"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-3

  • 74 979
  • 904
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 4 392
Котке, докато не влязат в пясъчника, не се оплаквайте, че се цапали децата.. Joy Wink

# 871
  • Мнения: 1 266
Котке, докато не влязат в пясъчника, не се оплаквайте, че се цапали децата.. Joy Wink

Аааааа, тогава хич ще спра да я преобличам  Joy
Спирам да спамя Simple Smile

# 872
  • Португалия
  • Мнения: 4 233
аз пък ще поспамя  Mr. Green   Peace
ами ,предтавете си деца ,като моите- не искат лигавници отдавна, а и сами настояват да се хранят  Laughing
решението  го намериха сами- събличат се голи  Blush  Embarassed
не ме и питат какво ми е мнението  ooooh!

# 873
  • Мнения: 4 392
аз пък ще поспамя  Mr. Green   Peace
ами ,предтавете си деца ,като моите- не искат лигавници отдавна, а и сами настояват да се хранят  Laughing
решението  го намериха сами- събличат се голи  Blush  Embarassed
не ме и питат какво ми е мнението  ooooh!
Хич не питам. Laughing Имам една такава екологична госпожица вкъщи. Joy

# 874
  • Мнения: 9 865
Брошурата на МОСВ е супер скучна и изобщо не ме подтиква да бъда еко, добре, че имам убеждението, че трябва да съм без тяхната вездесъща помощ. Написана е много сухо, професионално... не знам какво би било предназначението й. Но по повод на прочетеното ми изниква въпросът как да разбера каква е водата ни - твърда или мека? Разчитам на някакви ужким познания, но според мен те са лаишки...

# 875
  • Мнения: 2 759
...Но по повод на прочетеното ми изниква въпросът как да разбера каква е водата ни - твърда или мека? Разчитам на някакви ужким познания, но според мен те са лаишки...
                              На упътването на съдомиялната пишеше да се обадим в районното... ХЕИ или РОИКОЗ  newsm78? И от там да ни кажат стойностите за конкретния район.

# 876
  • Мнения: 803
Прекрасна!
ВиК+запитване=табличка за района ти. Пускаш ми данните, помагам с разчитане и консулт -гратис
Пералний, миялний, кани и подобни мании

# 877
  • Мнения: 17
Прочетох интересни неща в брошурата на МОСВ.
Grace', благодаря   bouquet

# 878
  • Мнения: 232
И аз малко спам- моето дете не признава столове- яде в мен, лигавници, а отскоро и иска да си държи лъжицата - познайте дали нямаме мръсни дрехи - добре че си пера с ядките, и общо взето ми е икономична пералнята.

За брошурата -ами информативно и ...суховато.


За твърдостта на водата -По принцип колкото повече наслагвания има, толкова по-твърда- например варите нещо в канче и по стените ви остава налеп -  Твърдостта на водата се мери в dH (чете се “немски градус”).За София мисля че се води мека( или поне нещо по средата- със сигурност не е твърда). Принципно би трябвало ВиК- дружеството ви да ви каже колко е твърда, ако попитате.

# 879
  • Мнения: 2 759
...Принципно би трябвало ВиК...
                               Риокоз, ХЕИ.... за малко да го улуча пустото ВиК  Blush.

# 880
  • Мнения: 2 652
Като си миеш ръцете със сапун и сапунът все не се отмива, и ти трябва сума време да го отмиеш, значи е твърда Simple Smile А косата става твърда, суха и без блясък.

Брошурата е суха, да. Насилих се да разбера някои места, други така и не разбрах. Но пък поне похвално, че са си направили труда.

# 881
  • Мнения: 803

Grace',
обратното - като не се отмива е мека. В София е такава

# 882
  • Мнения: 2 652

Grace',
обратното - като не се отмива е мека. В София е такава

 Joy Joy Така ли беше?!

# 883
  • Мнения: 3 869

Grace',
обратното - като не се отмива е мека. В София е такава

 Shocked Ами в София никога не съм имала тези проблеми, но в Балкана е точно както Грейс го описва - докато намеря продукти, които се отмиват лесно ooooh!

# 884
  • Мнения: 2 759
...като не се отмива е мека. В София е такава...
                           И на мен така ми се струва. Твърдата вода отмива бързо. Но може да ми е субективно усещането.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт