Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜

  • 30 557
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 818
Ами тя Габи не Ще да се похвали  Mr. Green,та Ще кажа аз.Днес са арестували сума ти народ от руската мафия.И двама капос,единия от които е въпросния съсед на Габи  Wink.
 

....Алест,ако дойдат и мен да арестуват ти ще си виновна ...да знаеш   Grinning Wink Mr. Green

# 256
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ама пък и вие ,Вес,Тони..не се бийте .Има и други цици,мойте  Mr. Green.И на мен,като на Рали с бременността ми се утроиха и си искам старите. smile3511


Няма да се бием, споко Joy, ще делим всичко предложено... къде по братски, къде по равно  hahaha Laughing Laughing Laughing

Габи, ако те арестуват, ще е само ако са ти видели страничката с вкуснотиите и искат да ги опитат  chef... А в затворите е известно, че готвят ужасно... ако те арестуват- затова ще е.  Joy

# 257
  • Мнения: 811
Ами тя Габи не Ще да се похвали  Mr. Green,та Ще кажа аз.Днес са арестували сума ти народ от руската мафия.И двама капос,единия от които е въпросния съсед на Габи  Wink.
 

....Алест,ако дойдат и мен да арестуват ти ще си виновна ...да знаеш   Grinning Wink Mr. Green

ЗаЩооооо  Shocked.Аз Ще ти кажа ,ако тръгнат да те прибират  Wink.То4но пък в полицията имам връзка,бг при това  Wink.

# 258
  • Мнения: 329

Момичета,приемате ли ме при вас.Аз ту се вясна,ту не....Вече наистина мисля да съм редовна Whistling
От 5месеца съм в БГ,но скоро заминавам за Испания. FlutterНадявам се,че всички сте добре. Wink

# 259
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ами тя Габи не Ще да се похвали  Mr. Green,та Ще кажа аз.Днес са арестували сума ти народ от руската мафия.И двама капос,единия от които е въпросния съсед на Габи  Wink.
 
....Алест,ако дойдат и мен да арестуват ти ще си виновна ...да знаеш   Grinning Wink Mr. Green
ЗаЩооооо  Shocked.Аз Ще ти кажа ,ако тръгнат да те прибират  Wink.То4но пък в полицията имам връзка,бг при това  Wink.


Ти много я успокои  Joy Joy Joy, вместо да кажеш, че няма да се стигне дотам, ще й дадеш поне 10 мин. да си стегне багажа  Laughing Laughing Laughing

# 260
  • Мнения: 500
Айде и аз да се разпиша от "новото попълнение" Wink.Вчера при нас валя ужасно,някъде наблизо падна гръм и ни изгоряха сума ти и уреди,включително и захранването и лан-картата  на лап топа(Боже,така ли се пишат тия думи? Mr. Green)!
А по въпроса за Бг срещу Испания-за сега няма да се изказвам.Искам само да кажа,че съм раждана в Разград,но от тригодишна до 21-ата си година живях в Търново.След това се наложи да се върнем в Рз,защото баба ми остана сама....Та никога няма да си намеря мястото,защото като съм тук ,мисля за Търново.А като отида там,гледам да се прибера по-бързо в Рз.....Та така....Няма общо с вашия спор и за Бг мога да говоря много,но само от едната страна,за сега.Така че ще си затрая. Peace
Саби,аз пък мисля,че ще имаш момиченце,именно,защото си се разхубавила,а мислех,че няма по-вече накъде... Hug
Утре ще пиша по-вече,защото и в момента гърми,а не ми се купва още една нова лан-карта,или както там се пише.
Лека вечер! Hug

# 261
  • Мнения: 329
Вес,току що прочетох,че си имала алергия в БГ.Аз също като се върнах в България преди година и половина изкрах ужасен обрив и при мен не се знаеше от какво. newsm78 Твоето какво беше по-точно Confused

# 262
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Гери Чери, имах обрив, който за часове се разпространи по цялото ми тяло, и бях като бухтичка Confused, червена и разплута. 3 дни бях на системи, защото все избиваше.

# 263
  • Мнения: 329
Аз мислих че моето е било бързо - за 3дена,пък твоето  ooooh!. От хапчета,които пих качих сумати кила.Чак сега се оправих.Ама да сме живи и здрави.. Wink Сега имаш ли някакви оплаквания?

# 264
  • Мнения: 811
Ами тя Габи не Ще да се похвали  Mr. Green,та Ще кажа аз.Днес са арестували сума ти народ от руската мафия.И двама капос,единия от които е въпросния съсед на Габи  Wink.
 
....Алест,ако дойдат и мен да арестуват ти ще си виновна ...да знаеш   Grinning Wink Mr. Green
ЗаЩооооо  Shocked.Аз Ще ти кажа ,ако тръгнат да те прибират  Wink.То4но пък в полицията имам връзка,бг при това  Wink.


Ти много я успокои  Joy Joy Joy, вместо да кажеш, че няма да се стигне дотам, ще й дадеш поне 10 мин. да си стегне багажа  Laughing Laughing Laughing
Ти пък,какъв багаж.Да не я праЩаме на по4ивка  Wink.Най много да си вземе любимата пресилка за готвене  Grinning.

# 265
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз мислих че моето е било бързо - за 3дена,пък твоето  ooooh!. От хапчета,които пих качих сумати кила.Чак сега се оправих.Ама да сме живи и здрави.. Wink Сега имаш ли някакви оплаквания?

Слава Богу, не. И аз пих хапчета по схеми разни, но килцата ми са от друго...  Joy Joy


Ти пък,какъв багаж.Да не я праЩаме на по4ивка  Wink.Най много да си вземе любимата престилка за готвене  Grinning.

Такава ли?



 Joy Joy Joy

# 266
  • Мнения: 811
Ами тя да си каже.Аз отде да знам  Mr. Green.Габи,я си покажи любимата престилка бързо  Wink ,4е с Вес се заиграхме  Joy.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 00:45 от alest

# 267
  • Мнения: 500
Или може би такава? Wink
При нас спря да гърми и викам да се включа в купона!Виждам,че тука е истината.... Mr. Green

# 268
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Марица,ей сега ви видях снимките,много ти е пораснало детенцето  bouquet,да ти е жива и здрава и все така ль4езарна.А снимките са супер Peace.

# 269
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Или може би такава? Wink
При нас спря да гърми и викам да се включа в купона!Виждам,че тука е истината.... Mr. Green

А, не знам.... Laughing Whistling

Ама с първата, май никой няма да обърне внимание на вкуснотиите  Whistling, ще им текат лигите по друго на хората Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт