Малък Юнчо по пижама вече спинка нощем и не буди мама

  • 18 044
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 713
Аз съм кърмила където сваря: в ресторанти, в рейса, в метрото, в такси, на спирката, ходейки дори; по магазини, аптеки и паркове не го броя. Има такива дето като ме зяпнат все едно престъпление правя, други хич не им пука и трети дето ми се кефят. Има и скучаещи мъже, които се въртят около теб белким нещо видят.  Grinning
Irinkula, уби ме с тази история. Що откачен народ има.
samimami, аз и преди съм писала за мазнината. На Маги слагах зехтин студено пресован Extra Virgin. Не съм я захранвала специално с него. То аз слагах няколко капки, колкото да замирише. Т.е. варях си зеленчуците и после накрая го прибавях. Не съм готвила с него.

# 286
  • Мнения: 1 404
Добро утро от мен и моите ранобудни деца Mr. GreenНещо им се разминаха тотало режимите,от което страдам съответно аз.Снощи Ния заспа в 12,а си беше в леглото от девет,за това време ме извика сто пъти....малката пък спи от седем вечерта и тая сутрин в пет ми запя TiredКак ще го измислям занапред не знам Thinking
Има и скучаещи мъже, които се въртят около теб белким нещо видят.  Grinning
При мен няма,само скучаещи домакини,което е по-лошо Mr. Green
Irinkula ,голямо представление ShockedМайка ми казва,че съм магнит за кретени,но чак такова нещо не ми се е случвало Laughing
За тройната вакснина аз специално съм твърдо решила да я пропусна,ако трябва ще им платя глобите,да ме оставят на мира,че като си спомя как беше с Ния...
Самимами,и аз не съм захранвала специално със зехтина,слагах го на зеленчуковите пюрета от самото начало.

# 287
  • Мнения: 5 713
Гледам, Били, с теб май сме от една партия за много неща.  Wink
А, добро ти утро! Аз досега приспивах.  Grinning

# 288
  • Мнения: 1 404
Гледам, Били, с теб май сме от една партия за много неща.  Wink
А, добро ти утро! Аз досега приспивах.  Grinning
Hug

# 289
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Добро утро!

Ех, пак много хубави снимки има на Йоанка.Много ми е сладка с тези бузки.Пу-пу!Защо и ние си нямаме такива?!

Бюти, мерси за комплимента за Славито.Ще му го предам  Mr. Green Ама и вие сте си направили едно чудно пътешевствие.Ехххх, кога ли моя мъж ще ме изведе от BG  Rolling Eyes Всъщност, когато си направя паспорт  Party , защото той обикновено ходи в държави, където не може само с лична карта.Аз съм страшно навита да ида в Китай.Много е хубаво и направо нямам търпение малчо да поотрасне , за да можем да ходим с баща му  Peace

Това за пюретата и аз го гледах.Много е лошо, че е станало така с бебчето.Хубавото е, че казаха, че не се получавало при момченцата, но пък кой знае при тях какво може да се случи...Да не дава господ  Praynig

Иринкула, абе този май-май наистина е бил луд  #Crazy .Май много трябва да внимаваме сред какви хора се намираме, че знае ли човек кога "ще му излезе късмета"  newsm78

Офиоли, засега не ми се очертава да къпя бебчо сама, но може и да пробвам твоята идея.Само дето банята ни е доста малка и се чудя къде ще сложа столчето  newsm78  Но ще го изммисля  Peace

Доскоро.Отивам да закусвам 

# 290
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро и от мен! И от една кисела, ревлива и досадна Калинка... Измина една ужасно кошмарна нощ. През пет минути рев, сълзи и сополи. Побърках се. Добре, че не си падам по спането, че сега много щеше да ми се спи... Зъби ли я мъчат, коремче ли, нещо друго ли незнам, но почти не е спала през нощта. И сега пак реве... ooooh!

Как да не пиша пак за Йойо като е толкова сладка! Всеки път, когато я видя на снимка, много мило ми става. Мимченце, отвреме-навреме отварям сайта ти в мултито, за да видя Йойо и да ми повдигне настроението. С тези бузенца... И Калина си има, ама са по-скромни...

Бюти, благодаря за пожеланията! И аз много се надявам, че все някога ще посетя Париж... Дори го сънувах преди време.  Crazy

Аз новините снощи не съм гледала. Ама страшно като ви чета... #Crazy

Irinkula, и аз се посмях на вчерашната ви история. Ама на тебе със сигурност не ти е било до смях тогава. А в нашето семейство мъж ми е магнит за ненормалници - все при него идват... hahaha

Днес нашата Калинка навършва пет месеца!

А това са малките диванета:

# 291
  • Мнения: 657
Добро утро, мацки!  bouquet

Айде, цопвайте се в новата тема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт