MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 123
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И ние бяхме в Мола в събота надвечер. Имаше ужасно много хора, но лудницата беше по-малка отколкото очаквах, smile3521 просто е по-просторно и не се усеща навалицата. В тази връзка се сещам за първия ден на така нар. Пфое Мол, пък за Централ плаза да не говорим - това не е никакъв Мол, та поне 1/3 от помещенията там са ненаети. Ох оптплеснах се.
Като цяло ми хареса - има скъпи, има поносими магазини. И аз съм особено доволна от забавленията,  Tada тези дни ще ходим таткото да кара ферари  car003 . Колкото до 3Д кино - ходила съм на такова в Татилия, т.нар. турски Дисниленд до Истанбул. Столовете се клатят насам-натам и се създава пълна илюзия че си част от това, което става на екрана. Единия път беше все едно че се возиш в едно лудо такси, което го гони полицията по черни пътища, втория път нещо мжду космос и бобслей.
Някой знае ли какви са сюжетите на 3Д киното в МОЛа???
Хигиената не беше на ниво, един ескалатор беше вече развален, около асансьорите приличаше на строителна площадка, има доста незавъшени ъгълчета. Но като видях големия магазин за парфюми на партера, къдети имаш свободен достъп до тестерите бях компенсирана  newsm47

# 46
  • Мнения: 11 747
Абе хора, това не е 3Д кино, това е някаква 3Д игра!  Thinking  Не трябва ли да се гледа филм поне 40мин?  Арена ще има ли 3Д кино или това ще да е то?

# 47
  • Мнения: 1 312
Това е игра.
В Турция и аз съм се "возила"в такова екстремно влакче.
Но е вид симулация.
Мисля,че в МОЛ-а е кино,но не съм сигурна.
Довечера ще видя/на кино сме/и ще кажа.

# 48
  • Мнения: 11 747
Хайде, Hakiba, ще чакам да кажеш. Аз в четвъртък питах на касата на киното, работи ли 3Д и момичето каза - не! Ама почвам сега да се чудя, дали това 'не' е означавало 'не, все още не работи' или 'не, няма и да има'  Thinking

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Не е изключено да греша, като казах че прилича на това в турция  Thinking, погледнах заличката точно като дърпаха завесите и ми заприлича на такова. Дано се включи някой, който е гледал вече та да ни светне  Laughing

# 50
  • Варна
  • Мнения: 248
И ние се отразихме в mall-a събота по обяд. Присъединявам се към изказалите мнение, че е надминал Пфое-то и т.н. и на настоящия етап смятам, че е много добро място в сравнение с останалите центрове из Варна.

По отношение на 3D киното- това, което има в момента е по- различно, то и се казваше по друг начин, но не помня как. Едно от момиченцата в Арената ни обясни, че ще пуснат и 3D кино, но ще е някъде през септември. Това от мен - малко клюки.



# 51
  • Мнения: 11 747
Някой да даде мнение за Fancy, добра ли е кухнята? Много ми се ходи на свестен италиански ресторант.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Не е изключено да греша, като казах че прилича на това в турция  Thinking, погледнах заличката точно като дърпаха завесите и ми заприлича на такова. Дано се включи някой, който е гледал вече та да ни светне  Laughing
Аз като ходих отвън дето продават билетите има два монитора. Там момичето беше пуснало да гледаме какво става вътре в самата зала. Видях хора седнали на столове, които се клатят, бяха с очила. Не играеха нищо, в смисъл само си седяха и се клатеха  Party

Някой да даде мнение за Fancy, добра ли е кухнята? Много ми се ходи на свестен италиански ресторант.
Ходихме там, но само  пихме кафе. Кафето - изобщо не струва. Мъжа пи айрян - той си беше чиста водица  Naughty. Дано кухнята им да е добра. Стори ми се, че салатите бяха в обилно количество.

# 53
  • Мнения: 17 407
Добра  е пицарийката, пина(според мъж ми), ама мноо скъпо- 10 кинта пицата, нещо такоз ми каза. Пак той ми препоръча Fish you.

# 54
  • Мнения: 11 747
Айде бе, 10 кинта пицата?  Shocked

Пък аз от Fish you и Ola съм разочарована. Не, че ядох там  Thinking но си представях някакви интересни яденета, така с чупка нещо, а то като BMS, само дето се прехвърля по някоя мида, маслини и печени ципури. Е, то такава средиземноморска кухня и у нас ям.  Thinking
Понеже бяха обявени като ресторанти, аз ги очаквах поне като Fancy, а то си е закусвалня.

# 55
  • Мнения: 17 407
Е, той всеки ден е там, може да му  е писнало от интересни неща Mr. Green  Fish you препоръча, щото имало разнообразие от манджички. От Ola e много разочарован.

# 56
  • Мнения: 11 747
Да, то в Ola-та имаше 5 чинии - с миди; със зелени маслини; с 2 риби; с броколи - и туй е, а Fish you верно беше с доста по-голямо разнообразие, макар и не само рибно. И лошо впечатление ми направи присъствието на паниран хек - някак елементарно ми се види, но пак казвам, аз имах големи очаквания.

А за 3Д-то - да, то не изглежда като типична игра, аз също го видях - имаше 6-7 седалки, екран, по-скоро е някакво забавление, но 3Д кино му е много силно наименование, че и за 10мин.  Confused

# 57
  • Варна
  • Мнения: 692
Някой да даде мнение за Fancy, добра ли е кухнята? Много ми се ходи на свестен италиански ресторант.
Много ми хареса интериора, иначе е скъпичко в сравнение с другите заведения на етажа. В менюто имаше интересни неща, но порциите не са големи, мъжът ми хапна една лазаня и си остана гладен.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 567
Има чалъм за превозване на количката с ескалатора Wink В асансьорите беше ужас, да.

Има, да, но бях свидетел как една майка без малко не падна по ескалатора , заедно с бебето. Задържа се в последния момент, направо ми изкара акъла.

Забранено е да возиш количка с дете по ескалатор, не ми се и мисли какво може да стане!
Това, че никой от охраната не прави забележка е друг въпрос!

По темата - днес ходих в МОЛ-а, просторно е , не беше блъсканица, има доста добри магазини, определено ми хареса!

# 59
  • Мнения: 17 407
Е, добре, де! КАзвам кво видях, за тези, които напират да ходят в почивните дни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт