Бисерчета3:)

  • 12 639
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 181
Мойта госпожица на две годинки казваше следното стихотворение:
Мама ми купи днес деца е пъни уни (първи юни Simple Smile ) пазник на детето
По същото време я учехме да казва вълшебната думичка - моля - когато иска нещо от нас. И един ден след много повтаряния тя казва - "искам да мина". Съответно ние - "кажи вълшебната думичка". И тя - "днес деца е пъни уни ..."
 Laughing Laughing Laughing

# 106
  • Мнения: 1 581
При нас играта "дай, бабо, огънче" премина в "дай, бабо, дуад" (шоколад)  Mr. Green

Баща му се върна малко преди Коледа от България и от куфара вади подаръци - коли, книжки, и Виктор заключи: "Тати върна донесе туфара на Дядо Мраз"  Laughing

# 107
  • Мнения: 3 034
Последният бисер на дъщеричката е : " Колкото повече го обичам котето, толкова по-мекичко става."   Laughing

# 108
  • Мнения: 269
С Александра /2,8 г./ играем на "Ти как се казваш?". Аз се правя на ударена и я питам "Ти не се ли казваш Грозданка?
Тя: "Не-е-е аз съм Александра"
Аз: "И къде го пише?"
Тя: /след точно 3 секунди/ "На писмото от дядо Коледа!"
 Shocked Железен аргумент - дядо Коледа никога не греши! Май си отглеждам бъдещ юрист в къщи newsm78
А сякаш беше вчера като пълзеше насам-натам и издаваше нечленоразделни звуци Hug

# 109
  • Мнения: 2 085
 hahaha hahaha hahaha
Последният бисер на дъщеричката е : " Колкото повече го обичам котето, толкова по-мекичко става." Laughing
Joy Joy Joy
От мачкане ли е станало по-мекичко? Joy Joy Joy

# 110
  • Мнения: 3 034
hahaha hahaha hahaha
Последният бисер на дъщеричката е : " Колкото повече го обичам котето, толкова по-мекичко става." Laughing
Joy Joy Joy
От мачкане ли е станало по-мекичко? Joy Joy Joy

Определено, много й е омекотяваща обичта на Марена или както се пошегувах веднъж омеКОТКОтяваща  Laughing

# 111
  • Мнения: 115
Дъщеря ми 3г и 9 мес, става за детска градина........Бабата се суети около нея, да я мие, облича и пр....Предния ден искам да уточня тя е била облечена с розов потник, и розови гащички, горните дрехи съответно отново в розово..........Бабата носи жълти гащички за сменяне..........а Диди:
- абе бабо какви са тези жълти гащи........не виждаш ли че потника ми е розов.Или трябва да ми донесеш розови гащи или жълт потник./т.е да станат комплект/ и дори обяснява, къде и кой потник и къде да го намери.
На мен лично ми е страшно интересно как това дете още от толкова малко се радва повече на дрехите от колкото на играчки и др детски нещица.Сама си съчетава дрехите, винаги и прави впечатление ако си купиш нова блуза, червило и прави комплименти на околните..........А аз като се помня........до 10-11г предпочитах играчки за подаръци и все се мръщих на дрехи и пр.Но те сега като че ли децата се развиват по-бързо и са доста по-устроумни за годините си!!!
Като чета тук тази рубрика и доста често се заливам от смях на тези весели и прекрасни дечица - да са ви живи и здрави и да продължават да ви радват!!!

# 112
  • Мнения: 4 390
Дъщеря ми - 2г.10 м.
Карам й се - Стига, БЕ, Велина! Омръзна ми цял ден да ти правя една и съща забележка!
А тя - Без "бе", мамо, без "бе"! Mr. Green

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Питаме я - Искаш ли да си имаме бебе!
Тя - Не!
Ние - Защо не!?
Тя - Защото ще пипа на дядо кучето.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мамоо, сложи ми тило (червило), ама от твойто, че е много убаво.
Не, не едно, три дафа (мн.ч. на червила) ми сложи.
Слагам й, а тя - И на теб сложи, де.
Слагам си, оглеждаме се в огледалото и тя казва - ама сме убавици, а!




# 113
 Joy         Joy           Joy

На моя приятел племенника е на 2,8 годинки. Когато се съберем много хора и всеки започне да го разпитва, това дете ни показва такова въображение че само се забавляваме с него... Laughing  Laughing  Laughing

Онзи ден аз посочвам моя приятел и питам малкия: "Жори кой е този?'' , и детето казва вуйчо, след което моя приятел го пита: " Жори кака Тони на теб каква ти е?", след което детето се позамисли и каза:  "ами.... вуйчка ми е!!!" Joy   Joy

# 114
  • Мнения: 5 228
   Време е и аз да се впиша!
ВИНАГИ, когато се включва компютъра вкъщи, Дани,страшно щастлив, отива до него и започва да подскача и вика "Та-Та! Та-Та!"! (Дори и в момента го повтаря, до мен е). Сигурно се дължи на факта, че когато мъжът ми си е вкъщи, почти винаги е седнал на компа. И аз все казвам, в стремежа си да му доставя удоволствие , "Къде е тати? Кажи къде е тати?" И то какво станаа...Обърках детето!  Shocked Мъжът ми е много нещастен от този факт!

Във нас пък е обратното. Щом види компютъра, дъщеря ми започва да го тупа приятелски и да вика "мама, мама". А като мине покрай кофата за боклук, казва "тати, тати" и нея потупва (баща и всяка сутрин изхвърля боклука). Както се казва "Кой за каквото учИл".

# 115
  • Мнения: 2 085
Определено, много й е омекотяваща обичта на Марена или както се пошегувах веднъж омеКОТКОтяваща Laughing
Дано оцелее горкото коте!Аз като малка много съм си обичала едно пате, веднъж съм го "изпрала"и то горкото преживяло прането, но изстискването...... #Crazy smile3556

# 116
  • Мнения: 3 034
Определено, много й е омекотяваща обичта на Марена или както се пошегувах веднъж омеКОТКОтяваща Laughing
Дано оцелее горкото коте!Аз като малка много съм си обичала едно пате, веднъж съм го "изпрала"и то горкото преживяло прането, но изстискването...... #Crazy smile3556

Всъщност май не стана ясно, но то котето е ЖИВО. И наистина е въпрос на оцеляване  Laughing

# 117
  • Мнения: 122
синът  ми е вече на 13 ,но преди година понечих да раздам "твърдо правосъдие" ,той само ме погледна (висок е колкото мен ) и с презрение заяви"Не ти ли е неудобно да ме ошамариш?".......

# 118
  • Мнения: 446
Синът ми проговори много рано и неприлично правилно. На две години приказваше като възрастен. Обаче имаше няколко много устойчиви "грешки", на които държеше особено:
диВозавър, в ж.р. диВозарка
моДифон
люДопитен.
Освен това майката на снаха ми я прекръсти от баба Милка баба Своге - нали е все шоколад.

# 119
  • Мнения: 1 581
Вчера обикаляме по магазините, мъжът ми в един магазин разглежда някакви дънки, ние с Виктор сме в другия край на магазина. По едно време Виктор фиксира баща си и се провиква: Татееееее, остави този панон (панталон), много е грозен, остави панона, тате, купи друг панон.
Направо се попикахме и честно, изненада ни с толкова смислено изказване  Joy

Общи условия

Активация на акаунт