

Вивиан, мучо густо. Hug Впрочем задължително ли беше да слагате медицински?  newsm78 За тука знам, че може направо твоите да сложат, ако искаш... Честито зъбче на малката Ани! Heart Eyes

Мира, мисля, че може и сребърни. Трябва да е благороден метал, май. Нашите са от бяло злато. Peace

# 28
  • Мнения: 17
Ей най-накрая ми се получи това картофено пюре, само дето няма кой да го яде, въртя се мрънка изяде 4-5 лъжици със зор и и дадох млекцето.
За обичките имам познати, който са слагали на дечицата около 6 месец. За мен е малко рано, може би ще изчакам докато стане на  1 годинка.
И като сте заговорили за обеци ще сваляте ли вашите? Поля на 2 пъти доста сериозно хваща мойте и дърпа доста силно.Все се каня да ги сваля,но май не ми се иска много Wink

# 29
  • Мнения: 657
Готово! Flutter Дидито на Гали и Христиан на Иринкула вече са с подновени снимки, а Мишо на Кити вече присъства в нашия колаж с първа снимка. Heart Eyes Всички са много готини бебоци, най-хубавите са нашите! Hug

Ели, аз и без това обеци слагам само като излизам. Laughing Иначе не слагам дълги такива и халки, че съм си патила. Нося едни по-малки с топчета. Peace При нас косата ми редовно влиза в ролята на дръжка, като онези по автобусите, точно така се хваща Йойо. hahaha Тя не стига, че ми пада, ами и като хване в ръката й остават поне 10 косъма. Направо ще заприличам на  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт