Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 388
Вери това е помпата , но е 18лв. Снощи си я поръчах и аз, днес ми звъннаха, че ще ми я доставят, но не ми хареса, че трябва да си стоя цял ден в къщи да ги чакам. Ходих до офиса им да си я взема, тъй като и без това имах излизане в тази посока. Поръчва се от ел. магазин Данет. Нямам търпение да я пробвам.  хайде чао, че ще се къпем.

# 46
  • Мнения: 5 713
Да, да, при вас е 18лв, при нас 27 долара. На далавера сте. Може би щото е европейски продукт. Прочетох, че е изобретение на унгарския народ. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 233
има ли някой от вас, който не е сложил ваксини, но ще ги поставя понатам?
Ние.  Blush Понеже сме големи хаймани... Тук се чака цял месец, докато отидеш на доки, а ние още не можем час да уредим  ooooh! Сигурно първата ваксина ще ни я ударят на 1 год.  Crazy

fly, мен ме заинтригува тази чесалка. Ще взема да потърся из тукашните каталози. Но, досега не съм виждала де...

И аз ползвам само еднократните подплънки, те са с някакъв гел вътре и никога не са пропускали! Пробвах едни памучни, но те се мокрят веднага.  Peace

# 48
  • Русе
  • Мнения: 620
Да, да, при вас е 18лв, при нас 27 долара. На далавера сте. Може би щото е европейски продукт. Прочетох, че е изобретение на унгарския народ. Simple Smile
Браво на унгарския народ  smile3501 Вери, много парички ви искат на вас  Confused кофти работа  Rolling Eyes

offioly, думичката "бюджет" изобщо не я обичам  Crazy Милото от известно време се опитва да ме превъзпита, ама аз щом изляза и хайдеее... това да взема, онова да взема... се пооливам понякога, но за сега нищо излишно не съм взела  Party колко ми мърмори за шезлонга, че съм го поръчала, не ни бил трябвал, но когато настанихме Митето вътре и това ми ти дете как се кефеше на играчките и вибрацията, не е истина и тогава ме поздрави за покупката  Mr. Green сега и идея си няма, че съм поръчала помпичката, заедно с купички и лъжички  Embarassed, е в понеделник ще ги доставят и вечерта ще разбере  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте момичета  Hug

Мимченце, ама какъв пророк излезе с това заглавие  Crazy. Днес луда съм станала - няма сън цял следобяд. Останах без ръце и кръст  ooooh!

Все забравям да питам дали има мами които живеят в центъра и се разхождат покрай НДК или Иван Вазов театъра newsm78 Аз съм всеки ден там Laughing

Миша, julielm аз съм съвсем близо до НДК. Сега с Миша ще излезем и съседки  Rolling Eyes - беше споменала, че си близо до детската Зара...и на мен ми е на 2 крачки. Ама с това мъкнене на каката напред-назад и с тая работа не ми остава много време за разходки  Tired. В коя част на НДК се разхождате?

Kоry и аз ползвам еднократни подложки за сутиена и не съм имала фал  Peace. Само, че не от всички съм очарована. Попаднах на едни много твърди, направо хартиени бяха  Sick

Спокойна нощ на всички мами и бебенца   bouquet

# 50
  • Мнения: 657
ИнаД, ами аз гледам да измислям имената според последните теми, които сме обсъждали.  Wink И понеже няколко мами се оплакаха от кривотийките си, реших, че ще бъде хубаво заглавие за новата ни тема. Mr. Green

И аз съм с еднократните подложки, най-обикновените на БейбиЛукс, доволна съм от тях.  Peace

В албума има ненадписана снимка -


Хайде майчето да се обади, за да й надпиша снимката и да добавя бебока към колажа. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 12
  Привет и от мен!

  Мимченце, браво за темичката!
  Но аз да кажа, че поне засега заглавието не се отнася за нас  Peace , ама неискам да съм изключение де. От известно време моята Елена спи повечко през деня, а през нощта се буди 2,3 пъти за биберона и пак си заспива, без да яде. Направо се родих, наспивам се Crazy
  Надявам се вече да е така и пожелавам и на вас такива кротки бебета   baby_neutral

# 52
  • Мнения: 10
Привет, привет!

Току що приспах малката - дано е да сутринта Heart Eyes, че и тя напоследък тамън заспи и хоп след половин час, един рееевв ooooh!.
За подплънките - ползвам еднократните на авент - доволна съм, не пропускат. Само, че аз нощем не слагам, че като се напълнят гърдите и започнат да текат да ги усетя и да се изцедя - така спасявам положението за през деня, че като няма кърмааа...

за ваксините - и ние сме един месец назад, ама какво от това Flutter

А като си говорим за местоположение - тогава има ли мами от младост, които се разхождат към градинката на патиланци? 1stroller

# 53
  • Мнения: 15
Ето ме отново  Mr. Green

Борислава днес заспа по-рано.Колко и да не ми се искаше,тя направо припадна Simple Smile

InaD ние живеем на Гладстон.Явно сме доста близо с теб.Аз обикалям цялото НДК и Витошка по два три пъти на ден и блея по магазините.Ще се радвам да си направим една разходка с теб и julielm   някой път.Тези дни съм малко заето,но другата седмица съм на разположение.То и моя приятел заминава на турне в Германия и ще се моткам по цял ден по улиците.Ако сте навити може да организираме нещо Peace

Bili надявам се и стискам палци да постигнете някакъв напредък с шишето.Не се отказвай и имай търпение Hug


# 54
mimchenche - за online shops - аз не съм поръчвала, че ходенето по магазините ми е едно от основните забавления тук, но съм си купувала хубави неща от няколко места, които проверих имат и онлаин магазини - например:
http://www.mothercare.co.uk - които тук са на много по-нормални цени отколкото в България
http://www.next.co.uk
http://www.pumpkinpatch.co.uk

Иначе за кърмата през нощта - аз не се изцеждам и може би затова ми понамалява. Това с помпата и стерилизирането и ми идва в повече, че нали съм по цял ден сама с детето, а тя ми е постоянно '"акачена за полата" Първите нощи без кърмене подмокрях и дрехи и завивки и матрак и никакви подплънки не помагаха, а сега само напълвам подплънките.  

Не знам какво и става на моята дребосъчка, но не ме оставя да отида в друга стая без нея, а ии след ваксинирането вчера, сме почти по цял ден  гушнати, общо взето нищо друго не мога да свърша.... ето и сега пиша с едната ръка, а с другата я държа ...

# 55
  • Мнения: 233
 Laughing

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 12:20 от Sleeping Beauty

# 56
  • Мнения: 616
Добър вечер, аз съм Ваш'та Леля  bowuu

Ето ви теория за захранване A La Митю Митев - Ушатия:



Забележете червения надпис точно над главата на Ушатия!

а защо "Ушатия"? - ето защо:



 Joy

# 57
  • Мнения: 5 713
offioly, голям сладур, че и със сини очички. Моя Ясен няма да е като кака си, аз тайно се надявах на още един чифт сини очета. Или зелени... Flutter Засега пъстри го раздава.

# 58
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Еееееее, Гале (Офи), ми той целия на теб прилича  Peace! Супер готин е! Иначе успешно си го захранила гледам Joy! Ми не му викай "ушатия", де! Той за това реве, защото го обиждаш  Mr. Green!

# 59
  • Мнения: 15
Извинявам се много ама имам едно питане Embarassed Embarassed Embarassed
Уж копирам HTML кода за линийката която искам  и го поставям там където пише подпис и не ми се отваря... newsm78  newsm78  newsm78 Някой да знае защо??? newsm78

P.S. То си пишело...ама като няма кой  да прочете ooooh!

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 23:29 от MISHAa

Общи условия

Активация на акаунт