Инициативата на Pampers и Unicef - чиста загриженост или подъл маркетинг?

  • 21 721
  • 369
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 753
Колко може да е безумна тази кауза? Залагате ли собствения си живот, че така няма да бъде спасено нито едно дете? Ако не го заложите, спокойно може да отидете и да си купите един пакет пеленки.
  И защо всички се възмущават като тази кампания не е нищо ново под слънцето? Всички благотворителни дейности в днешно време изискват и някакви облаги за благотворителя.

А ти залагаш ли собствения си живот, че нито едно дете или бременна жена няма да пострада от такава ваксина???
В тази кампания благотворителят определено не е Памперс, а хората, които си купуват продуктите им, така че облагите би трябвало да са за тях...

# 271
  • Мнения: 307
Подкрепям инициативата на Pampers и се надявам да се помогне на тези деца да живеят.
Чудя се в днешно време толкова ли е трудно да бъдем поне малко хора?

# 272
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
.

# 273
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ох, говорите глупости Rolling Eyes Що не спрете да ползвате ток, знаете ли колко замърсявате планетата така? Като ще е бек ту дъ нейчър, да си е истинско  Tired
а! евала!
подкрепям  Peace

Кое точно?
Начинът да се "спасяват" с ваксини деца, които умират поради нищета - лоши хигиенни и битови условия, недохранване... предизвикани от намесата на цивилизацията в техния свят.


Не знам какво и как четете, но тук се изнесоха толкова матриали.
Просто не е истина, ако наистина четете всичко, какъв процент от тях е стигнал до мозъчните структури на някои.  Confused
съвсем ясно съм се изразила кое подкрепям. Преди това също имам писано мнение и може би, ако ти четеш, щеше да си наясно.
Нека не си говорим за мозъчни структури и т.н, щото темата е обемна.
ясно е, че не ти харесват мненията на хората, които мислят различно от теб.
И нека не спамим темата с излишни простотии

# 274
  • Мнения: 2 176
Май си в грешка - не ми харесват мненията на хора, които не мислят.
Определено рекламната кампания е за тях, както и всички останали реклами деPeace

Ако се върнеш малко по-назад, ще прочетеш защо ваксината не може да реши проблема на тези хора.
И не само това, ами ще предизвика много сериозни увреждания на стотици хиляди деца, бременни жени и техните ембриони ако съдя по размерите на кампанията.

Бих участвала в инициатива, която събира средства за построяване на болници, училища, която ще подобри условията на живот на населението и ще го образова как да се предпазва. Тогава може би бих преглътнала комерсиалните цели.

Това е поредната кампания за продажба на  продукцията на някой фармацевтичен гигант (кой ли?  Shocked), в която рекламните лица се облагодетелстват, както междувпрочем всички, свързани с кампанията.
Дали пък нямат залежали количества щом са съгласни на толкова малка печалба?  Twisted Evil

# 275
  • Мнения: 2 652
Пускам и тук едно интервю с бивш "ваксинатор", който се е занимавал с разработване на ваксини. Това е само цитат от него:

At one point in my career, I had a long conversation with a man who occupied a high government position in an African nation. He told me that he was well aware of this. He told me that WHO is a front for these depopulation interests. There is an underground, shall we say, in  Africa, made up of various officials who are earnestly trying to change the lot of the poor. This network of people knows what is going on. They know that vaccines have been used, and are being used, to destroy their countries, to make them ripe for takeover by globalist powers. I have had the opportunity to speak with several of these people from this network.

Q: Is Thabo Mbeki, the president of South Africa, aware of the situation?

A: I would say he is partially aware. Perhaps he is not utterly convinced, but he is on the way to realizing the whole truth. He already knows that HIV is a hoax. He knows that the AIDS drugs are poisons which destroy the immune system. He also knows that if he speaks out, in any way, about the vaccine issue, he will be branded a lunatic. He has enough trouble after his stand on the AIDS issue.


Не искам да навлизам в темата за ваксините в частност. Просто това което казва за Африка, е част от тази тема така или иначе.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 15:17 от Grace'

# 276
  • Мнения: 2 176
E, Grace, защо мислиш, че подкрепящите инициативата ще го прочетат на английски?
Виж че информацията на български не се чете..  ooooh!

# 277
  • Мнения: 2 652
E, Grace, защо мислиш, че подкрепящите инициативата ще го прочетат на английски?
Виж че информацията на български не се чете..  ooooh!

Е ако искат. Аз не правя антикампания. Който има очи, ще прочете. Който има уши, ще чуе. И така.

# 278
  • Мнения: 2 176
Сигурно ще се повторя, но - "Чукча не читатель, Чукча писатель".  Laughing Laughing

# 279
  • Мнения: 6 029
Банални сте вече. Хората така или иначе ще си купят памперси - с или без тази инициатива. И не можете да ме убедите че вредите от ваксините са по-големи от ползите (не си спомням скоро да е имало епидемия от детски паралич, а вие?). Тъпчете на едно място и не поглеждате настрани (кон с капаци му се казва на това).
Приветствам всеки начин, та дори и подлия маркетинг, да се насочи вниманието на хората, особено на тези с пари, към бедстващи райони.

Темата не е за и против ваксините, моля ви, не превръщайте всяка тема, в която се спомене ваксина, в битка.

# 280
  • Мнения: 2 176
Банални сте вече. Хората така или иначе ще си купят памперси - с или без тази инициатива. И не можете да ме убедите че вредите от ваксините са по-големи от ползите.

Ами толкова си разбрала.
Факт е, че това е поредната реклама без покритие, не става въпрос даже конкретно за ваксините...  ooooh!

Тази кампания не спасява никого, а е поредното печалбарство на гърба на заблудени родители.
Не знам на какъв език да го напиша вече - китайски не знам. Close

# 281
  • Мнения: 6 029
multimodal, кажи ми на какъв език да ти напиша, че никой няма да купи свръх количество памперси само заради тази реклама? Всеки ще купи точно толкова, колкото и до сега.
Нападателни сте, обиждате, въобще не ми е "нейчър" това поведение.

Кажи ми от сто деца, на които е сложено полио, на колко е навредило?

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 00:03 от Julie

# 282
  • Мнения: 2 761
Както се вика-някои хора като се почешят по главите и няма къде на си спрат ноктите... ooooh!

# 283
  • Мнения: 4 753
Кажи ми на сто деца, на които е сложено полио, е навредило?

На сто деца ли???   newsm78    Лично познавам две момичета, които са останали инвалиди за цял живот от полио ваксина, но сто не познавам, признавам си...

# 284
  • Мнения: 6 029
Обърках се и се поправих. Аз пък не познавам нито едно дете, на което да е навредила ваксина.

Общи условия

Активация на акаунт