MALL-я заповядайте във Варна!

  • 56 127
  • 583
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 312
Работи 3Д-то.
Вчера надникнах зад пердето-гледаха си филма хората с картонените очила.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Момичетата, които ще ходят с бебета в колички.  Повечето от асансьорите все още не работят и е много трудно придвижването от етаж на етаж по елеваторите. Така че едно наум. 
Иначе наистина по прилича на Мол от Пфое-то.


30 % намаление, мисля че са на Спайдер. Иначе други намаления не видях. Има магазин Агата на Алекс Раева, който е по-голям от този в центъра.

# 32
  • Мнения: 17 407
Има чалъм за превозване на количката с ескалатора Wink В асансьорите беше ужас, да.

# 33
  • Мнения: 3 405
Ние придвижвахме количката по ескалаторите. Мъжът ми я балансираше на две от стъпалата, той - на третото.

# 34
  • Мнения: 11 747
Аааа, значи това ще да е то, 3Д-то! Аз си го представях като голям салон, за поне 100 човека, а то било това зад пердето.... Казвате 6лв е билета, или то май жетон се купуваше. В неделя беше страхотна навалица, дали и през седмицата ще е така, да се замъкна аз. А колко време продължава филма? И какво дават?

# 35
  • Мнения: 1 708
Аааа, значи това ще да е то, 3Д-то! Аз си го представях като голям салон, за поне 100 човека, а то било това зад пердето.... Казвате 6лв е билета, или то май жетон се купуваше. В неделя беше страхотна навалица, дали и през седмицата ще е така, да се замъкна аз. А колко време продължава филма? И какво дават?



Филма е 10 минути,но незнам какви бяха и ние не можахме да се вредим!


Иначе като цяло съм много доволна.Мисля да направя на децата месечен абонамент в Капелата ,иначе доста п-скъпо ще ми излезе.

Като магазини всички ми харесаха.Аз три дни ходих и пак не успях да ги обиколя по-обстойно.

Хранителните заведения също са подбрани доста добре!

# 36
  • Мнения: 4 435
Май няма Манго и Теранова,нали?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Май няма Манго и Теранова,нали?
Няма, и Овиезе няма, и Капаска няма, и Калиопе няма. Не е голяма загуба, де  Peace

# 38
  • Мнения: 4 435
Май няма Манго и Теранова,нали?
Няма, и Овиезе няма, и Капаска няма, и Калиопе няма. Не е голяма загуба, де  Peace

Загуба чак не  е,ама щеше да е по-удобно вместо да се ходи до Манго-то на центъра,затова питах.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Има чалъм за превозване на количката с ескалатора Wink В асансьорите беше ужас, да.

Има, да, но бях свидетел как една майка без малко не падна по ескалатора , заедно с бебето. Задържа се в последния момент, направо ми изкара акъла.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Май няма Манго и Теранова,нали?
Няма, и Овиезе няма, и Капаска няма, и Калиопе няма. Не е голяма загуба, де  Peace

Загуба чак не  е,ама щеше да е по-удобно вместо да се ходи до Манго-то на центъра,затова питах.
Е да, от тази гледна точка да. Аз лично исках да има и Дика, Дафне, Батибалено, Сендрилон, Хери, Макс Даниели, ама .... няма   Sad

# 41
  • Мнения: 4 435
Така като чета от теб.разбирам колко магазини които и аз бих искала да има,всъщност ги няма.С какво толкова са го напълнили бе?Иначе според мен  Нинка ,нямат работа там,някои други също,но главно Нинка.

# 42
  • Мнения: 11 747
На Нинка магазина е малък, имаше симпатични неща, не съм влизала, само от витрината.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 91
Capella Play е супер.Голяма забава падна.Синът ми е на годинка и осем месеца и трябваше да влезем заедно.За придружителите е 3 лв. ,а за него- 6лв.
Само едно не разбрах.Защо няма аниматори за децата?За малките съм съгласна,че трябва придружител,но за тези над 3 години,поне някой да ги наблюдава.Те сами се гледат!

# 44
  • Мнения: 1 312
Capella Play е супер.Голяма забава падна.Синът ми е на годинка и осем месеца и трябваше да влезем заедно.За придружителите е 3 лв. ,а за него- 6лв.
Само едно не разбрах.Защо няма аниматори за децата?За малките съм съгласна,че трябва придружител,но за тези над 3 години,поне някой да ги наблюдава.Те сами се гледат!
Няма наистина.
Момичето на входа каза,че идеята била децата сами да се забавляват,а те само да ги наглеждат.
Но не забелязах и това да се случва.
Голямо е,интересно е,реално няма причина да се карат за една играчка,понеже такива няма-нито колички,нито кончета,камиончета,кукли...
Вътре е просто една джунгла-пускаш хлапето и оттам нататък сами се оправят.
Много ми стана смешно,че ги викат по микрофона да излизат Laughing.
Поставих се за миг на тяхно място-ми ще си правя пас и няма да се покажа.
Същото е както когато бях малка и майка ми се скъсваше да свири на терасата да се връщам за вечеря Whistling
Все недочула бях.
Моят син естествено сама ходих да си го прибирам,щото никога няма да чуе,че му повтарят името-такъв е заплес Laughing

Общи условия

Активация на акаунт