"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-3

  • 74 977
  • 904
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 232
Мека е в София, мека.
Доколкото знам във Варна например е твърда....а , имало и такава тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345440.0 -
да се изкажат варненки всъщност.  Wink

# 886
  • Мнения: 3 988
Чета ви.  Blush

# 887
  • Мнения: 2 759
                              Че във Варна е твърда - твърда е. Че в София е мека - мека е. Но ме накарахте да се зачудя дали твърдостта на водата се мени в някакви (неголеми) граници и от какво зависи това.

# 888
  • Мнения: 2 652
В София може би е средна някаква. Защото меката вода е наистина ужасна за миене.

П.С. Май трябва да се пуска нова тема вече...

П.С.2 Изнервям се вече с тези зелени теми, пръснати навсякъде. Да си направим една тема-указател и в нея да съберем линкове на всички еко теми, а?

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 11:05 от Grace'

# 889
  • Мнения: 2 759
                           Така си е, и аз се чувствам разногледа  Crazy. Иска ми се да включим и темата за раждане у дома, ако сте съгласни.

# 890
  • Португалия
  • Мнения: 4 231
Аз не съм много по пускането на теми ,но ще се присъединя към призива за подреденост на зелените теми ...  Mr. Green
 За рвърдата вода-във Варна е твърда ,но ,ако мога да се изразя така- средно твърда  Laughing
А мека е водата ,получена чрез обезсоляване на морска вода ,например- такава ползват в много райони на Холандия, и на търговски и пътнически кораби- с часове да се плакнеш-все като намазан със сапун си !
Никога не ми е идвало на ум да питам,обаче какви препарати за пране използват  Thinking

# 891
# 892
  • Мнения: 2 759
Всички теми с еко насоченост са разпръснати из целия форум...
                           bouquet . Супер си!

# 893
  • Мнения: 700
 Да, добра идея. А дали няма да е добре да се направи и такъв подфорум?

# 894
  • Мнения: 957
                           Така си е, и аз се чувствам разногледа  Crazy. Иска ми се да включим и темата за раждане у дома, ако сте съгласни.
А къде е тази тема?Нещо не я намирам и аз съм за раждане у дома.

# 895
  • Мнения: 3 988
Bergkristall, в чужбинския форум е.  Wink Добавих линк към нея на първа страница в темата-указател, която пусна Грейс.

# 896
  • Мнения: 957
Благодаря ти Кюбит Hug

# 897
  • Мнения: 189
 моля Ви, дайте ми линк към тема 1. От кога искам да изчета всичко от начало, но не мога да я открия тази първа част... Praynig

# 898
  • Мнения: 4 392
моля Ви, дайте ми линк към тема 1. От кога искам да изчета всичко от начало, но не мога да я открия тази първа част... Praynig
намерих втора:
"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-2
Но пък първа ми се губи. newsm78

За сметка на това намерих онази за мравките Mr. Green   :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215330

# 899
  • Мнения: 3 988
Търсих я поне 30 минути и аз първата, но не открих нищо. Да не би да се казва по друг начин?  newsm78
Мравчената я добавих в указателя.

Общи условия

Активация на акаунт