Малък Юнчо по пижама вече спинка нощем и не буди мама

  • 18 039
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 638
Здравейте!
И ние да се запишем след толкова време.

Тони пожелавам ви бързо да се оправяте.

Ние пък бяхме в болница една седмица. Изследвания, боцкания - венозно и мускулно, инхалации, че даже и рентгенова снимка ни направиха. детето реве, аз още повече  Cry Направо беше някакъв ад. Боницата се напълни с дребосъци - и на по един месец имаше бебчовци - абе много подтискащо беше. Ама и още не сме се оправили. Има слуз в акото и това си е. Пропускаме ваксината вече втори месец, не знам до кога може да се отлага  newsm78

Така оплаках ви се. Все с някой трябва да споделя. Нашия татко все вика "Нищо му няма на детето, дай да го ваксинираме"
Започнахме зимата много зле.  ooooh!

Кажете с какви картофи приготвяте пюрето - домашни или от пазара?

# 46
  • Мнения: 176
Тони, ДжулиМ  Hug Hug Hug да се оправят детковците по-скоро!

Джули, а на вас всичките тези изследвания заради слуз в акото? На кърма ли сте или АМ? (Защото уж при кърмените бебета причината може да е в диетата на майката - най-често ако детето има непоносимост към протеините в кравето мляко и майката пие такова...)

Мимченце, в първия момент като видях снимката помислих че сте подстригали Йойо!  Shocked Чак после прочетох че ви е племенница!  Flutter

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 15:04 от Трънче

# 47
  • Мнения: 657
Много цун и гуш на Тони и Здравко! Hug Hug Hug Да се оправят бързо, много ми е мъчно като видя такива мънички същества да боледуват... Rolling Eyes

Мимченце, в първия момент като видях снимката помислих че сте подстригали Йойо!  Shocked Чак после прочетох че ви е племенница!  Flutter

Е, какво ме направи ти, те не си приличат чак толкова, бре..  Laughing А Йойо ако я подстрижа татко й ще ме бие. Той дори изрично ми забрани да й боядисвам косата, понеже боядисвам моята и е решил, че ще посегна и на нейната. Joy Joy Joy
А, и честито ви първо наспиване! Mr. Green

Наш'та хубостница сега има нов номер - вади бибата от устата с ръка и я замята настрани, все едно държи цигара. hahaha Седи, седи така и после хоп пак я лапа. Laughing

# 48
  • Мнения: 510
Tони,Джули,много кофти с тези болести Cry Cry Напълно ви съчувствам! И ние се въртим в един порочен кръг с една слуз в акото,обаче при нас е и с кръв Cry И както е писала Трънче съм си на диета,краве мляко не приемам под никаква форма,ама резултат нулев за сега.Страшно е неприятно това обикаляне на болници,изследвания,лекарства... ooooh! Супер ми е жално за тези малките дребосъчковци...В тоя тон,Джули,ние само първата ваксина сложихме-преди 2 месеца.Знам,че не е хубаво като се почне веднъж да се отлагат дълго,но при нас самата педи не пожела да я сложи,докато не минат проблемите...а то явно скоро няма да стане ConfusedТака,че ваксината не я мисли,гледай бебчо да оздравее  fingerscrossed
Тони,веднъж се объркахме и вместо слънчогледово олио бяхме взели от рапица-няма голяма разлика,даже не знаех,че е толкова полезно...мислех,че сме се минали hahaha
Навън времето гадничко-вятър,студ,ама аз изведох малкия...да събере малко студ за вкъщи,че цяла зима не може да не излизаме съвсем Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 37
http://www.youtube.com/watch?v=3cQagLxYxoAhttp://www.youtube.com/watch?v=3cQagLxYxoA

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 16:21 от popoiop

# 50
  • Мнения: 176
 Peace

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 15:05 от Трънче

# 51
  • София
  • Мнения: 37
е вече съм специалист и аз   после ще пиша

# 52
  • Мнения: 233
Привет от Париж  1dating
Хубав град, ама времето е ooooh! 3а утре сме придвидили голямата ра3ходка по културните места. Кули-Мули, ще видим какво ще успеем да видим, че тук с количка да се рахождаш и пьтуваш, си е истинско приключение. Ама нали сме от леко шантавите родители, ще се справим.  Mr. Green

Иначе, днес ви четох няколко часа...  Laughing
Абе, то нали и а3 бях ка3ала преди няколко месеца, че няма повече да пиша вьв форума, ама на -  още досаждам  Mr. Green Да ме пита човек к'во сьм се врь3вала и а3 преди, 4ак ме беше яд след това.  ooooh!

Като се прибера, ще коментирам повече, че с фонетичната на форума е голяма мька да се пише. С 300 3ора намерих някои букви, но истинското "3" не можах. Сори.

Бьр3о о3дравяване на болничките.  Hug

ПП Инче, как беше полета? Ушичките? Дано всичко е минало бе3проблемно.
мимченце, и а3 сьщо си помислих, че на снимката е Йойо. Пьрво ми направи впечатление обицата. После се успкоих, като прочетох под самата снимка, че е братовчедката  Wink

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 19:20 от Sleeping Beauty

# 53
  • Miami
  • Мнения: 412
Ооооо, ето къде била Бютитуу  Grinning Аз не бях разбрала, че ще пътувате, Бюти  Grinning (уж чета всичко  Crazy или си пишете на лични  ) Много сте сладки с Мишел  Hug Очакваме да ни представиш разходката из Париж със снимки(както маристута прави)   Simple Smile

 Тони, Джули  и Rositsaio(това ми е трудно на български да го напиша) - дано проблемите останат скоро зад гърба ви  Hug Целувки на дребосъците  Heart Eyes

Трънче, май ще трябва да ида на лекар в скоро време, че не се търпи вече Sad

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 17:09 от Kory

# 54
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet  цял ден обръщам внимание на Месечинко Бобо  и не съм ви чела  Embarassed ,но ще наваксам  Simple Smile 
Малко за купона в снимки /то разказа в картини  си  е  патент на maristuta , но като ме научи да ги слагам   Laughing/
Бобо  спеше  а  мама и тати



Всичко беше готово и гостите  от царството на плюша  чакаха Месечинко да се събуди



а  ето  го  и него

 
 
разгледа подаръците и най-много се зарадва на новите кецове

 

като всеки купон имаше  и  игра и ....... борба  newsm78 - пребориха се с Мечо



 но както всяка приказка  и тази имаше добър край.......Бобо  и Мечо станаха приятели

След  смях, плач, игри  и закачки всички хапнаха от сладката торта



ПП - надявам се да не досадих  с толкова снимки, но така се кефа, че се научих /научиха/как става  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 638
Не, Трънче, нашата диагноза беше бронхиолит! Аз не съм обяснила като хората  Embarassed Първо имахме само хрема, но секрета слизал надолу и после се появи кашлицата... и така... Слузта уж била от тези секрети, тъй като той ги гълта и те така излизат. Надявам се да не излезе нещо друго. Замислям се да не би да е като при Rositsaio  newsm78 (И нашта педи не иска да ни слага ваксината.)

Благодаря на всички за пожеланията за бързо оправяне. Аз вече направо  #Crazy

Лека вечер пожелавам на всички!

П.П. И аз чета всички постове, но ако тръгна на всички да отговарям... то ще излезе един роман....

# 56
  • Мнения: 7
Браво на празненството много сте готини и тримата,пък разказа е суперски Hug.Хубави мигове на Бютито в Париж.И аз искам да се науча да слагам снимки,но като си останем повече време в къщи напр. като днес ще го направя.Пък Инчока е царица на шетнята , аз днес го давам май разпускащо,детето спи пък аз ровя в нета,затова пък вчера имах офанзива за прибиране на цветя от вън на вътре.Добре че пролетта с корема не ми се занимаваше и понамалих цветята(живея в къща).Май за сега само поддържам парното да гори и ще отида да направя нещо за вечеря,днес нашия тати е до 20 ч. на работа.За сега чао.
julielm дано да се оправите по скоро,много е неприятно малчовците да са болни

# 57
  • Мнения: 339
Виктор днес усвои следващото упражнение - обръща се от корем на гръб. Но само наляво. Цял следобяд се търкаля на спалнята. И като стигне в края до стената започва да хленчи, защото не може да се продължи. Голям е смешко. Нещо си е заплюл числото 7. На 7 септември се обърна от гръб на корем.

Атина Ели, моят големият е левичар. Забелязах го, когато беше на 6 месеца и започна да си държи шишето сам. Държеше го винаги с лявата ръка и посягаше към всичко с нея. И междудругото да си го похваля  - детето пак спечели първо място на олимпиадата по математика в града ( отсрами майка си това дете, аз от малка не я обичах тази математика).

Tони,Джули, дано се оправят бързо малките.

Мимченце, и аз в първия момент си помислих, че е твоята красавица,но обиците малко ме пообъркаха. Приличат си на пръв поглед.

Бюти, искрено ти завиждам. Ех, Шанс Елизе ....

ins_dimitrova , страхотен купон сте развихрили.

# 58
  • Мнения: 5 713
Мимченце, наистина двете девойки си приличат на пръв поглед. И аз ги обърках в началото.
Кори, мен не ме е болял гърба от упойките. Затова пък как бях отекла, мислех, че няма да се оправя.
Атина Ели, възможно е да бъде левичар, но не е задължително. Маги като по- малка боравеше повече с лявата ръка, сега си използва нормално дясната.
Бюти май не беше споменала за тази романтична екскурзийка. Да си изкарате супер.  Heart Eyes
ins_dimitrova, много хубав разказ в картинки. Чуден купон! Да е жив и здрав Бобо!   bouquet
Болните дечица да се оправят. Много неприятно с тези болести.  Hug


Аз бижутата ги махнах в болницата заради операцията и после така и не ги сложих. Сега съм си само с часовника / него Ясен много го е харесал и само го дърпа /, един пръстен и една малка невисяща обица, която ми е и за 3-те дупки  Laughing. И на него му е голям мерак дами дърпа косата, особено ако е мокра.

# 59
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Добър вечер и от мен
ins_dimitrova, много интересен ми беше поста ти  Grinning
Пожелавам на болничките бебенца бързичко да се оправят.
Лошото е, че и Мартин е болен - хрема и кашлица. Едвам дишаше тази нощ. Бяхме при педиатърката - предписа ни капки за очи да ги слагаме в носа - тобрадекс. Сироп за кашлица Еуреспал - за първи път го чувам. Витамин С ампула също давам. Много ми е жал да го гледам така.
Sleeping Beauty благородно ти завиждам.

А за обиците - аз моите не съм ги махнала - те са мънички - не може да ги дърпа. Само няколко пъти ми възпалява обицата на пъпа, защото все ме рита там като го преобличам.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт