ПЛЕВЕН - 58

  • 24 843
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 556
Аз мисля на Кари РД да го направя в кафето срещу Поликлиниката в Сторгозия, а на Габи - в Замъка, където наистина е подходящо за по-големи деца. И на двете места съм била на доста рожденни дни, стават си идеално.

# 256
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Днес сме на рожден ден в "Холивуд" на Сторгозия. Не съм била до сега там. Виждала съм го само от главния път.

# 257
  • Мнения: 169
Преди 2 дена отидохме  в кафето срещу поликлиниката на Сторгозия и  ни казаха ,че 2 етаж няма да работи лятото.Ниагара доста се разочарова, защото обяснявах как ще си играе , а когато стигнахме мина с 1 сокче. Confused

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ето малко снимки и от нас: цък и и цък
Дикси,весело изкарване на моренцето. Peace

# 259
  • Мнения: 2 556
В Холивуд е ОК, но детския им кът е с безобразно потршена база вече. Всички люлки и пързалки са счупени и въпреки, че са пластмасови, това си е проблем. Иначе има и въртележки от тези, в които пускаш монетки.

# 260
  • Мнения: 5 636
mama na Niagara, съжалявам за мъничето. При нас се получи същото - издирихме го този клуб, за да разберем, че през лятото го отварят само за рождени дни.

# 261
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пламена, видях едно познато детенце (осен Бужи) - Мира ли дава подаръчето на Люско?
А на тази снимка какво обясняват на децата?
http://plamsi.multiply.com/photos/album/4/4#16

# 262
  • Мнения: 1 953
plamsi, много си хубава, пу-пу  Hug

Къде е това клубче, че аз вече се обърках - сладури, дребосъци, бръмбазъци........?

# 263
  • София
  • Мнения: 9 878
Здравейте и от нас!
Снощи се прибрахме благополучно.Беше чудесна почивка,живот и здраве догодина пак в св Влас ще отидем в същото хотелче.Очарована съм от съчетанието на морето с планината,много ни хареса.
На всички празнували в наше отсъствие-честито!Много здраве и късмет! Hug

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 14:33 от доня Валенте

# 264
  • Мнения: 1 953
А здрасти! Добре си дошла!
Хубаво ли беше времето?
Снимки?

# 265
  • Мнения: 5 636
Валенце, добре завърнала се. Радвам се, че сте си изкарали добре. Сигурно сте здраво почернели. Simple Smile

# 266
  • София
  • Мнения: 9 878
Хубаво ли беше времето?
Снимки?
Времето беше хубаво,с изключение на срядата,тогава беше хладно и не сме се къпали,само се разходихме по плажа.Но така или иначе трябваше да има и ден за разходки-ходихме в Несебър,Слънчев бряг.През останалите дни се наплажувахме достатъчно. Grinning
Снимки по-късно,сега ще ги качвам.
Кати,не сме почернели кой знае колко,защото и четиримата се мазахме с 30 фактор плажно масло.А и на плаж ходехме от 9 до 11 и после от 17 до 19ч,когато слънцето не беше много силно.
Ето ги и снимките:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=265501&pid=6544101&lp=30
Не съм ги надписвала-има и от Влас,и от Несебър ,и от Слънчев бряг.

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 14:17 от доня Валенте

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добре дошла Валенце!
И аз като Дикси днес стягам багаж за моренцето. Утре сутрин живот и здраве пътуваме. Дикси вие къде ще бъдете, беше писала, но старост нерадост newsm78?

Тери от сутринта е с почти нормална температура, все още й е малко червено гърлото, но се надявам морския въздух да й се отрази добре. Колкото и да не ми се искаше да се разболява за почивката, точно това се получи. Добре, че имахме късмет да отложим и изместим с един ден престоя си в хотела.

Пламси, много сте готини и четиримата  Grinning  bouquet!

# 268
  • Мнения: 1 953
Дикси вие къде ще бъдете, беше писала, но старост нерадост newsm78?

В Слънчев бряг. Някакво семейно хотелче в горния край на комплекса близо до Св. Влас. И аз не знам къде точно отиваме  Laughing На юг не сме ходили от години.По принцип никак не обичам южното черноморие, но така се случи  Rolling Eyes

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ще си изкарате добре с толкова дечурлига купон няма да липсва  Mr. Green.
Как е Митачко, оздравя ли?
И да ти пиша за онзи проход е Котленски и последния път минахме от там, утре сигурно пак. Може и да се засечем по пътя  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт