Галено на Милен

  • 5 914
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте,спрях се на името Милен,но не се сещам за съкратен вариант.Ако вие се сещата ,моля да споделите  Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 399
Хубаво име! Peace И аз не се сещам за свястно галено  Rolling Eyes На познат Милен му викат "Мими" на шега,разбира се! Laughing

# 2
  • Мнения: 4 569
Май няма и все ще си е Милене.
Не ми допада това име.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 230
Милен, Милене, Миленски...
Миле,Мили, Лени....
Мимо...

# 4
  • Мнения: 9 814
Двама познавам, и двамата са Миле, а за близките си Мими, но за момче звучи.... не особено приятно.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ами не мисля,че има хубаво галено име..Най-често ще го наричат Милене.Иначе Лени,Ленко,Мимс,Мимо,Милко Rolling Eyes,Миленчо..

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 310
Според мен е най-добре да се използва цялото име .

# 7
  • Мнения: 1 898
Съпругът ми се казва Милен. Галено не използвам, когато се обръщам към него - карам направо, без съкращения.
Името само по себе си е хубаво, но не дава хубаво бащино име-Миленов/Миленова не ми звучат никак добре (особено отнесени към малките имена на децата ни).  Rolling Eyes
Иначе, Мимо е сладурско обръщение за малко момченце.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 44 230
на мен лично Лени ми харесва, при все , че е леко англоезично звучащо Simple Smile

# 9
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мимо ми звучи много сладко обръщение към момче, друг вариант - аз бих му казвала Милене, защото варианти като Миле, Милко, Лени не ми харесват много.

# 10
  • Мнения: 15 379
Имам си съсед Милен, над 40 е вече.
Всички му казваме Мимо Confused.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
На един познат му казваме Миленчо.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 721
Няма умалително.
Поради тази причина не кръстих сина си Филип - прекрасно име, но как да му кажеш на детенцето Thinking

# 14
  • Мнения: 6 998
Ей сега разбрах, че на един познат Милен му казват Мишо.
Ама някак си не ми върви Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт