пак за ...ЯДЕНЕЕЕЕЕЕЕ

  • 16 916
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 980
Шнупси, аz месце си хапвам и скрупули нямам. Whistling Напоследък zа радост на половинката не мога да ям цели печени пиленца, Щото само си мисля"Гледай какъв е живота, преди няколко дена се е раzхождало и кълвало,а сега..." Confused
3атова си купувам транжирано Crossing Arms и го мариzя в кухнето как ми дуШа иска. Ей сега се сетих zа гиувеч  chef

# 136
  • Мнения: 382
Напоследък zа радост на половинката не мога да ям цели печени пиленца, Щото само си мисля"Гледай какъв е живота, преди няколко дена се е раzхождало и кълвало,а сега..." Confused
3атова си купувам транжирано Crossing Arms и го мариzя в кухнето как ми дуШа иска. Ей сега се сетих zа гиувеч  chef
Хехехехеееее, кефи ме извиниението! То транжираното, тъкмо се е отървало от мъките, попадайки в кухнята.
Ама да си призная не бих заменила пресно изпечено хлебче със сиренце и доматче... нищо, че не е най-здравословната комбинация. Вече мирише хлебчето в кухнята!!! Аммммам..... А ако най-накрая избягам от нет-а, ще успея и да си купя доматки, преди да се е изпекъл.

# 137
  • Мнения: 980
ееее, аz съм чевръста булка и вече напаzарувах. Сега имам уговорка с приятелки на кафе и после Ще купувам оЩе малини, че в Готварския видях една рецептичка на Хонда zа торта и вече я мисля 10 дена Mr. Green

# 138
  • Мнения: 1 465
А това опитвали ли сте го?http://community.webshots.com/photo/214729519/389441234xKXIjc
този сладки6 се приготвя за сватбени тържества тук и изклиу4ителни слу4аи - аз гарантирам за изклиу4ителния му вкус Hug
А Милен4ето да не мъл4и за италиянските сладки, 6тото тук мойта съседка италиянка с такива сладки ме е го6тавала, 4е като си спомня мммммммм - има6е едни се казваха "ба4и ди дамма" лелеее, много вкусни бяха

# 139
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
ееее, аz съм чевръста булка и вече напаzарувах. Сега имам уговорка с приятелки на кафе и после Ще купувам оЩе малини, че в Готварския видях една рецептичка на Хонда zа торта и вече я мисля 10 дена Mr. Green

Тук малините са на баснословни цени- 250 грама за 3 евро. Cry Cry

А как ми се ядат........Вчера видях и опаковка с 2 чушки като нашите за 3 евро. На Торнаросе малко скъпо ще й излезе лютеничката, ако купува от тук чушките.  Wink

# 140
  • Мнения: 265
Поленцее, това не са ли еклерчета пълни със сладолед? Thinking И как се поднася /разрязва/ туй сладкишче? newsm78

# 141
  • Мнения: 1 465
Поленцее, това не са ли еклерчета пълни със сладолед? Thinking И как се поднася /разрязва/ туй сладкишче? newsm78

ами в тези топки има стра6но вкусен крем и се разрязва много трудно - нали има и карамел - аз ли4но никога не съм го рязала, но 4увстсвото при хапването е божествено - между другото остатъците от този сладки6 си ги занесохме вкъ6ти, та 1 седмица с мъжо сме ръфали карамел - 6тото естествено само той остана

# 142
  • Мнения: 265
Найнтче, разучих за фриканделите. Правели се най-често от вимето на кравата или от месо, което не влиза в употреба за нещо друго, но не от челюста....Така че, се успокоих и утре мосля да си направя един. Wink

Калинче, значи са ме подвели за месото от челюстите... Извинявай! Ама да ти кажа и това за вимето и остатъците някак си не ми допада Blush Абе дето казват руснаците - на вкус и на цвет товарищи нет  Grinning Да ти е сладко! Аз ще се присъединя към Шмупсипу с домата, сиренцето и топлото хлябче newsm22

# 143
  • Мнения: 265
....аз ли4но никога не съм го рязала, но 4увстсвото при хапването е божествено ...

ох мога да си представя  Mr. Green

# 144
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Оооо, и аз обожавам домати със сиренце......Май, наближава обяд.... newsm78 Слизам да спретна една шопска и да си хапна.... Wink

# 145
....Тук малините са на баснословни цени- 250 грама за 3 евро. Cry Cry

...
Не си мисли, че тук са евтини. Нито пък в Дания. Чушките също са скъпи, но слава богу, че има такива магазини като LIDL.
Малините обаче ги копувам замразени, защото така са по-евтини (това специално за чийз кейка Wink)

# 146
  • Мнения: 1 238
ееее, аz съм чевръста булка и вече напаzарувах. Сега имам уговорка с приятелки на кафе и после Ще купувам оЩе малини, че в Готварския видях една рецептичка на Хонда zа торта и вече я мисля 10 дена Mr. Green

Тук малините са на баснословни цени- 250 грама за 3 евро. Cry Cry

А как ми се ядат........Вчера видях и опаковка с 2 чушки като нашите за 3 евро. На Торнаросе малко скъпо ще й излезе лютеничката, ако купува от тук чушките.  Wink
Е да де. То и тука ги има тия чушки дето са по 2 от испанската и холандската реколта, казват им Snaks peber и струват около 3 евро. Обаче аз купувам от Netto турска капийка - едно кило за 4 евро!
За малините хич не съм си и помислила...аз обикновенно не поглеждам на там и ги заобикалям...

# 147
  • Мнения: 1 238
....Тук малините са на баснословни цени- 250 грама за 3 евро. Cry Cry

...
Не си мисли, че тук са евтини. Нито пък в Дания. Чушките също са скъпи, но слава богу, че има такива магазини като LIDL.
Малините обаче ги копувам замразени, защото така са по-евтини (това специално за чийз кейка Wink)
Хондичка, абе вчера гледах едни прекрасни замразени малини. Само че се претисних ако ги взема и като се размразят дали няма да се разкашкат както стана с едни замразени плодове, които купих на скоро, за една торта. Знаеш ли? мн. се колебах вчера да ги купа ли или не?Искам за отгоре да сложа на желираната торта Grinning

Зависи. Понякога не се разкашват. Може и внимателно да ги попиеш с нещо например. Пък ако се разкашкат, здраве да е, направи едно киселче и готово.

# 148
....Само че се претисних ако ги взема и като се размразят дали няма да се разкашкат както стана с едни замразени плодове, които купих на скоро, за една торта. Знаеш ли? мн. се колебах вчера да ги купа ли или не?Искам за отгоре да сложа на желираната торта Grinning
За тортата стават. Иначе ....абе разкашкват си се. Стават като тия в компотите.

# 149
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А това опитвали ли сте го?http://community.webshots.com/photo/214729519/389441234xKXIjc
този сладки6 се приготвя за сватбени тържества тук и изклиу4ителни слу4аи - аз гарантирам за изклиу4ителния му вкус Hug
А Милен4ето да не мъл4и за италиянските сладки, 6тото тук мойта съседка италиянка с такива сладки ме е го6тавала, 4е като си спомня мммммммм - има6е едни се казваха "ба4и ди дамма" лелеее, много вкусни бяха

Има Поленце,има какви ли не вкуснотии ( аз веднъж леко преядох с ба4и те ди дама та оттогава не ги долЮбвам много,но ина4е са вкусни4ки) Мъжа ми прави много хубава ябълкова торта ,но докато го накараШ да я спретне може да минат години  Twisted Evil Свекърва ми приготвя много вкусни сицилиански сладки, най_разли4ни торти (много оби4ам пастиера наполетана  Blush) ЛоШото е ,4е аз съм много лоШа готва4ка и затова предпо4итам да папкам отколкото да готвя.
Ина4е има невероятни неЩа:всяка област на Италия си има своята кухня със съответните местни деликатеси и специалитети   chef

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт