Кой от хубаво разбира, при испанките се спира

  • 14 541
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аааа, тук съм и слушам Naughty

ЛаАда, аз пък се учех на плажа  Joy, що нощи сме спали там.... Whistling Да кажа и аз ... ееех, времена, младост....

Парабол, как мина първата седмица? Hug

# 16
  • Мнения: 13
мина, мина, ам много други остават.
шум, капачки и контроли- така мина. ам не ми се влиза в подробности. не че не ми харесва работата, ама е много изморителна. но мъжо сега като запише албума и стане известен, ще се оттегля    baby_neutral
а това е от мен, за който е оцелял
http://www.youtube.com/watch?v=81eSIwsLcWg

# 17
  • Мнения: 350
Пу и аз да се запиша най сетне в новата тема, предишната я пропуснах понеже имах малко неприятности, които надявам се че съм оправила и за които не ми се говори. Когато можех ви следях, но за съжаление не мога да пиша толкова често. Като гледам какви мезета и питиета сте изкарали не можа да не се присъединя, изък отиде ми желанието за диета. С две думи да напиша и за моето чудо Никол, расте с всеки ден измисля все нови щуротии и физиономии, започна да гука и понякога я улавям да казва мам мам, направо мед ми капе от сърцето като го чуя. Embarassed Вес ви е сложила снимки от срещата ни, на нас наистина не ни стигна времето да се наприказваме. А като се прибрахме в къщи, никол както винаги беше умряла от глад, нахранихме се после заспа, дойде време да къпане изкъпахме я отново я нахраних и заспа сутринта ми се събуди чак в 7 часа. Май сме я уморили много вчера.
Вес големи приключения сте имали като сте се прибрали, добре че не е станало някаква беля. Ей да не ни забравиш като заминеш, пожелавам ти всичко да се уреди бързо и безпроблемно и да пишеш. Апропо много ти отива бебе да знаеш. Ти ме запали то тия кичури и съм си взела боя да си ги направя.
Саби вас ви мислих през целия път как си пътувала с децата Йоана слушаше ли по време на пътя, поспа ли малко? Почивай повечко ако имаш тази възможност.
Тони гърдите са от кърменето, хем се харесвам като са по големи, хем не понеже трябва да си купувам по голям размер блузи. Как си ти, всичко наред ли е при теб?
Рали права си мила гърдите се увеличават като забременееш, а да не говорим че стават огромни и като кърмиш. Как е Ния още малко остава от училището и после ваканция сигурно се радва много че свършва училище.
Анет като четох големи приключения сте имали, виждам че и снимки има но не съм ги разглеждала, после като свърша да пиша ще ги погледна. Надявам се че вие сте добре как се справяш с две деца? Алекс сигурно е пораснал много.
Габи дано скоро Додо се оправи от шарката, знам че е много неприятно да си болен особено от такава болест, изкарала съм ги почти всички видове шарки, тъй че знам как се чувства мъника. А колажа от снимки който си направила е много хубав.
gery_to все още не съм се възстановила напълно имам да свалям близо 10 кг докато си влезна в старите дрешки, а не знам как ще стане тази работа да ги сваля. Вие как сте? Мите как се чувства в бг?
Вивиан честита ти рожба, да ти е жива и здрава и много радост да носи на семейството, а на теб бързо възстановяване ти желая!
Добре дошли на новите мами!   bouquet Надявам се да ви е приятно в нашата компания. Аз как съм се разписала, но трябва да отивам да лягам че сутринта едно мъниче ме събужда и не мога да си поспя до късно.
parabol супер си е песничката, е аз съм една от отцелените но се оттеглям отивам да гушна мъжо и детенце.

# 18
  • Мнения: 13
аз така да се каже в момента съм на повикване: ей сега малкото чудо ще отвори устица за "тетита"- така, че очаквам включване.
а до тогава още от същото
http://www.youtube.com/watch?v=N9i2fqxSjTI&feature=related

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз пускам 2 парчета, и отивам да спя

http://uk.youtube.com/watch?v=2WX_4FNoto4

http://uk.youtube.com/watch?v=VGHbzP96WWA

Щях да пусна и Ентер Сандман, но ще развалим фона  Laughing

Мимки, май след такива разходки Ники спи като къпана, и имаш повече време за себе си и за вас двамата Mr. Green Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 13
вес дойдохме си на думата!
мимки малката е голяма кукла. относно гърдите, това му е едно от хубавите моменти (които за мен са много) на кърменето. ние все още яко се кърмим. питам се какво ще стане, обаче след това  newsm78 . е ще поживеем, ще видим. дотогава ще пълним очи (аз не много де, ама сравнение с преди  Shocked )

# 21
  • Мнения: 259
ей голям купон сте си спретнали вие тази ве4ер, да го бях видяла по рано да съм се вклЮ4ила, но както казват по добре късно отколкото никога.
Вес страхотни са пар4етата, толкова спомени от младостта, ехххххххххххх
Хайде и аз с едно мартини да се по4ерпя

# 22
  • Мнения: 259
Саби стана с работата каквото о4аквах да стане, но малко в по добър вариант. Събраха ни от ръководството 5 4овека и ни казаха 4е фирмата е много доволна от нас, но не могат да си позволят да ни плащат 14 заплати и ни съкращават, но ни предлагат от ноември да ни вземат за 7 месеца и после лятото пак на паро. За сега съм се съгласила, нали нищо не губя да кажа 4е ще се върна, но не мисля и работа да търся до септември, ще си по4ивам, парото е малко по малко от заплатата ми, така 4е мога да си позволя по4ивка, а по нататък ще му мисля. Ако не друго от ноември пак там.
Мимки много е пораснала малката, голяма сладурана е. А за Ния какво да ти кажа, 4ака с нетърпение да свърши у4илището и да запо4не да ходи на плуване и тенис. Другата новост при нас е 4е не ме пуска никъде да отида без нея, така се е залепила за мен. Но вси4ки го намират за нормално, не си спомням от кога или по то4но кога сме прекарвали толкова време заедно. Както казват хората когато губиш нещо не знаеш какво пе4елиш.
Марица и аз като ЛаАда да кажа 4е Ани е много красива, и пу пу има страхотни о4и. Да я пазите много 4е много кандидати ще имате още от малки.
Алест я вземи и ти да ни покажеш малко пресни снимки.
Вес слава бог 4е сте се разминали с катастрофата, те такива удари отзад са доста опасни, увреждат ти сервикалите(не съм сигурна как е на БГ) и после си носиш последствията цял живот.

# 23
  • Мнения: 500
Добрутро!Вие до сутринта сте откарали снощи... SunglassesА при нас цяла нощ беше светло от светкавици! ShockedАйде да сложа по кафе и да бягам.
Заповядайте! Mr. Green
А по едно безалкохолно искате ли? Mr. Green

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 09:08 от Mirkata

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
dобра да е Simple Smile
е гати и готината реклама - тук май не са я давали !
Парабол и Вес мерси за пени4ките ! весел и лесен ден!
обли4ам дет'то и отивам на пазар

# 25
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ааа, снощи голяма запивка е имало.  Crazy

Саби, ами така решихме малко да пратим Мите при баба и дядо. А с гуардето тъкмо почна да свиква, макар все да беше болен. Трудното идваше от това, някой да го прибира, аз помолих от работата да ми слеят работното време, да не ползвам обедната почивка, но не ми разрешиха. Ако съм искала пак да си мина на медиа орнада, което не ме устройва. Намерих една две познати да го взимат. Уж отначало приемаха с охота, после им се виждаха малко парите, щото и пари предлагах за 1-2 часа да вземат и стоят при детето. Майка ми предложи да го доведем до България. Сега ми е трудно, все го мисля, макар да знам, че е много добре, гледан и обгрижван.Но като го няма да си го гушна... Sad . А ти наистина си се разхубавила. Дано скоро тиминат ангустията и се наслаждаваш на бременността.

И в нашата фирма ще има намаления на персонала от септември. Дано не засегне администрацията.Но тук в Дения, тиендите са много, а в нашите персонала е в повече и няма рентабилност. Но пък шефа явно печели от кризата, както каза Марица, големите фирми ще изядат по-малките. Та ше правим тиенда и в Куера, към Валенсия. Моя договор изтича в края на тоя месец, да видим...

Рали, ами катоработиш само 7 месеца ще имаш ли след това право на борса?
 

# 26
  • Мнения: 1 818
Добро утро !

Голям купон е бил в темичката...ядене ,пиене...хубава музичка сте слушали....Парабол,Вес,ЛаАда...много сладки парчета...
.....а мен Гого е изпрати да си гледам работата...не че цял ден не стои на компютър...ама иска момчето да види пощата си,да поиграе...а на работното място не може  Mr. Green

Викам аз...ей сега ще съм първа в новата тема...а тя на втора страница заминала #Crazy....че и кафето сложено ...Мирката  Hug
Мимки  Hug ,Рали....и вие по нощите....


Габи, ако те арестуват, ще е само ако са ти видели страничката с вкуснотиите и искат да ги опитат  chef... А в затворите е известно, че готвят ужасно... ако те арестуват- затова ще е.  Joy
Joy  ....Вес,благодаря за признанието... bouquet

ЗаЩооооо  Shocked.Аз Ще ти кажа ,ако тръгнат да те прибират  Wink.То4но пък в полицията имам връзка,бг при това  Wink.

... Joy ами защото ,Алест,ще си помислят,че съм си пила кафето по комшийски с въпросните престъпни индивиди....но щом имаш връзки ....не се плаша вече

Момичета,приемате ли ме при вас.Аз ту се вясна,ту не....Вече наистина мисля да съм редовна Whistling
От 5месеца съм в БГ,но скоро заминавам за Испания. FlutterНадявам се,че всички сте добре. Wink

...още една съседка ще си имам......надявам се да не си мафиотка,Гери-Чери  Hug

Ти много я успокои  Joy Joy Joy, вместо да кажеш, че няма да се стигне дотам, ще й дадеш поне 10 мин. да си стегне багажа  Laughing Laughing Laughing
Ти пък,какъв багаж.Да не я праЩаме на по4ивка  Wink.Най много да си вземе любимата пресилка за готвене  Grinning.

...страшни престилки сте ми предложили ...веднага изхвърлям моята на цветчета и си вземам онази първата ....а на мъжо ще е втората  hahaha...


# 27
  • Мнения: 657
Здравейте момичета!  Hug
Извинявам се, че така нахълтвам в темичката ви, но отчаяно имам нужда от съвет и помощ. Praynig Очакваме първото си бебе да се появи до 2 седмици. Таткото не е българин - от Перу е. Запознахме се в щатите, където работехме за една и съща компания. Заедно сме от 4 години, но все още (за съжаление) не сме сключили брак. Когато забременях, се прибрах в БГ, а той се върна на работа и в момента е там, като за раждането (живот и здраве) ще дойде. Значи проблема ни е относно имената на бебчето. Tired Знаете, че латиносите имат по 2 първи имена (повечето), което да кажем, че не е такава пречка. В Перу обаче, незнам как е в Испания, не слагат презиме на децата си произхождащо от името на бащата, а слагат неговата фамилия и след това фамилията на майката. Аз не държа моята фамилия да присъства, но той е много категоричен и иска детето да носи фамилното му име, а не първото му име с наставката -ова. Тук питах в родилния дом и ми казаха, че не можело така #Cussing out Той се казва Кристиан, значи тя трябвало да бъде Кристианова, което не ни харесва. Ами ако беше някой Хосе как щяха да я пишат много ми е чудно..  newsm78 Моля ви, ако вашите деца са родени в БГ, споделете как записахте имената им? Имаме ли право да се обърнем към адвокат, изобщо дали правят такива изключения за деца на чужденци? Много сме отчаяни  Tired
п.п. Забравих да спомена, че възнамеряваме да живеем в Перу, така че много по-важно за нас е името на детето да бъде добре прието там, отколкото в БГ.

# 28
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
mimchence до колкото знам в бг няма проблем с имената, не е нужно да има това толкова грозно ова, мои приятелки са си кръстили така децата, а и синът ми е Алекс Ангел, липсва ов, влез в която и да е от отчетните на родилите вече мами и ги попитай
голям купон сте си спретнали след разгорещените дебати вчера, аз както винаги съм пропуснала
саби страхотно изглеждаш
мимки кога се възстанови бе жена, аз о,е се боря с омразните кила (писна ми вече да ви кажа), но не се отказвам
за това дето го имаме с мимки в повечко, кои иска и аз давам искам да си вляза в старите сутиени, но както гледам май скоро ще успея, някои ако иска ще му дам и на мъжо може да кажете без проблеми той е от малкото мъже които не харесват големи гърди, а господ като е давал аз съм се нареждала два пъти
а малката е такъв сладур, да я пазиш много
вал какво прави малкия съименник на сина ми, скоро май не се е изявявал
вес хайде бе моме виж как ти отива бебе, май споменах ама пак да си кажа искам второ, но ни е рано, а сега ме е хванала музата се чувствам страхотно много е весело в къши, на мен ми харесва и не сикам да свършва, някак се чувствам много пълноценна и като пораснала и зряла жена поела отговорностите си (странно никой не иска да пораства, а на мен май това ми е липсвало)
та да ви кажа с две деца
габи рецептите ти са на почит в къши, мъжо все пита какво ново ни е приготвила габи  Joy

# 29
  • Мнения: 1 248
Мирката, ти да вземеш да донесеш някоя и друга престилчица насам като идваш Thinking, че виж-много станахме желаещите...аз искам една за милото Mr. Green той ми е голям любител на престилките... Joy

Марица, голяма чаровница е малката, и майка й е хубава, ама тя май ще я задмине бързичко. Flutter Flutter Flutter
ЛаАда,Вес,Парабол и Рали, вие през деня ли спите бре? #Crazy
Мойто мило последно време ми окупира компютъра вечер Tired...с ровене в тубето за музика Rolling Eyes...да бяхте казали да ви го пратя снощи, да пийне биричка и да послуша хубава музика...ама на. Laughing Hug

Общи условия

Активация на акаунт