MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 121
  • 583
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 88
Иначе, не знам дали някой го интересува, но като родител да ви споделя, че физическата травма се оказа най.малкият проблем на Мая.
Миличката! Дано бързо успеете да го преодолеете Hug . Желая ви го от сърце!

# 571
  • Мнения: 5 178
Небесна, това е ужасно.. милото дете, дано поне в детсктата градина преодолее страха от децата
Не сме влизали, исках веднъж с племениците казаха ми, че е малък и трябвало да вляза с него.. кво да правя там??? с моите кг, мога да увредя и 12-13 год младеж, а моето направо да смачкам   ooooh!
Факт е обаче, че е модерно да се ходи там и е трудно да обясня дори на собствената си етърва, че е опасно и, че има пострадали ДЕЦА Tired

# 572
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
здравейте и от мен,много интересна тема та реших и аз да се включа....
първо искам да кажа че случилото се на малкото детенце на Небесна е ужасно и те поздравявам за това което си решила-обезщетение,прокоратура и т.н,точно така...знам това не би оправило напълно детенцето ти,но на тях това им трябва...
ние често отиваме там,но моят син не иска да влиза да играе...мисля че го е страх като вижда как лудеят там децата,а и още е малък...та по повод малък е..искам да ви попитам за 3D или  4D киното,моят мъник дали  може да го посети,има ли някакви възрастови ограничения???

# 573
  • Мнения: 4 422
Момичета,някой има ли телефон на Капела ?

# 574
  • Мнения: 4 187
 
Редовно посещавам делфинариума зимния сезон, предствленияята са само от 12:00, 8лв възрастен, 6лв дете  Peace. Преди две седмици ходихме последно. Делфините са невероятни, има и бебе делфинче на 6м.  Heart Eyes.


Местоположение: Севeрната част на Морската градина
Телефон: 052/ 302-199
Спектакли от вторник до неделя: 10.30, 12.00, 15.30 часа.

Вход – възрастни: 20.00лв., деца до 14 год.: 14.00лв.
Цитат
ПП.Знам , че не е за тук , но разбрах , че билетите за делфинариума са по 50 лв , дали е така?

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 18:49 от star

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета,малко тъп въпрос,но да знаете ароматизаторите в магазините на  Мол Варна ,на коя фирма са?Почти във всеки магазин мирише на един и същ аромат.

# 576
  • Мнения: 4 435
Момичета,малко тъп въпрос,но да знаете ароматизаторите в магазините на  Мол Варна ,на коя фирма са?Почти във всеки магазин мирише на един и същ аромат.

На мен навсякъде ми мирише различно като се замисля. И в Адидаса вече не влизам,защото мирише отвратително. Sick Иначе единствените ароматизатори които съм виждала са в Нинка. Кутийки във формата на разни корсети и разни други неша са, около касата и по нея. Ако искаш влез там, ако ти замирише на това което искаш, погледни ги. Може и да попиташ и от къде са, момичетата са любезни.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Блгодаря ти ,Totally*Av4e.  За сега само разбрах коя е фирмата,но не и вносителя.Гръцки са -Deopal.Основния дистрибутор е софийска фирма.Ще разпитам продавачките. Peace

# 578
# 579
Блгодаря ти ,Totally*Av4e.  За сега само разбрах коя е фирмата,но не и вносителя.Гръцки са -Deopal.Основния дистрибутор е софийска фирма.Ще разпитам продавачките. Peace
относно ароматизаторите Деопал:Имат офис във Варна на ул."Русе"49 от там само можеш да си закупиш.Имат доста богат избор на аромати.

# 580
  • Мнения: 4 187
Някой да знае защо затвори ЕВИТА  Rolling Eyes ? Много съм разочарована  Crossing Arms.

# 581
  • Мнения: 5 462
Май наемите били високи в Моловете , така бях чела ... Rolling Eyes

# 582
  • Мнения: 53
Я да ви питам. Къде в мол-а има най-хубави бански за дъщерките ми (12 годишни). Ако може с твърда чашка или поне сменящи се. (да им се изважда чашката)?

# 583
  • Мнения: 14
Има доста голямо разнообразие от такива в магазин Golden point на партера (поне имаше преди около 2-3 седмици).

Общи условия

Активация на акаунт