ПЛЕВЕН - 58

  • 24 840
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 878
И ние минахме през този проход.Пътя е много добър,не е пълно с коли.Адското движение почва от Петолъчката.Просто не мога да ви опиша какви идиоти има по пътя-луди,ама луди.Карайте внимателно! PeaceСамо да допълня за тези като мен,на които пътуването през проходи не им понася...има досдта завои,аз няколко пъти ...така да се каже спирахме да се поосвежа Mr. Green.Не ми става лошо на дълги разстояния,миналата година до Гърция и обратно за два дни-никакъв проблем.Еле минаваме ли през проходи става страшно...така че,пригответе се-има разни хапченца против повръщане,Люси май ги знаеше. Peace

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 15:41 от доня Валенте

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 973
Еле минаваме ли през проходи става страшно...така че,пригответе се-има разни хапченца против повръщане,Люси май ги знаеше. Peace
Аз давам на Траяна Кокулин против прилошаване при пътуване и съм доволна, даже и аз си взимам понякога. Преди да родя проблеми с прилошаване не съм имала никога, през каквито и завои да сме минавали, но след като родих какво ми стана... Rolling Eyes До повръщане не се е стигало още, но знае ли човек...

# 272
  • Мнения: 5 026
Здрасти, Валенце, добре дошли!
Люси, на вас също приятно изкарване!

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Валенце,добре дошла и от мен. Hug
Люси весело изкарване на моренцето. Heart Eyes
И аз използвам Кокулин когато се наложи,
но най вече за мен. Peace

# 274
  • Мнения: 1 953
И да ти пиша за онзи проход е Котленски и последния път минахме от там, утре сигурно пак. Може и да се засечем по пътя  Wink.
И ние минахме през този проход.
Ние ще караме към Варна и после Варна - Бургас. Не щЪ проходи аз  Crazy

# 275
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И да ти пиша за онзи проход е Котленски и последния път минахме от там, утре сигурно пак. Може и да се засечем по пътя  Wink.
И ние минахме през този проход.
Ние ще караме към Варна и после Варна - Бургас. Не щЪ проходи аз  Crazy
Ние миналата година минахме от там.Пътя е много хубав и не се усеща като през Шипка например.

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 973
И да ти пиша за онзи проход е Котленски и последния път минахме от там, утре сигурно пак. Може и да се засечем по пътя  Wink.
И ние минахме през този проход.
Ние ще караме към Варна и после Варна - Бургас. Не щЪ проходи аз  Crazy
Че то Варна - Бургас си е по-гадно....и си е проход май  newsm78
Здраве да е, лек път и весело изкарване на почивката  Grinning!

# 277
  • Мнения: 814
                                    bigdance2  bigdance2  bigdance2
                                ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН НА ТЕДИ НА МАМА АСЯ!
             ДА РАСТЕ ЗДРАВО,  УМНО, СИЛНО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ И ГОРДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
                             МНОГО ВЕСЕЛИ ИГРИ!



Мама Ася, нагушкай  силно Теди от мен за прекрасния му празник!

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 12:19 от arita

# 278
Здравейте!

Честит рожден ден на ТЕДИ! Grinning
Ще се включа по темата с местата за рожденни дни по-късно, защото ми остана последно проучване.

За морето: Дори да нямате проблеми с преминаването през проходи, то след прохода става основния "ад". Задръстването между Сливен и Карнобат е задължително! В тази жега и с деца - направо си е неприятно преживяване

# 279
Здравейте плевенски мами,
отново се включвам с молба към вас. На 10-ти август моя Камен става на 1 годинка; по стечение на обстоятелствата ще празнуваме в Плевен, но не знам заведенията тук.
Ще е скромно - само бабите и дядовците и мисля, че искам да го направя нещо като обяд в хубава обстановка. Мислех си за Караджейката, но се оказа, че тогава ще има сватба там и ще е голяма лудница, за това се отказах.
Моля да ми препоръчате нещо подходящо. Споделете къде сте празнували вие и къде мислите че е хубаво.
Много ви благодаря предварително  bouquet


Здравейте отново!

От няколко седмици търся подходящо място за 3-тия рожден ден на дъщеря ми. Благодаря на всички, които ми отговориха във форума!
След обиколка на всички детски кътове, които ми бяха  препоръчани мога да бъда полезна с всякаква информация.
Според мен най-доближаващо се до идеята “кафе-сладкарница с детски кът” е тази на китайската стена, а за истински детски клуб /като тези в Европа, а вече в София и Пловдив/ е “Сладури”– пак на Мара Денчева.
Така, че всяка от нас може да избере какво предпочита.
На Китайската – площа е по-голяма, но се пуши и климатика е “поразителен”; подходящ е за по-големи деца.
В Сладури – има много играчки за различни възрасти, не се пуши, но има маси отвън; има климатик, предлагат много различни забавления за децата, но при повече от 15 деца може би ще им е тясно 

# 280
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,
благодаря за пожеланията за Теди. Много съм доволна от детския клуб, където бяхме "Дребосъци" срещу хотел "Балкан". Нямахме никакви грижи за децата. Подходящ е за малки деца. Имат си аниматор. Всичко беше чудесно. Торта поръчахме в сладкарницата срещу търговски център "Елит". Тортата беше страхотна. Поръчах от там и за утре за яслата и за довечера за семейното тържество.
Искам да кача няколко снимки, но не зная как! Пратих ги на Атракция. Дано има време да ги покаже тя.
Наистина клубчето е страхотно, не само за парти, но и за обикновени посещения.

# 281
  • Мнения: 22 471
mama Asia, радвам се, че сте изкарали добре. ))))
Аз малко не мога да се сетя за този търговски център къде е?

За торта също се чудя от къде да си взема, защото искам нещо вкусно, картинки и други неща не ме вълнуват чак толкова.

Cuba, бях в Сладури на рожден ден преди месец и беше много оскъдно от към играчки и т.н. Но сега може и да са го пооправили.

# 282
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Теди от мен и тук, жив и здрав да е!   bouquet
Ето и снимките цък  и цък Grinning

# 283
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Теди!
Много здраве и щастливо детство му желая!
Hug

# 284
  • Мнения: 15
Мира, "Елит" е срещу синия комплекс, където се плаща Евроком. Има такава сладкарница и срещу ВиК на "Сан Стефано". МНого вкусни торти правят. Може би са по скъпи, но затова пък са супер качество. Опитайте им рулата и ще се убедите. И за детски рожден ден имат богат каталог. Голяма, за около 25 човека е 59 лева. Аз такива поръчах и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт